Şimdi Ara

Azir Ölmüştür (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
137
Cevap
0
Favori
2.591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kalista zatne zor bir hero neden böyle yaptılar anlamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lynxou

Kassadin öldü. Talon öldü. Azir mi ölmeyecek?

Talon öldü mü :D
    Talon 45 maçta 31 win 14 losela w/l oranım en yüksek karakter 6'da squishy heroları direk tekliyor latede Q su 2k ya yakın crit atıyor neresi ölü acaba?
  • Sanırım bronzda oynuyorsun o heroyu. Susturu gittiğinden beri eskisi gibi değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: calibrane

şu syndrayı bufflamadınız ya allah sizi top etsin riot

Syndra 1 de lvl de düz vuruşu q dan daha fazla vuruyo nerdeyse. Biraz canı arttırmaları gerek

• quote:

Sanırım bronzda oynuyorsun o heroyu. Susturu gittiğinden beri eskisi gibi değil.

Tr serveri Plat 1 haftada 1 gün belki giriyorum oyuna düzenli girsem emin ol Diamond'da olurdum.
    Soloque ve LCS çok farklı. Ezbere konuşuyosunuz bugün Faker Talon alıp döşese Kore'de diceksiniz offf ne op bu tal10 teqliyo yha rito nerf .s.s.s.s
  • Kardeş Talon nerf yemeden önce zaten optu. Faker baktı hero yok. Bari Talon'la iş yapayım diye. Sürekli Talon oynadı. Bir ara her maç alıyordu. Zaten ondan sonra da susturunu aldılar. Onu geçtim. Faker Talon oynamadan önce zaten Talon oynanıyordu.
  • quote:

Kardeş Talon nerf yemeden önce zaten optu. Faker baktı hero yok. Bari Talon'la iş yapayım diye. Sürekli Talon oynadı. Bir ara her maç alıyordu. Zaten ondan sonra da susturunu aldılar. Onu geçtim. Faker Talon oynamadan önce zaten Talon oynanıyordu.

Sezon 3 Vi yamasından beri oynarım şu oyunu Talon bir kere düzgün metaya girdi o da çok kısa bir zaman geçen sene ki WCS'de oynandı. En çokta Pawn sever ve oynardı. Dade'nin de oynamışlığı vardı zaten Skt t1 katılamamıştı. Ve Wcs'den önce Faker Talon picklediğini görmedim alırsa Pawn alıyordu. Ki sen demişsin Talon optu nerften önce Faker oynuyodu bak nerf öyle değil şöyle olur Talon Sezon 2'nin sonunda gelen nerfler;
    Noxian Diplomacy
    Bleed damage reduced to 10 / 20 / 30 / 40 / 50 from 18 / 36 / 54 / 72 / 90
    Bleed bonus attack damage ratio reduced to 1 from 1.2
    Cutthroat
    Fixed a bug where the damage amplification did not actually apply
    Fixed an bug that sometimes caused
    Talon's Rake to fire backwards after using Cutthroat.
    Shadow Assault
    Damage reduced at later ranks to 120 / 170 / 220 from 120 / 190 / 260
    Bonus attack damage ratio reduced to 0.75 from 0.9

• Hocam her champın nerf sayısını saysanız emin olun hepsi bu kadar çıkar zaten.
    Bu arada Faker WCS'ye katılmak için yapılan turnuvada neredeyse bütün maçlarda Talon oynadı.
  • darius buff kalista nerf nice one riot XD şu dengelemeyi yapan adamlar sanırım adclerden nefret ediyo aralarında hiç adc main falan yok galiba XD geçen 1 tane üçlü kuvvet gerisi tank olan 4k can morde benden daha fazla vuruyrodu birde feddim yani :D morde adcnin en iyi adc oldugu metadayız XDD

• Bir kac yama once soylemistim yine yaziyorum,riot bu dunya kupasinada luciani sokacak,sahsen bi yandan mantikli buluyorum cunku luciani oynamakta izlemekte baya zevkli oluyor fakat gecen dunya kupasi zaten kusturana kadar izlettiler.Bu arada fizzin donusu iyi oldu

• quote:

Hocam her champın nerf sayısını saysanız emin olun hepsi bu kadar çıkar zaten.
    Bu arada Faker WCS'ye katılmak için yapılan turnuvada neredeyse bütün maçlarda Talon oynadı.

Farklı oyunları mı oynuyoruz ben hiç görmedim OGN izlerdim vaktiyle.
  • Tumble T kullanıcısına yanıt
    lol bu ne bekli10
  • Azir'e istedikleri kadar vursunlar öldüremezler. Anlamayan arkadaşlar için 3 ya da 2 tane askerin aynı anda olup rakibe gönderdiğinde (q) içinden hepsi geçse de sadece 1 tanesi hasar verecek. Evet hasarı azaldı fakat Nashor ve Rylai çıkan bir Azir hala rakibi için büyük bir tehdit. Gap closer şampiyonlara karşı zayıftı bu q nerfi ile iyice zayıfladı. Rakibe takas girmektense kaçmak daha mantıklı olacak. İyi oynamak için mekanik gerektiren ve zor olan bir karakterin bırakın da hasarı olsun bari.
  • Ben oyuna geri döndüm.İlk oyun destek rolünde Alistar oynadım.Gayet yanımdaki Sivir'i fed bakımından zirvelere ulaştırdık. Dk.20lere doğru orta koridordan bir Mordekaiser çıktı.Yuh dedim.Adam 400 canla 3 kişiyi paketledi.Ölmeden öncede dans etti.Oyunu bıraktığımda Mordenin yüzüne bakan yoktu.Riot bu şampiyona ne yaptı böyle?

• Reworkledi. Sonuçta belli.
  • quote:

Reworkledi. Sonuçta belli.

Ben beta döneminde başlayanlardanım oyuna.Ama oyunu S4 Worlds sonunda oyunu silmiştim.Şimdi geri döndüm ama oyun gerçekten çok değişmiş.Geçen maç Solotop Malphite oynadım ama zar zor kazandım lanemi.Ekko baya ecel terleri döktürdü bana.Kesinlikle dengesiz bir şampiyon.
    Eski alışkanlıklar artık oyunda bir işe yaramıyor.Bana şu anki meta hakkında azcık bilgi verebilir misin?

• Şuan tank metası oyuna hakim. Topta oynayacaksan Shen,GP,Garen,Darius,İrelia tarzı champları oynayabilirsin.
  • Kassadin hala çok güçlü, 6 lvlden sonra lne hasarı çok iyi. Late gamedetek başına 5 kişinin arasında kalmadığısürece kolaykolay ölmeden rahat adam tekliyor. Belki eskisi kadar değil ama şuanda da gayet iyi.
  • Hocam sanırım size iyi oyuncular gelmiyor. Kassadin feedlenmediği sürece adcyi alıp çıkamaz.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.