Yarbay
23 Mayıs 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 32 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Burada metro kartına para yükleyebileceğim biletmatik var mı?
Arkadaşlar merhaba, tercihlerin açıklanmasına az kaldı, tahmini/kazandığı yer burası olanlar gruba giriş yapabilir. Geçen sene de böyle bir grup açılmıştı 2018 girişliler olarak tanışmış oluruz.

Not: Trollemek amacıyla lütfen girmeyin. Bir ihtimal olmayıp Ankara Tıp bekleyenler de gelebilir.

Link:https://chat.whatsapp.com/4oJ8GkWgDGbGiGotHWUDQM
Arkadaşlar merhaba, tercihlerin açıklanmasına az kaldı, tahmini/kazandığı yer burası olanlar gruba giriş yapabilir. Geçen sene de böyle bir grup açılmıştı 2018 girişliler olarak tanışmış oluruz.

Not: Trollemek amacıyla lütfen girmeyin.

Not: Trollemek amacıyla lütfen girmeyin.

Fındık şurubu, irish cream vs. bu tarz şurupların satıldığı zaten biliniyor.
Bunlar dışında ne alabiliyoruz? Özellikle Cool Lime özütünü kutusuyla alabileceğim bir yer var mıdır?
Merhaba arkadaşlar, bu sene Ankara'da okuyorum ama inşallah bir sorun çıkmazsa Ağustos ayında Merkezi Yerleştirme Puanı ile başvurarak Kurum Dışı Yatay Geçiş yapacağım Boğaziçi Üniversitesi'ne. Ancak şöyle bir sorun var, yatay geçişinizin kabul edilmesi 25 Ağustos tarihini bulurken okul yurt için olan başvurularını 20 Ağustos civarında sonlandırıyor. Civarda en azından yurda yerleşmek için dilekçe verene kadar, birkaç ay boyunca kalabileceğim özel yurtlardan bildiklerinizi söyleyebilir misiniz?
Bir de Boğaziçi'nde yurt için online başvuru tarihi geçtiği zaman, yurda başvurma süreci nasıl oluyor?
Bu kontenjan "Merkezi Yerleştirme Puanıyla Yapılan Yatay Geçiş" için daima öğrenim programı öğrenci sayısının %30'u mudur?
Başvurmak istediğim üniversiteye geçen yıl 16 kişi başvurmuş, 14'ü başarılı 2'si başarısız olmuş. Mantıken puan konusunda bir sıkıntıları olmamaları lazım. Ama yine de aklıma düştü.

Ben birinci sınıfım, puanım yatay geçiş yapmak istediğim bölümün 5,5 puan üzerinde. Yani puan koşulunu ve sıralama koşulunu sağlıyorum. Bunlara rağmen kabul edilmeme sebebi ne olabilir, bunu bilmek ve Ağustos'a kadar yapabileceğim bir şey varsa yapmak istiyorum.
İki sorum var
Birincisi, sabiha gökçende istanbul kart yüklenecek bir biletmatik var mı?
İkincisi, E-3 otobüsüne kart basmadan para ile binebilir miyim?
Merhabalar, akustik gitara bir başlangıç yapmak için yardımınıza ihtiyacım var.
Daha önceden 3 yıl kadar Yamaha C40 modelini kullandım ve klasik gitar eğitimi aldım. Birkaç yıldır bırakmak zorunda kaldım ve çok nadir gitarı elime aldım.
Şimdi içimden akustik çalmak geliyor ama nereden başlayacağımı, hangi modeli seçebileceğimi bilmiyorum.
1500 TL'yi geçmemek üzere bu seni tatmin eder diyebileceğiniz veya başlangıç için iyi bir seçenek diyebileceğiniz modelleri benimle paylaşmanızı istiyorum özetle. İsteğim elektro akustik olmamasından yana.

Şimdiden teşekkürler.
Arkadaşlar merhaba, önümüzdeki cuma saat gece 23:30 civarı Kamilkoç'un Alibeyköy terminalinde ineceğim. Buradan Boğaziçi Üniversitesi Kuzey Kampüsü'ne nasıl gidebilirim? Elimde İstanbul Kart yok dolayısıyla metro kartı ile kullanmayacağım bir yol önerebilir misiniz? Kamilkoç'un servisleri bu saatte var mıdır? Veya bu terminalin yakınından beni en azından gideceğim yere 1-2 km mesafede bırakacak herhangi bir paralı toplu taşıma aracı?
Hakkında
Forum İmzası:
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
iPhone
LOL
Gangplank
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.185
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 71.187 (Bu ay: 314)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 468 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.