Şimdi Ara

Babam 230 bin TL ye son model focus almış! (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
211
Cevap
1
Favori
14.696
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Megane Hb >= Focus hb > megane sedan > Focus sedan hocam katılıyorum. GT-Line + mavi rengi çok hoş duruyor. Hadi halojen koyuyosun bari mercek koy led takınca tam performans alınsın. Filo odaklı bir araç olmuş focus 4, ister kabullenin ister kabullenmeyin eski focus kalmadı. Focus 2.5 hb benim gözümde focusun top noktasıdır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Senin parann olsun istediğini al . Adam uğraşmış yıllarca çalışmış emekli olmuş sevdiği arabayı almış . Yok bu alınmaz baba yaaaaa diyen oğlu ki Megane önermiş babasına şaka gibi . İlk başta işe geç paran olsun git istediğini al .Birde mercedes satıp Megane alan akıllı kim🤣🤣🤣
    Bu arada arabam Megane benzinli gitmiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osmandemi2 -- 6 Mayıs 2020; 2:10:24 >
  • 230 bine alınan arabada ön park sensörü yok, farların led olmasını geçtim mercekli halojen far dahi yok. Üstelik kliması da manuelmiş. Çok merak ettim anahtar sustalı mı yoksa samuray kılıcı gibi sabit mi?

Tamam Moueson troll falan ama torsiyonlu Focus'u bu paraya almaktansa gerçekten Megane alırım, Egea alırım daha iyi.
  • 230 bine şirketline focus

• 230 bin ve focus
  • Evlat olsan sevilmezsin Bırak adam istediğini alsın.
  • Cool story bro

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Focusun 230bin olduğunu yeni öğreniyorum okadar uzağım. Bu ülke bitmiş bu nasıl para hemde orta seviye bir sedana.
  • Taş gibi araba sınıfında en az hata veren arabalardan birisi. Güvenlik desen sağlam araba. Hayırlı olsun kazasız belasız binsin. Meganenın makyajına aldanmayın. 6 Meganın 6 sında da sorun yaşadım 4 focus 2 yıl boyunca uzun yol yapmasına rağmen tık demedi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Oh nasıl güldüm gece gece

• ‘Bu sınıfta en iyisi Meganedır‘dan sonrasını okumadım..

• Moueson kullanıcısına yanıt
    Dostum sen para biriktirene kadar megane başlangıç paketi 500.000 olur ve megane 6 çıkar.😂😂😊

• amanhem kullanıcısına yanıt
    Abd 'de peugeot ve citroen de satmıyor.
    Renault benim bildiğim ncap testlerinde 5 yıldız alan ilk arabaları üreten firma.
    Laguna,megane ve clio bu testlerden 5 yıldız alan ilk arabalar.

• Kayınpedere megane aldırdım. Lakin bulunduğu bölgede fokus, golf, passat yoktu. Polo alayım mi dedi. Zor kurtardık

• Vay be ulen moueson baban bile iplememiş seni...

Megane pazar payından bir araç eksilmiş oldu...

Artık daha çok çalışmalısın megane pazarlamak için...

Bundan böyle otomobil başlıklarına değil kamyon-kamyonet başlıklarına bile megane önerirsin artık...

Edit: içinde "moueson" barındıran konularda moueson'u tanımayan üyelerin ciddi ciddi şeyler yazıp cevaplamaları beni acayip neşelendiriyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CihangirCanavarı -- 6 Mayıs 2020; 5:44:9 >
  • DonanımHaber içini dökme yeri olmuş. Canı sıkılan hayat hikayesini anlatip gidiyor.

CSB değilse.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.