Şimdi Ara

Azir Ölmüştür (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
137
Cevap
0
Favori
2.588
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Lynxou

Şuan tank metası oyuna hakim. Topta oynayacaksan Shen,GP,Garen,Darius,İrelia tarzı champları oynayabilirsin.

Kardeş sen saçmalıyorsun tank metası artık yok, ayrıca yeni güncellemelerden sonra dariusa tank çıkanı dövüyolar. Darius artık tamamen fiziksel hasarından güç alıyor. Q su ve W si fiziksel hasarı olmadan hasarvermiyorlar. Bu nedenle Artık darius asla full tank oynanamayacak. Ama ne varki yeni q su sayesinde tank kasmasa bile uzun süre tf de çok rahat dayanabiliyor. Helede bi hydra kanasusamış çıktıysan tamamdır.

Üst koridor da hasar veremeyen bir şampiyon takımına yardım edemez. Boşuna ezergeçer denmiyor bu herolara.
  • quote:

Hocam sanırım size iyi oyuncular gelmiyor. Kassadin feedlenmediği sürece adcyi alıp çıkamaz.

lanede karşıma zed geldi, Herife junglem kilvermişti bottanda 2 kil almıştı delirmiştim. Kafaya koydum ben bu herifi alacam diye dediğimide yaptım. Skillerini ultimle dodgelerken aynı zamanda hasar verdim. Bana ulti atacağızaman yine ultimle tam üzerime atladığı ve saldırmaya başlayacağı anda ulti atarak kaçtım. Yani sonuç olarak benden çok önde olan bir rakibimi rahatlıkla indirdim. Düz saldırı gücü ( Hiçlikten enerji çekmesi vb.) gerçekten aşırı etkil. E sinin hasarı muaazzam ilk lvllerde. Birde buna ultinin mobilty si eklenince tadına doyum olmuyor heronun. O maç tamamen kendim kasıldım. Jungle gank filan da atmadı. Ben dahane diyim. Birde build de önemli tabi. Ayrıca zed bana göre üstünde karşımda ap bi rakip olsa q nun kalkanıda işe yarıyacaktı ve ben düz saldırılarımın da hasarıylaçok daha rahat alıcaktım rakibimi.
  • Tank metası artık yok mu?

Kardeş o gördüğün herolar yakında nerf yer. Şuan ona tank çıkma yine tanka dönüşür o. Statlarında vs sorun var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hala talonun iyi olduğunu düşünüyorsun. Söylesene bir Diana veyahut Fizz'e karşı koyabilir mi? Yaklaşık 1 ay kadar önce oyuna geldi. Talon oynayan dayanamadı feedledi. Ardından da oyunu terketti.

Edit: talon yazmışım. Kassadin olacaktı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pisagor -- 3 Eylül 2015; 11:46:30 >
  • quote:

Hocam sanırım size iyi oyuncular gelmiyor. Kassadin feedlenmediği sürece adcyi alıp çıkamaz.

Çok doğru.Kassadin feedlenmediği sürece şuan asla adcyi 1v1de alamaz denendi.
  • quote:

Hala talonun iyi olduğunu düşünüyorsun. Söylesene bir Diana veyahut Fizz'e karşı koyabilir mi? Yaklaşık 1 ay kadar önce oyuna geldi. Talon oynayan dayanamadı feedledi. Ardından da oyunu terketti.

Talon görünce şaşırdım bende, kassadin öylerakibe fokus atılacak bir şampiyon değil. Katarina veyahut lb gibi uygun anın beklenmesi lazım. Rakibin ani hasar veren skillerini dodgeleyerek devamlı hasarıyla üstünlüğü sağlaması laızm. Ayrıca baktın lanede adamı yenemiyorsun farmına oyna. Zaten seni yakalayabilme ihtimalleri yok hayvan gibi mobilty var heroda. Doğru değil mi ?
  • Valla nerf yiyene kadar durum böyle
  • Mobility var ama hasar yok. Riotta zaten bir champta ikisi olamaz diyerekten birini aldı. Önceden sustur sayesinde susturup kombosunu yapıp çıkabiliyordu.

• Oyunun en iyi mid karakterlerinden birisi bu kadar kolay düşmez azirin oynanmasının nedeni Q değil zaten. İsterse Q hiç hasar vurmasın yine de en çok oynacağım karakter olur kendisi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nicksiz1i

Bir kac yama once soylemistim yine yaziyorum,riot bu dunya kupasinada luciani sokacak,sahsen bi yandan mantikli buluyorum cunku luciani oynamakta izlemekte baya zevkli oluyor fakat gecen dunya kupasi zaten kusturana kadar izlettiler.Bu arada fizzin donusu iyi oldu

Lucian güzel herodur devamlı yüksek bir hasara sahip düz vuruşlarının yanında pasifi sayesinde. Yani onlarda düzvuruş ama onlar skilleri sayesinde gelen düz vuruşlar. Yinede biraz kite ihtiyacı var. Vayne gibi bir rakip karşısında dar bir alanda nereyese hiçbirşansı yok tek başına. Ha ne varki 1vs1 bahsetmiyoruz. Takım tf sinde çok daha etkili bir adc bana göre vayneden. Sonuçta bu oyun 5vs5 bir oyun ve Lucianın hasarı çok iyi. Rahatlıkla bir tankı eritip ikincisine geçebilir. Sadece savunma mekanizması yok. Bu açığınıda youmu ile biraz kendine hareketlilik katarak belki teafi edebilr.
  • quote:

Mobility var ama hasar yok. Riotta zaten bir champta ikisi olamaz diyerekten birini aldı. Önceden sustur sayesinde susturup kombosunu yapıp çıkabiliyordu.

Bu heroyla aslında rahat kil alınıyor babna göre. İlla tek giriceksin diye birşey yok. Team fight girdiniz. 2 Skilin alan hasarı vuruyor. Canı az olana vur kaç gebertip. Latede nasıl olsa full build olacaksınız. Lateyi bekle işte en güzeli. Mesela Annie Feedlese bile latede adc tekliyor çok rahat. Herif latede elbet 4-5 item tamamlıyor zaten 2 skili alan hasarı. O hero mobilty den yoksun ama hasarı yüksek. Bu oyunda mobilty de önemli birşey. Yani boşuna konmuyor bu heroya ulti. 5 saniyede dolsa ( ki 3.seviyede 3.8 saniyeidi bende) ve her seferinde 300 hasar verse 3 kere arsan 1k hasar ediyor. ki bu sırada rahat 2 E biriktirirsin. Biraz dengeli ve kaçarak oynayarak tf de etkili olabilirsin.

Kısaca biraz heroyla mobilty üstüne yoğunlaşıp dikkatli bir oyun sergileyerek bu çökmüş heroyu az da olsa ayağa kaldırabilirsin.
  • Tamamda şimdi bu çökmüş heroyu oynayacağımıza ki oyunu kazanacağımıza garanti bile vermiyor. Garanti taşıyabilecek herolar almak daha mantıklı değil mi?
  • quote:

Bende anlamadım. Hemde hepsi aynı ya.

işte ordada ben sana şunu söyleyeyim. Neden Sadece 10 hero olmayıp ta herkes başka herolarla oynuyor? Neden 100+ Hero var?? Neden biliyor musun ? Çünkü dopamin seviyemizi arttırmak için farklı şeylere ihtiyaç duyuyoruz. Yenilikler istiyoruz. Sabit bir hayat, sabit bir oyun git gide canımızı sıkarken bir farklılık arıyoruz...
  • Şöyle düşününce galibiyet oranı 48di Azir'in şimdi 42-43e düşer ne zaman 45 üstüne çıksa nerfleniyor zaten.Yüzde 42-43 galibiyet oranı olan bir heroyu mu oynamak mantıklı yoksa 55-56larda olan mı? Bana bunun cevabını verin.Azir'in ultisi dışında diğer skillerinin hepsi çöp.Ultisi zaten şuan Azir'i kurtaran tek skill.Pasifi Aatrox'un pasifi gibi 4 dk.E skillinin bir anlamı kalmadı knock up kalkınca.Bir zahmet asker çıkarabiliyor bari w ile.Bu yüzden heronun pasifine birşeyler eklemeleri lazım.Madem hasarı gitti en azından elimizde bir şeyler olsun.
  • Kısacası her şey hayat felsefesine bağlı.
  • quote:

Kısacası her şey hayat felsefesine bağlı.

Konuşmayı boşuna uzattık aslında bir heroyla oynamak zevk meselesi. Zevkler tartışılmaz diye birşey vardır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark_Knife

quote:

Şuan tank metası oyuna hakim. Topta oynayacaksan Shen,GP,Garen,Darius,İrelia tarzı champları oynayabilirsin.

Kardeş sen saçmalıyorsun tank metası artık yok, ayrıca yeni güncellemelerden sonra dariusa tank çıkanı dövüyolar. Darius artık tamamen fiziksel hasarından güç alıyor. Q su ve W si fiziksel hasarı olmadan hasarvermiyorlar. Bu nedenle Artık darius asla full tank oynanamayacak. Ama ne varki yeni q su sayesinde tank kasmasa bile uzun süre tf de çok rahat dayanabiliyor. Helede bi hydra kanasusamış çıktıysan tamamdır.

Üst koridor da hasar veremeyen bir şampiyon takımına yardım edemez. Boşuna ezergeçer denmiyor bu herolara.

Şimdi bi master tier olarak ya ben çok şanslıyım ya da başka bi olay var ortada. Söyler misin neden tank metası bitti?

Azir Ölmüştür

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lynxed -- 3 Eylül 2015; 12:25:20 >
  • Worlds başladığı zaman koreliler hemen Top Lane tank metasını sokarlar.Her turnuva böyledir.

• Lucianın ne olduğunu herkes gayet iyi biliyor zaten ,açıklamaya gerek yoktu :D
    Birde youmu olmasada zaten w ile o hareket hızını elde ediyor.
    Geçen dünya kupası yeterince izledik bu sene olmasın isterdim ama şu an yine picklenmeye başladı,lucian is back açıkca belli.
  • O skillset olduğu sürece Azire gelen nerfle ölme gibi bir imkanı yok

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.