Şimdi Ara

Bahar ve polen alerjisi sezonu açıldı hayırlı olsun (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
247
Cevap
9
Favori
18.116
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba,polen alerjisi için aile hekimine mi gitmeliyim yoksa dahiliye yada göğüs hastalıklarından mı randevu almalıyım?
  • eminent_86 E kullanıcısına yanıt
    aile hekimine gitme. kbb'ye de gidebilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aydınayhan

ninemde bile bu kadar sorunlar yok
    onun döneminde bu kadar gdo yoktu ve fast food kültürü yayılmamıştı.

şimdiki insanlar ninenin yaşına gelebilirse nelerle boğuşur bir düşün
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-3E41C059B

Ekşide bir kısım uyku yaptığını öbür kısım uyku yapmadığını söylemiş. Siz ne diyorsunuz? Ben uyku yapmıyor diye 12 saatte bir aerius içiyorum.

Alıntıları Göster
    Biraz yapıyor ama zaten ilacı akşam 1 tane içiyorsun

Uyku sorun olmuyor o yüzden

Sıfır hata gündüz
  • Benimde burunda ki et şiştiğinden arka kısma akıntı oluyordu.İnanılmaz öksürüyordum.Ve doktor aldırmayı önerdi.Ben aldırmadım ancak bir alerji durumu vardı.Değişikti okyanus suyu sıkıyordum burnuma.Çok kötü bişe :D. Bir delikten sokup diğer gelikten çıkarıyordum.Ancak burnumu rahatlatıyordu.Varsa alerjisi olan deneyebilir.Faydası var.Şuan hiçbir sorunum yok :).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Veysigz -- 21 Mayıs 2019; 11:11:23 >
  • Ya şu rhinolight diye bi tedavi vardı bilgisi olan var mı?
  • Khan Aitmatov kullanıcısına yanıt
    burna zarar veriyor kullanma.
  • mesuthaksoy kullanıcısına yanıt
    Hocam aile hekiminin yazma yetkisi var mı? Aeriusu yazabiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-3E41C059B

Hocam aile hekiminin yazma yetkisi var mı? Aeriusu yazabiliyor.
    bılmıyorum

alerji doktoru yazabiliyor (pahalı olmasına rağmen) aile hekimine bir sor ve dene
    dua edeceksin bana
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eazy-E

katılıyorum. cok faydasını gördüm.

Alıntıları Göster
    Benimde burun akmaya kulaklar kaşınmaya başladı

Desmont değilde bana genelde

Xyzal - Levmont - Nasonex veriyorlar.

Desmont daha ii se onu talep edeyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: mesuthaksoy

bılmıyorum

alerji doktoru yazabiliyor (pahalı olmasına rağmen) aile hekimine bir sor ve dene
    dua edeceksin bana

Alıntıları Göster
    saolun hocam ilgilendiğiniz için
  • sadikcinar06 kullanıcısına yanıt
    ben desmonttan önce aircromb kullanıyordum ve desmont çok daha iyi. Xyzal - Levmont - Nasonex kullanmadığım için hangisi daha iyi bilemiyorum .
  • Polen alerjisi bende 18 yaşından sonra ortaya çıktı 2016 den itibaren not almışım

2016 - 2 haziranda başlamış

2017 - 26 haziran

2018 - 4 mayıs (çok kısa sürmüş 5 günde geçmiş).

Bu sene henüz başlamadı bakalım bekliyorum. Normalde aşısını falan olabiliyorsun ama ben karşıyım bu tarz şeylere.
  • quote:

Orijinalden alıntı: John WICK

Polen alerjisi bende 18 yaşından sonra ortaya çıktı 2016 den itibaren not almışım

2016 - 2 haziranda başlamış

2017 - 26 haziran

2018 - 4 mayıs (çok kısa sürmüş 5 günde geçmiş).

Bu sene henüz başlamadı bakalım bekliyorum. Normalde aşısını falan olabiliyorsun ama ben karşıyım bu tarz şeylere.
    aniden başlayıp aniden geçiyor hocam. bakalım geçeceği günü bekliyoruz. ben elimden geleni yapıyorum.
  • Konka operasyonunu ben de oldum ama bir sonuç alamadım burun hala tıkalı 3 sene oldu. Bu bahar ayları felaket geçiyor her yere selpakla gidiyorum.
  • Benim gibi ev tozuna alerjisi olanlar için sezon 7/24 açık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bindokuzyüzyirmiüç

Konka operasyonunu ben de oldum ama bir sonuç alamadım burun hala tıkalı 3 sene oldu. Bu bahar ayları felaket geçiyor her yere selpakla gidiyorum.
    Burun yakma işlemi tekrarlanabiliyor eğer burun eti tekrar büyürse. Ne kadar hapşırıyorsan o kadar hızlı büyüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bindokuzyüzyirmiüç

Konka operasyonunu ben de oldum ama bir sonuç alamadım burun hala tıkalı 3 sene oldu. Bu bahar ayları felaket geçiyor her yere selpakla gidiyorum.
    doktor max 2 sefer daha yakma işlemi uygulayacaktır. geçmezse konkalar tamamen alınabiliyor. tıkanıklığa kesin çözüm var aslında.
  • Burun akıntısı hapşırma burun kaşıntısı hafiften göz akıntısı falan 4'ü bir geliyor hocam sizde de oluyor mu bunların hepsi
  • istanbul çapa'da alerji poliklineğine giden oldu mu ? belli bi ilaç tedavisinden sonra alerji aşısı yapıyorlar. aşının etkisi 6 ay sürüyormuş
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.