Şimdi Ara

Aramakas saça zarar verir mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
53.345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • dün berbere gittim arkadaşlar. ara makas atarmısın abi dedim. Ara makas saçlara zararlı dedi. Anlattığına göre ara makası saçları belinden kırıyormuş ve böylece havaya kalkmamasını sağlıyormuş sizce bu doğru mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dirty_dancer -- 10 Kasım 2011; 17:24:38 >

• quote:

Orijinalden alıntı: dirty_dancer

...saçları belinden kırıyormuş.......

• Ayak üstü seni keklemiş. Artık nasıl fırça gibi saçların varsa uğraşmak istememiş adamcağız.
  • Eğer saçı uzatıyosan deneme derim. Ben yaptırdım pişmanım. Ara makası saçın makası vurduğu yerden bi kısmını kesip bi kısmını kesmeyerek kabarıklığını alıyor. Eğerki uzun saçın varsa. Aramakasını attırdığın ilk bikaç hafta istediğin görünümü elde edersin ama daha sonrasında aralarda kestirmiş olduğun o kısa saçlar uzadığında diğer saçların arasında adeta birer asi edasıyla dik dik durur. Saçın kabarıklığını alıyım derken 3 hafta sonrasında daha kabarık saçlara kavuşursun. Ve en can alıcı nıkta ise geri dönüşü yoktur. Ya uzun saçını kestireceksin. Yada o kısa saçlar uzun saça yetişene kadar o görüntüye tahammül edeceksin.
  • ara makas ne la
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~Artvin08~

Ayak üstü seni keklemiş. Artık nasıl fırça gibi saçların varsa uğraşmak istememiş adamcağız.

Ya Bilmiyorum hatta saçlarıma iftira attı bak dedi tepesi seyrek dedi sürekli ara makası attırırsan böyle olur dedi Halbüki bundan önce sadece 2 kere ara makası attırmıştım ayrıca saçlarım da gayet gür
  • quote:

Orijinalden alıntı: mX-L4S3R

ara makas ne la

BU ara makas

• quote:

quote:

ara makas ne la

BU ara makas

Ne işe yarıyor ki

• quote:

quote:

quote:

ara makas ne la

BU ara makas

Ne işe yarıyor ki

bildiğim kadarıyla saçların kabarmasını önlüyor

• quote:

quote:

quote:

quote:

ara makas ne la

BU ara makas

Ne işe yarıyor ki

bildiğim kadarıyla saçların kabarmasını önlüyor

Ben ara makas kullanılmasını istemiyorum ama berberlerle zorla ara makas kullanıyor. Normal makas la kes işte saçımı niye böyle yapıyorlar müşteri istemiyorsa kullanmayacaksınız ara makas kardeşim ben istemiyorum.

• ara makasa karşıyım saçları az gösteriyor...kırıyor...bilinçsizce kullanılıyor bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana kalırsa zararlı değil fakat,saçları seyrek olanlar bile bunu istiyor. Asıl sıkıntı orada zaten 3 5 sene öncesinin tavan yapan isteği ( abi ara makas atanmı)
    Saça zarar veren jole,wax,dax tarzı şeyler bence,öte yandan fön saçın affedersin ağzına sıçıyor. Çok sık yıkamakta zararlı diye biliyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.