Şimdi Ara

Aykut Kocaman İstifa [ANA KONU] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
430
Cevap
3
Favori
16.699
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bi insanda hicmi gurur olmaz ya ? Biliyor sevilmedigini hala kalmakta direniyor. Istifani ver pasa pasa git takimdan artik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saçıma bu yaşımda aklar düştü. Katilimsin Aykut Kocaman katilim. Meireles'i istedin Topal'ı istedin onu istedin bunu istedin hala anadolu takımı gibi top oynuyoruz. GİT ALLAH AŞKINA GİT ULAN GİT GİT
  • updullah güncel
  • büyük ihtimal gider diye düşünüyorum..lig de daha 4 haftada gerideyiz..içeride oynarken 2 0 dan son 10 dk da maç veriyoruz..haa puan kaybedersin ama bu kadar iğrenç top mu oynatılır yahu..
  • galatasaray maçının dejavusu oldu 2-0 önden 2-2 geriye hey maşallah sen ne güzel teknik direktörsün mübarek allah başımızdan eksik etmesin
  • sowu ve alexi niye oyundan aldı anlamiş degilim bienvenu zaten harcadı pozısyonları
  • quote:

Orijinalden alıntı: Berk_DH

AYKUT DEFOL GİT !

Çaktım imzayı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paşa Hazretleri

quote:

Orijinalden alıntı: aykut..

Benim içinde bitti artık o saçma sapan kadrolar hareketler falan yeter artık

Nick-mesaj uyumluğu deyip sinirleri daha da gersem mi
  • Nasıl sinirlendim ya, hangi hakla hangi muhteşem zekasıyla oynanan futbolun içine edebiliyor anlamış değilim... Bunlar nasıl değişiklikler böyle alex>baroni ve sow>bienvenü. Bienvenünün yaptığı her şeyi Sow mislisiyle yapıyordu zaten. Defol git şu takımdan, hem kendi itibarın hem fenerin itibarı için. Kimse de şu saatten sonra savunmasız şu futbol yoksunu herifi...
  • Arkadaş yeter ya, yemin ederim ben bile delirdim, Fenerbahçeli arkadaşlar kim bilir ne durumdadır!Gitsin artık şu adam, gitsin!
  • Fenerbahcenin basina gelmis en kotu t.d aykutdur.İNSALLAH galatasaraydan 5-6 gol yerizde aykutu sutlarlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler kesin birsey var

Aykut Kocaman, Aziz Yildirimin emir kulu oldugu icin orada.

Eger birdaha Zico yu veya onun kalitesinde bir adami gormek istiyorsaniz uzun sureler boyunca once Aziz Yildirimdan kurtulmaniz lazim.

Aykut silah zoruyla orada degil. Aykut Kocamandan once gidecek kisi FB klubunde Aziz Yildirimdir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: chuckly95

Bi insanda hicmi gurur olmaz ya ? Biliyor sevilmedigini hala kalmakta direniyor. Istifani ver pasa pasa git takimdan artik.
  • 16 yıldır Fenerbahçe maçı izliyorum. Bir tane maçı rahat rahat izleyemedim henüz.
  • git beee yeter rezil ettin takımıda kendinide...
  • Takım tıkır tıkır işlerken oyuna pozitif etki eden tüm oyuncuları çıkardı, hani son saniye yemese Fenerbahçe sanki bazı şeyler ters gitmiş gibi olacaktı.

10 dakikadır belli oluyordu gol ya gelecek ya gelecek.

Aykut beni bile deli etti valla, Beşiktaş'lı babam evde aykuta küfrediyor
  • Bu adamın twitterı var mı?
  • Bien'in pozisyonu gösterebilir misiniz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aykut Kocaman'ın arkasındaki güç Aziz Yıldırım. Aziz Yıldırım'ın peşinden koşup, Aykut'a git demekte yanlıştır. Bu saatten sonra ne başkan ne teknik direktör hiç birine destek vermemeniz lazım. Aziz Aykut el ele, Fenerbahçe kümeye.
  • Meireles, Krasiç, Sow gibi oyunculara giden paralara yazık Aykut Kocaman olduğu sürece sola Ronaldo sağa Messi alsan takımda ikilik çıkar biri kadro dışı kalır, diğeri bedava başka takıma satılır . Takımı Ankaraspor, İstanbul ayarına çekmeye çalışıyor ama burada taraftar var döker milyonları sıkıntı yok dimi
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.