Şimdi Ara

Bakan Uraloğlu, vergisiz telefon planının ayrıntılarını açıkladı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
166
Cevap
1
Favori
10.033
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • General motor mu😂😂😂 mobil olmasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÖzgürYAZICI -- 29 Ağustos 2023; 11:27:13 >
  • General Mobiledir o motor olsa yerinizde duramazsınız...
  • ben şeyi anlamadim tamam hadi duzenleme cok kötü ve boktan oldu herkes husran olmuştur ama 50-60k lik telefondada vergi indirimi bekleyen biri değildim gun sonunda samsung un orta sinif modellerini bari alabilsek diyordum simdi a52 gibi nispeten 2 yasindaki bir telefonu samsung ne kadar stok olarak hazirda tutar cok kestiremiyorum zaten yeni modelleri daha cok ürettiklerini eminim acaba bu konuda samsung turkiyede s serisini monte enme kararı alırmı ? yada huawei bu vergi indirimi egerki 1 seneye yayilirsa ve tepe bir fiyat da tespit ederlerse ben özellikle samsung un ve bazi Çinli firmaların tepe modelleride turkiyede monte etmeye hevesli olacaklarını düşünüyorum ama dedigim gibi bu konuda teminat isteyeceklerdir bakanliktan umarım bakanlik bu teminatı verir hem kalitesine güvendiğimiz hemde rustünu ispatlamış firmalarin iyi modelleri bu kapsamda faydalanmamiza yarar yoksa hic bir avantajı yok benim icin 🤔
  • DH Misafiri D kullanıcısına yanıt
    benim kafam karıştı simdi general motor dan motosiklet mi vericekler vergisiz 🤣🤣
  • General motors çok yakar, Amerikan sonucta
  • General motorun 16 çekirdekli modelini kaçırmam, cahillik mi desem yazım hatası mı desem bilemedim.
  • Bilgisayar?
  • Üniversite öğrencisi olarak söylüyorum hareket çok mantıklı. Maddi hiçbir sorunum yok hatta çok rahat bir öğrencilik geçiriyorum ailem sayesinde ama günde bir öğün yemek yiyen arkadaşım yarı fiyatına iphone 14 pro bla bla alma hayali kuruyordu. Ne yalan söyleyeyim sevindim bu tarz insanların alamamasına. Doğuştan zengin olmayınca görgüsüzlük default geliyor halkımıza zaten iyi oldu.
  • coyasar38 C kullanıcısına yanıt
    bu dolar kuru ile s22 de vurmuyorsa ne anladım ben bu işten o konuda haklısın da ozaman secim günü millet e hava atmayacaksın hersey zaten bunun için degilmi tum o popülist soylemler ahh cok sıktı bu iş
  • ahmetfx kullanıcısına yanıt
    amac yine yerli bir kac tane şirketin cebine para koymak ulan 1 trilyon tl kredi dağıttılar ulkede 1tane marka çıkmadı bu kredilerinde bir boka yaramadığını anlamıyor mu bu aptallar
  • Seçimden önce de bu detayları açıklasaydınız.
  • Yapı Ustası kullanıcısına yanıt
    Bak ne kadar güzel senin alacak durumun varmış. Bir kez olsun alamayanlar da alsın. İnsanların görmemiş olmaları kendi kabahatleri değil.
  • Türkiye'de üretilen diye birşey yok. Türkiye'ye Çin'den gelip montajlanan bundan 3-4-5 yıl eskinin teknolojisi olan max 1-2 yıl eziyet çektirte çektirte kullanılacak sonra çöp olacak teller hayırlı olsun gençlere.
    Süper zeka bakanlar böyle cari açığın kapanacağını sanıyor. 👏👏👏
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.