Şimdi Ara

Babam 230 bin TL ye son model focus almış! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
211
Cevap
1
Favori
14.697
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bence burada mantıksız yapılan focus almak değil . Focusa 230 bin TL vermektir .

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Baban gibiler yüzünden piyasa böyle. Zengin edin bayileri devam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Baban doğru söylemiş, sen fanatiksin. Focus varken Megane nedir. Güle güle kullanın.

• asıl anlamayan sensin adam istediğini alır sana yada diğer kanallara soracak değil ki... ( ) oku...
  • Megan=clio sedan
    Ben bu kadar rahatsız ses alan dar ve iç döşemesi berbat araç görmedim

• Allah'ım ön konsola bak. Transit mi connect mi belli degil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hoksi -- 6 Mayıs 2020; 10:41:39 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Lan senin Megane'ın yok muydu,o kadar övdüğün arabayı alamadın mı gerçekten ahshsjsbsjsb
    Forumda nasıl insanlar muhatap oluyoruz yav

• 230.000 TL mi? Vay be 30.000 TL'ye(30'lu bir rakamı vardı Tv reklamında) Dacia Duster SUV(SIFIR)satıldığı zamanı hatırlıyorum 5-6 yıl önce olması lazım lisedeydim.
  • Ford vs Reno. Ben direkt Ford secerdim. Bu zamana kadar reno da kac kere problem yasadim, ama uzun sure bizde bir adet ford focus vardi. Tas gibiydi. Ben de olsam Ford alirdima ama su an 230k ya araba alir miydim bilmiyorum :D
  • Yav he he

• focus sıkıcı ama hadi okay diyelim
    230bin verilirmi yahu.

Konuyu açan tamamen sallıyor bencede o ayrı konu

• millet mercedes satip megan mi aliyor zuahahaha

focus güzel arabada o konsol ne öyle rezalet.

• " diyor ki sen fanatiksin "

adamın tşşğından düşmüşsün seni babandan iyi kimse tanıyamaz adam resmen 2 kelime ile özetlemiş

peder abime selam ederim, kral adam mış..hatta alfa romeo falan alsa özellikle grubumuza davet ederdim kendisini
  • 10 yıl sonra petrol krizine gireceğiz. Elektrikli araçdan başka bir şey alınmaz. Ucuzken şimdiden alın. Petrol krizi başladığında alamayacaksınız.

• Parayı kazanan baban değil mi? Adamın canı neye binmek istiyorsa gider onu alır. 5 kuruş faydası olmayan ergenlerin sitem dolu konularından gına geldi artık. Sende 230 binlik borç ödeyecek yer varsa sende git Megane al kendine
  • böyle yüksek bir fiyata focus...
  • CoolSnow kullanıcısına yanıt
    Pardon da hangi istasyon da şarj edeceksin.

• megan renonun üretim bandından kaldırılacak reno elektrikli araca yönelecek satışı düşen modeller arasında daha bir kaç gün önce haberi çıktı.tasarımcı söylemiş.internette araştırabilirsin

burdaki hata focus alınması illa ford bu ise bu paraya 2019 tertemiz tank gibi mondeo 'da alınabilirdi.hatta üzerine para bile kalırdı.

(10-20 bin)focus çürük elma haklısın
  • Sen bi halt bilmiyorsun onu bi gecelim de baban da gidip 230 bini sarı farli bir araca nasıl vermiş o da ayrı konu

• Ömrünüzün 40 senesini böyle bir araca binmek için tükettiğinizi düşünsene güler misin ağlar mısın bilemedim

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.