Şimdi Ara

Bakan Uraloğlu, vergisiz telefon planının ayrıntılarını açıkladı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
166
Cevap
1
Favori
10.038
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Dr.Perga D kullanıcısına yanıt
    Açıköğretim fakültesi dahil.
    Ayrıca ben de 48 yaşındayım) Açıköğretim öğrencisiyim. Benim e hakkım olmasın mı?

• metehan_bera M kullanıcısına yanıt

Olsun tabi ki de. Ama Net bir açıklama da yapılsın. Bunların hazırladığı kararname de iş yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • General Motor değil de sakın General Mobile olmasın o 😃

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • selcukutahya kullanıcısına yanıt
    Öğrencilere vergisiz araba mı geliyor yoksa?

• dede17 D kullanıcısına yanıt
    Sen kendi hayatını yaşayamadığın için o aşağılamaya çalıştığın “zombi kuşağı” da yaşamasın istiyorsun sanırım dede. Bu kadar üzülmene gerek yok.

• General Motor? Yok Chevrolet.

• bu 600 vekile ve emeklilerine harcanan paranın büyüklüğü bütçede delik acacak kadar büyük, kendi kullandıkları cihazları gençlere reva görüyorlar onlardan kesinti yapılsın zaten işe yaradıkları yok hepten masraflar

• Rezalet, başka hiçbir şey değil...

• Ulaştırma bakanınin açıklaması ne alak?

• Akp den başka bir hareket beklenmezdi ki

• Hayırlı olsun 3310 telefonlarımız

• Türkiye de Apple lüks unutun bırak öğrenciyi normal çalışan bile zor alıyor.

• Telefon haricinde Bilgisayar ve Tablet için bir bilgi yok sanırım. Öğrenciler için bence en önemlisi aslında bunlar.

• Maksat gençlerin iletişim sorununu çözmek ise idare edebilir. Ticari olarak düşünenler için kapılar kapanmış. Bir yakınımın arkadaşı sohbette iPhone alacak sonra satar hayali bitti özetle.
    Yerli üretici sınıfta olan toplama cihaz yapan firmalara fiyat üst sınır konabilirdi, hatta üst seviyeleri aşağı fiyattan vermek ister fiyat kırar yeni bir rekabet ortamı da meydana getirebilirlerdi.Model sınırı yerine fiyat sınırı rekabete yardım ederdi. Bu firmaların stoklarını tükettirmek gibi algılanmazdı bu kampanya ...
    Redmi 10, GM24 Pro, Galaxy 52 düşünürdüm sadece.Bildiğim bunlar ondan :)

• 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

• Bakanın 5 yaşındaki torunu sırf yemek yesin diye ayfon 18 pro max alırlar zaten parasını millet ödüyor
    Ama milletin çocuğuna işte böylr dandik telefonları uygun görüyorlar
    Maalesef kurunun yanında yaşta yanıyor ve bazıları hak ettiğini alırkan bazıları hak etmediğini almak zorunda kalıyor türkiye muhteşem yüzyılı.

• Gerçekten ihtiyacı olan alacak tanıdığım çok başarılı bir öğrenci var 6 senelik redmi telefon kullanıyor her bulduğu prize şarja takıyor telefonu wp den mesaj atması 5 dk sürüyor o derece bu insan için harika bir fırsat a52 yi rahatlıkla alabilecek
    80 binlik iphoneyi 40 bine almanın hayalini kuran arkadaşlara geçmiş olsun tabi 40 veren 80 se verir babanıza az daha yalvarın alır zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kimbehicayy -- 29 Ağustos 2023; 11:20:28 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.