Şimdi Ara

B SINIFI SİZE GÖRE EN İYİ ARAÇ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
162
Cevap
0
Favori
4.794
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bana göre ihtiyacımı karşılayan en ideali peugeot 208 (burada en iyisi diye polemik yaratmak istenmiyor)
    Neden derseniz 1.91 boy ile 208in içi diğer b segmentlere göre geniş (aracı alırken bütün b segment araçlar denenmiştir)
    Derseniz ki fiyat mekan genişliği algısı olmadan en iyisi hangisidir diye B segmentinde iyi araç olmaz ki en iyisi olsun. Hangisi az yakıyor ve içine sığabiliyorsanız ideali odur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ahalil -- 10 Şubat 2016; 1:48:04 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yalnız anlamadım. Tasarım, konfor, sürüş dinamikleri, güven veren, ekonomik gibi kriterler var. Bunlara göre sırasıyla değerlendirirsek her zaman farklı bir sonuç çıkacaktır. Bence çok farklı ve göreceli bir konu. Sadece şunu şöylemek istiyorum. Yenilenen araçlar daha güncel ve donanım olarak daha dolu oldukları için öne çıkabiliyorlar.

Bence bu sınıfın lideri A1 dir.

Bu arada İ20 çok abartılıyor. Hatta bana kızacaksınız. Ama Yeni i10 konfor olarak i20den daha başarılı ve tatminkar testlerde beni doğruluyor.
  • Herkes yazmak için yazmış ,sizce en iyisi ne diyor ,bu segment iyi değil ki iyi araba olsun diyor adam ,öteki diyor hangi alanda ,fikrini nedenini söyle geç ,konuya gelirsek bence Ford Fiesta ,tasarımı ve sürüşü hoşuma gidiyor.

• i20

• B max , jazz ,note, i20

• Fiesta

• Hb olarak fiesta
    Sedan olstsk accent blue

• Genel olarak sevmedigim bir marka olsa da, islevsellik bakimindan honda jazz. Sonra da fiesta, polo ve i20 gelir. Fiyat performansini bilemem.

Ayrica; temiz 2004 model jazzlere bile hala 27-28 bin liralar istenmektedir. inanilmaz bir piyasasi var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cbascan -- 10 Şubat 2016; 9:09:48 >
  • Polo r

• Hb kasada i20 sedanda accent blue

• tartışmasız clio. burası türkiye beyler.
  • 55 bin bütçe ile 3 ay önce bu araçlardan birini alma maksadı ile hepsini test ettim yetkili satıcılarında. TAbi insanın aklına öncelikle şu soru geliyor: 55 bin TL para ile en iyi verimi hangisinde alabilirim? bu sorunın cevabını en çok sırasıyla şu modellerde buldum:

1- HYUNDAI İ 20
    2- TOYOTA YARIS
    3- MITSUBISHI ATTRAGE

Not: Japon ve Kore'ciyim. sanırım direkt belli oluyor.
  • Citroen C-elysee tek geçerim.
    B sınıfındaki C sınıfı içeren araç...
    Linki tıklayın görün...
    https://www.youtube.com/watch?v=l7FLPBnx_4M&list=PLFVWOHUqzPkd-k0drdkP22W0SpxXqNb-T&index=3
  • SEAT IBIZA FOREVER
  • herkes teneke hyundai i20 yazmış.

ya çok zenginsiniz, ya benzin istasyonunuz var. şekilden ibaret rezil bi araba.
    yıl oldu 2016, 1.4 otomatik b sınıfı araba fabrika verisi 9lt i20 kesinlikle güzel

i20 genel olarak bayan b sınıfı otomatikçilere hitap ediyor. bu kombinasyonla alan evin yanına da pompa alsın.
  • Tasarim Olarak B segmentinin en cekici arabasi bana gore İ20...

Ancak kalite,surus dinamikleri,motor secenekleri, sorunsuz sanziman derseniz Fiesta derim...

• Polo 1.2 tsi comfortline manual .

• Sadece Sürücü kullanıcısına yanıt
    1.2 Manuel alırsak yine pompa almamız gerekirmi
  • redbul_540 kullanıcısına yanıt
    Dostum ben seni çözdüm.

Az yaksın çok kaçsın istiyorsun. Senin şifan Turbo.

TSI olur, Ecoboost olur, PureTech olur, 1.4 T olur bilmem ama Turbo senin dermanın 😁

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • baba0392 kullanıcısına yanıt
    AynennnnnArtık benide anlayan birileri var

Çoh param yok abi devir eco devri, az yakıp çok yürümek istiyorum
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.