Şimdi Ara

Aziz Yıldırım BAŞARISI..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aziz Yıldırım hep ileriye bakıyor. Herkes takımı full orta saha ve ön libero yaptı diyorlardı. Alperi sırf GS'ye inat olsun diye 10M Euro verdi diyorlardı. Ama yediği naneler hepsi bir bir çıkıyor. Görüyoruzki yabancı sınırı için takımın her bölgesini alternatifli yaptı. GS'nin zorlanacağını bir şekilde biliyordu.Hangi oyuncu 3 sezon üst üste sakatlanmaz? Adam biliyor onların takımında bir kişi bile sakatlansa bir tane bile alternatifi olmaz.Ama benim takımımda her bölgenin alternatifi var ve her pozisyondaki oyuncunun yeri dolabilir.Formada hiç kimseye garanti değil.Ve patlamaya hazır birsürü oyuncum var. Bu sene GS mutlaka zorlanır oyuncularından birkaçı sakatlanır bense hiç sıkıntı çekmem. Evet aynen böyle Başarı gerçektende bu şekilde geliyor takımın alternatifli olması ve geniş düşünmen. Yıldız oyuncu yönetebilme konusuna hiç girmiyorum.İşte başarı işte plan

• ve o sırada bizim FT uyuyor.. Neye yerli bir hocan olur? sana kaliteli yerli oyuncular bulsun diye..
  • üstteki mesajlar neyin kafası biri açıklasın bana?
  • Başlığı görünce ya Max Born ya babayorgun dedim, sen çıktın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yıldız oyuncu yönetebilme derken ? Alex i kovdu adam.

daha 1 sene önce sözde en iyi yerli oyunculara sahiptik, am şu sıralar hepsine sövüyorsunuz. Şuan hangi yerli gelirse gelsin beğenmeyeceksiniz zaten, onada söveceksiniz...

Ayrıca Aziz çok ileri görüşlü olsa Fener şuan avrupada olurdu.
  • Fenerin sag tarafta alternatifi pek yok. gökhan gönül veya kuyttan birisi sakatlanınca yerine mehmet topuzdan başkası yok yerli olarak. Emenike kuyt yerine giriyor gerektigi zaman ama ileride yabancı sınırı 5 e inince mecbur topuz kalıcak
  • ExtrameBOY27 kullanıcısına yanıt
    dünyada transfer istemeyecek td varmi.

hoca alperi istiyordu naptin 500 bin euro fazla veremmedin alpere.carlinhos için görüşmeye bile gitmedin.

• quote:

Orijinalden alıntı: INTRUDERTR

hoca alperi istiyordu naptin 500 bin euro fazla veremmedin alpere.carlinhos için görüşmeye bile gitmedin.

Sadece alper değil mesele, ligde gelişme kaydebeilecek bütün oyuncuları klübüne kazandırmaya çalışmalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quintana!

Fenerin sag tarafta alternatifi pek yok. gökhan gönül veya kuyttan birisi sakatlanınca yerine mehmet topuzdan başkası yok yerli olarak. Emenike kuyt yerine giriyor gerektigi zaman ama ileride yabancı sınırı 5 e inince mecbur topuz kalıcak

Sağbekte bekir sağ açıkta topuz Çok oynadılar. Bekir zaten sağbekten devşirme stoper. Kademe anlayşından başka birşeyi yok ama adamın. Orta açamaz..

Bizim takıma bakıyorum ve şükrediyorum hakketen her bölgenin sağlam yedeği var. Rıdvan dilmende demişti zaten fenerbahçenin yedek kulubesinden farklı bi takım kur ilk 5de olur diye.. güntekin onayda bence ilk3te olur hocam demişti

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Sherlock Domates

Yıldız oyuncu yönetebilme derken ? Alex i kovdu adam.

ondan bahsediyor zaten :) Ü.A da sneijderı veya drogbayı kovabilecek ta**ak varmı acaba :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ExtrameBOY27

quote:

Sadece alper değil mesele, ligde gelişme kaydebeilecek bütün oyuncuları klübüne kazandırmaya çalışmalı.

Tamamen katılıyorum. Ne yani Türk oyuncu bir tek Alper vardı solbek için de tüm dünya da bir tek Carlinhos. Ya bu Carlinhos o derece iyiyse zaten niye Avrupa da kimsa almıyor o da ayrı muamma. Solbek acil ihtiyaç ve bir şekilde istediğin adam alınmıyor o zaman 2-3 alternatif daha söylersin. Söyledi de almadılarsa eğer o zaman da yönetimi sıkıştırmak için medyaya isimleri sızdırırdı olur biterdi. Alper de FB sonuçta akıllı bir hamle yaptı ama ne Türkiye de ne de Avrupa da bir tane daha Türk oyuncu yokmuş herhalde elimizdekilerden iyi olan. Pes Walla. Yönetim de Terim de birbirleri ile çekişmekten takımı yaktı. Niye hala birini savunuyorsunuz.

• aziz yıldırım başarısı en çok yaptığı lobilerden kaynaklanıyor bence. acaba o şike davaları Galatasaray hakkında olmuş olsaydı küme düşmeme ihtimali olurmuydu çok merak ediyorum.
  • AY basarilimi ona bir sey diyemem ama ihtiyac duydugumuz oyunculari Canaydin döneminden beri alamadigimiz gercegi degismiyor. Takimin devre arasi yada devre sonu ihtiyaclarina göre ne zaman bazi oyunculari almak istesek beceremiyoruz özellikle medyatik olanlari is yapar is yapmaz ayri konu ama Gs yönetimleri acizleri oynuyor 2002 yilindan beri.
    Büyük takimsan yarisa gireceksin ve alicaksin 2 3 kurusu hesap etmiyeceksin Brumaya o parayi verenler Alpere verebilirdi, vakti zamaninda Ali Turan devre arasi ihtiyac icin alinmak isterken 1 milyon dolari cok görenler Neil gibi kacak güresene (Baya fanboyslari mevcut hala ama Terimin ilk yaptigi islerden biridir kendisini postalatmak) 3.7 milyon euro vermeyi bilirler. Gökhan falan var arada baska isimler var.
    Büyük takimlarin büyük baskanlari sürekli rakibine sahada ve masa basinda yenilmez biz Gs olarak bunlara 12 senedir sürekli yeniliyoruz herseyde bu tam anlamiyla yönetim zafiyetidir.
    Canaydin adam gibi bir baskan olsa Hasan Sas, ve ümit karan gibileri Kadiköyde yenilcegimizi zaten biliyoruz dedikleri anda koyardi fazla uzatmak istemiyorum.
    Bana göre AY büyük ve basarili baskan degil malesef Gs baskan ve yöneticileri capsiz ve yeteneksiz kisiler.
    Yönetimsel basari sadece sampiyonluk yada avrupada 10 12 senede bir ceyrek finallerle olmuyor bazi konular vardir onlarda seni büyük yapar.

• şike yapmasa güzel adam aslinda
  • Yarın bigün biz şampiyon olacaz sen Aziz Yıldırıma sallıyacaksın

• ExtrameBOY27 kullanıcısına yanıt
    kimi alcakrik bi sölesene. alperden başka üst düzey adammi vardi.

gelsin direkt oynar diyeceğin kim var.aysala onlarda pahali gelir almazdi. ayni parayi verdinmi her oyuncu ft le çalişmak ister.aol bwk tüek zaten yok çamdal aslen sağ bek çakma solbek oldu. bizim sol bwk dişinda alteenatfe ihtiyacimiz yok. engin yekta emre amrabat bunlardan daha iyi diyebilexegin yerlimi var.

gökhan semih biri yedek zaten. sabriden iyi aag bekmi var yedek olarak.

tek eksik sol bek türk şuan bizimordada hakanda var rierada.

• quote:

kimi alcakrik bi sölesene. alperden başka üst düzey adammi vardi.

gelsin direkt oynar diyeceğin kim var.aysala onlarda pahali gelir almazdi. ayni parayi verdinmi her oyuncu ft le çalişmak ister.aol bwk tüek zaten yok çamdal aslen sağ bek çakma solbek oldu. bizim sol bwk dişinda alteenatfe ihtiyacimiz yok. engin yekta emre amrabat bunlardan daha iyi diyebilexegin yerlimi var.

gökhan semih biri yedek zaten. sabriden iyi aag bekmi var yedek olarak.

tek eksik sol bek türk şuan bizimordada hakanda var rierada.

Alper Potuk Serdar Taşçı Kerim Frei Gokhan Tore Veysel Sarı Jem Karacan
    bu adamlarin hepsi potansiyeli olan adamlar. Hele ki Chedjou gibi birine 6.5 verip kontenjan harcayacagina 4 e Moskovaya giden Serdari görmemek transfer hatasidir. Bu ligin kaderini sadece yabancilar belirlemiyor.

• Fatih Terim orta saha için Alper i ısrarla istedi. Galatasaray Alper i almadı. (Yanlıştır doğrudur demiyorum)

Emre Can ismini verdi. Oyuncu için istenilen fiyatı yüksek bulundu. Ek olarak Emre Can ın aileside Emre nin Bundesliga da oynamaya devam etmesini istedi. Yine yaz transfer döneminin başında stoper mevkisi için listenin başında Angelo Ogbonna vardı. Ogbonna dan sonra listediki isimlerden biri Ömer Toprak tı. Tabi bu oyuncular ile anlaşılamayınca diğer alternatiflerden biri olan Chedjou ile anlaşıldı. Hatta Chedjou için ilk girişimler Drogba-Sneijder transferlerinin yapıldığı dönemde olmuştu. O elde tutuluyordu. İlk isimler olmayınca Chedjou alındı.

İlk sezonunda devre arasında (2011-2012) Galatasaray ın sağ kanat oyuncusuna ihtiyacı vardı. Fatih Terim 3 oyuncu ismi verdi. Shaqiri yi çok çok istedi. Olmazsa 2. tercihi Gökhan Töre ydi. Son tercihin kim olduğunu biliyorsunuzdur zaten. Son tercihi transfer edebildik.
    Yine bu hatamızı kısmen telafi ettik yaz transfer döneminde. Hamit için çok uğraş verildi. Ve transfer edildi.

Jem Karacan da Terim in listesindeydi. O kendisi gelmeyi istemedi diye hatırlıyorum. Hakan Çalhanoğlu,Aras Özbiliz.....

Fatih Terim e sallamak amacıyla yalan yanlış yorumlar yapmayalım. Eğer bu yapılarsa ben de buna karşılık şöyle bir soru yöneltirim. Yukarıda ismini yazdığım oyuncuların alınmasını geçtim, Fatih Terim in istemediği Sneijder i transfer edebilen yönetim, neden yabancı sınırını göz önünde bulundurup, buna göre bir çalışma yapmadı? Neden orta sahaya başka bir yerli almadı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Sherlock Domates

Yıldız oyuncu yönetebilme derken ? Alex i kovdu adam.

daha 1 sene önce sözde en iyi yerli oyunculara sahiptik, am şu sıralar hepsine sövüyorsunuz. Şuan hangi yerli gelirse gelsin beğenmeyeceksiniz zaten, onada söveceksiniz...

Ayrıca Aziz çok ileri görüşlü olsa Fener şuan avrupada olurdu.

Şike olayı olmasa o dönemdeki takım Barcelonaya,Real Madride oynardı.O kadar diyorum. Geçmişi hatırlamak için yaşının uygun olup olmadığınıda merak ediyorum?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.