Şimdi Ara

Azir Ölmüştür (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
136
Cevap
0
Favori
2.591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • w basıyo q ile gönderip bi tane vuruyo %40 can gitti counterplay filan yoktu lanede eziyo peel var engage var iyi oldu daha da nerf yemesi dileği ile
  • ez game ez life kullanıcısına yanıt
    %40 can gitmesi nedir ya? Bak çıktığı günden beri oynuyorum. Feedlendiğim maçta bile o kadar vurmadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lynxou

%40 can gitmesi nedir ya? Bak çıktığı günden beri oynuyorum. Feedlendiğim maçta bile o kadar vurmadım.

Benim vurdu ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Knock up gidince öldü benim için. Engage ettiğinde ortada kalıyorsun direkt.

• dariusu neden buffluyolar onu anlamadım ben, zaten ölümsüzdü
  • Bu arada q dışında yine iki üç asker hasar verecek. Sadece q da arkadan gelen başka asker bir daha hasar vermeyecekmiş.
  • ad fizz, azir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lynxou

Bende Fizz'e bir rehber yapmayı düşünüyordum. Bu çok iyi oldu.

Ben de as fizz rehberi hazırlicaktim hemde baya detaylı filan ama ne yazık ki artık öldü
    Edit:azirin ormana gelmesi cok iyi olur benim açımdan canavarlara vuran hasar filan cok arttıtılırsa belki görürüz ormanda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Clicker -- 2 Eylül 2015; 15:09:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teemo Erdoğan

Riot kadar çöp bir firma yok bütün zevkli güzel şampiyonları nerflüyorlar Kalista'yı da Azir'i de her patch nerflüyorlar Irelia'ya döndüler resmen. Adcler resmi olarak çöp oldu artık Riot napmaya çalışıyor anlamış değilim. Bi rework yapıyorlar şampiyon %100 broken oluyor şimdiye kadar dikkat edin düzgün yaptıkları Rework yok. Ryze reworklediler son yılların en broken şampiyonlarından biri oldu. Fiora reworklediler önce aşırı güçsüz çıktı şuan da Op. Garen darius mordekaiser skarner bunları tartışmaya gerek bile yok zaten. GP 1.7k crit atıyor late game adc one shot. Bunlar da hala Kalista Azir nerflüyorlar. Aptala döndü riot artık ne yaptıklarını onlar da bilmiyor bence.

Çok haklısın hocam.

• Küllerinden doğar inşallah

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • heimerdinger buff istiyoz

• Azir gibi gerek tasarımı,gerek oynanışı,gerek zorluğu olan bir heroyu nerfliyorlar.
    Tek eksiği mobility olan juggernautların ise hepsi tek atıyor.Amaç ne? Yeteneğin ve zorluğun bir getirisi olmalı.
  • Azir nerfi haketmişti.Bu kadar fazla vuran ve bu kadar güvenli menzilde duran ender şampiyon var.Juggernautlarda tek skarner op bence.Morde 3.vuruşu yapamıyosun kaçış mekanizması olan adc varsa.Darius 5 yük çok zor birikiyor çünkü 18.seviyede 0.74 gibi komik bir as var.Garen ise kolay kiteleniyor.Hele bu yamada q hareket hızı düştü.
  • Bazı şeyleri anlamıyorum.Azir'den önce 10 tane broken hero sayabilirim.Bunlardan bazıları Ahri,Diana,Fiora,Morde,Gp,Darius,Garen,Vayne.Bu saçma herolar nerf yemezken her yamada Azir'e nerf getirmek de ayrı gereksiz.Maalesef op olan heroları değil de çok oynanan heroları bitiriyorlar.Bu kafa değişmediği sürece Azir yeni Kassadin olur.Mesela Viktor nerfi de aşırı gereksizdi.
  • Nashor Rylai Azir op nerf etkilemez

• Nesi ölmüş anlamadım ?

• Ben q hasarından çok hareket hızının azalmasına üzüldüm.Hero zaten yarı suikastçi yarı büyücü.Suikastçi kısmını komple kaldırmışlar.Oyunda böyle yarı assassin yarı magician olan hero sayısı bir elin parmaklarını geçmez.Tek tip hero yapmayı seviyorlar galiba.
  • Azir hala Azir bence Kalista öldü.
  • Boşver suru ver qnq

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.