Şimdi Ara

Az önce Coca Cola fabrikası yerine, Meyve suyu üretim tesisi yazıyordu CNNTürk!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
1
Favori
2.829
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Biliyorlar gelecek tepkiyi. O kadar Kolaya at tut, sonra git fabrikasını aç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackGhost12 -- 12 Ağustos 2017; 14:43:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hahahaha.Coca Cola dökme sırası bizde
  • Uzaylilar sirf bizim yuzumuzden dunyayi ziyaret etmiyorlar yemin ederim. Kola dokerek devletlerin ekonomilerini dize getiriyoruz, eleman bunu goruyor dis uzaydan bulasmadan galaksisine geri donuyor
  • Az önce Coca Cola fabrikası yerine, Meyve suyu üretim tesisi yazıyordu CNNTürk!

Organik hosaf uretim tesisi bekliyordum ben.

• http://www.sabah.com.tr/ekonomi/2017/03/30/coca-cola-10-fabrikasini-ispartaya-kuruyor

Zamaninda en yandaslar bile yatirim yapilacak, istihdam yaratilacak deniyorken simdi "meyve suyu fabrikasi o" diye kivrilmaya calisliyor. Coca colanin protesto edilmesindeki neden sahibi degil mi? O fabrikanin sahibi de coca cola. Ister meyve suyu uretsin ister baska bir sey. Ne fark eder?

Sonucta ne yapilsa olumune savunacak bir kesim var. O yuzden bu sekilde soyleniyor. Forumda da bu kesimden kisiler var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi captain_turkiye -- 12 Ağustos 2017; 16:14:56 >

• Reyiz Cola fabrikasınaçtı diye evime sokmadığım Coca Cola' dan her gün 2,5 litre alıyorum

Ülkemi seviyom

• "Satın alıp" döktükleri kolayı şimdi içerler.
  • Coca Cola company fabrikası açılış töreninde yazınca reklama girdiğini ve RTÜK ün böyle durumlarda ceza verdiğini bilmeyen modern beyinler eleştiriyor

Ayrıca konuşma yaptığı bölümün arkasında nal gibi Coca Cola içecek yazıyordu merak etme kimsenin bişey sakaldığı yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi So Good. -- 12 Ağustos 2017; 16:45:39 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://cci.com.tr/Bas%C4%B1n-Odas%C4%B1/Bas%C4%B1n-B%C3%BCltenleri/ctl/detail/mid/1196/newsid/158

Açılacak fabrikada ne üretileceği hakkında bir bilgi yok ama fabrika Coca Cola İçecek'e ait, bunu "meyve suyu fabrikası" olarak sunmak halkı salak yerine koymaktır, yıllardır yaptıkları gibi.
    Ayrıca Coca Cola'ya zamanında Erdoğan destekçilerinin yaptığı boykotta sadece bir ürüne değil, firmanın genel olarak tüm ürünlerineydi. Hatırlarsanız "Aldığınız her Coca Cola ürünü İsrail'e bir kurşun olarak dönüyor" şeklinde gönderiler vardı o sıralarda sosyal medyada. Bu yüzden bu fabrikada ne üretileceğinin de bir önemi yok sahibi belli olduktan sonra. Şimdi o sokağa kola dökenler ne düşünüyorlar acaba, "Erdoğan'ın vardır bir bildiği" mi "Kandırıldık" mı yoksa "Bunlar bizimle iyi dalga geçiyor ama gene de oyum Erdoğan'a, Ak Parti'ye" mi?

• Dünya bu kadar içi boş salakça bir ideoloji görmedi.İdeoloji ama adı yok.Her gün fikir değişiyor
  • Durun durun esas şu adamı çağırmak lazım
  • Bir zamanlar beyblade vardı

• Puahahah

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Müslüman dostu Coca Cola

• Ümmet nerde, bu konuya pek uğramamışlar da.

• Hadi köy yerinde internet bilmeyen, sabah akşam yandaş kanaldan başka kanal izlemeyip beyni yıkanan adamları anlarım ama interenete erişimi olan biri nasıl AKP'yi destekler anlamıyorum
  • Yav zaten coca cola bizim dostumuz bir firma

Pepsi siyonist israil malı.Pepsi içmeyin içirmeyin

Ama coca cola sonuna kadar helaldir
  • Organik Hosaf uretim tesisi yazmamislar Allahtan

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.