Şimdi Ara

babamla 8 yıldır konuşmuyorum, annemin evinden de kovuldum. param yok. nerde kalabilirim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.571
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Arkadaşın var mı kısa süreliğine ayrı eve çıkana kadar kal bu arada hangi şehirdesin arkadaşlar birazdan damlar konuya yol gösteren olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hiç arkadaş vs yoksa oteller resepsiyonist ya da farklı görevlerde eleman arıyorlar yatılı olarak anlaşırsın durumunu anlatırsan

• Turkiye34BJK T kullanıcısına yanıt

ne bir tane arkadaşım var ne de böyle bir iyilik isteyebileceğim bir akrabam. olsa bile böyle bişey yapmaya gururum elvermezdi zaten. tamamen kimsesizim diyebilirim cebimde 20 lira falan kaldı heralde.

internette simit sat şunu yap bunu yap diye bi dünya tavsiye vermiş insanlar. ama bunları yapacak enerjim bile yok benim. ölmek istiyorum sadece.

• kavalyedelikanlısı kullanıcısına yanıt

muhtemelen o slotu dolduracak 350 kişi daha vardır benden önce yerleşen :) bana yedirmezler öyle şeyleri.

• Belediyeye git kalacak yer aş veriyorlar

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Babanla neden konuşmuyorsun ve annen seni neden evden attı? Hayırsız evlat gibisin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sen kimsin lan ?

• 24 saat açık olan kütüphaneler var bazı şehirlerde

• bize gel hocam salam atarız

• Epsilon kullanıcısına yanıt

Bir anne evladını neden evden atsın? Babanla da son 8 yıldır konuşmuyorsun. Cebinde paran yok. Kim seni neden alsın yanına? Başına bela alır.

• konu dışı konseyindeki "arkadaş"larına söyle yardım etsinler.

• CSB

• Noldu hocam naptın

• 07kubi07 kullanıcısına yanıt
    4 gün konsey banı yedin umarım aklın basina gelir yoksa sirada daha ağır yaptirimlar var

• Ailenle olan sıkıntılarını çözemez misin? Annenle konuş, aranızda soğukluk olmasın, geri dön yoksa çok sıkıntı çekersin. Başka yol düşünme, kalkışma, dert olur. Eve dönmen en ideali olur, umarım problemlerin aşama aşama çözülür.

• Wacom Intuos kullanıcısına yanıt
    Bence de

Annemle 1 saat ailecek oturabilmek için ömrümden 50 yıl veririm keske onun yerine ben ölseydim anneden degerli bir varlik olamaz cok cok cani manyak anneler haric onlara da anne denmez zaten

• Otogarda yatacaksın başka yolu yok.

• Camii ye git

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • NassinGözüm kullanıcısına yanıt

cami olmazmi  

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.