Şimdi Ara

Aykut Kocaman İstifa [ANA KONU]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
431
Cevap
3
Favori
16.694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Katılanlar buyursun gelsin. Sadece Alex konusu değil her konu da Aykut Kocaman benim için bitmiştir arkadaş.

• asıl ben anlamıyorum. teknik direktör olduğu senelerde her daim ezik bir oyun ortaya koymuş, konyaspor deplasmanına bile korkudan nasıl çıkacağını şaşırmış, koskoca fenerbahçeyi anadolu kulübüne çevirmiş birinden bir fenerbahçeli nasıl hala nefret edemez, cidden anlamıyorum.

galatasaraylı 2.liğe düştüğü için hocasını yollattı, sözde fenerbahçeli ise 2.liğe yükseldi diye hocasına methiyeler düzdü. tarih bunları yazmayacak mı sanıyorsunuz?

ayrıca nefret de bir duygudur. insanlığın getirdiği bir şey. hüzün gibi sevinç gibi sevgi gibi... insani bir duygu beslemek ne zamandan beri kötü sıfatı kazandırıyor insana? insan beslediği duygularla kötü olamaz. nasıl olur biliyor musun? mesela insan beceremediği halde bir makam/mevki işgal ediyorsa ve orayı terk edecek kadar bile yüzü yoksa o zaman kötü olur. yoksa hissettiklerini dile getirmek çok masum bir davranış.
    Bize bilime inanan, vizyoner, Fenerbahçe'mizin gücünün farkında, ağır antremanları topçu müsveddelerine ses kaydı aldırabilecek düzeyde olan, mutluluğu Fenerbahçe'de bulan antrenörler lazım.

• Aykutu destekliyoruz,go aykut goo!!
  • gönderelim.
  • baroni+özer+aykut= paket servis
  • Benim içinde bitti artık o saçma sapan kadrolar hareketler falan yeter artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: aykut..

Benim içinde bitti artık o saçma sapan kadrolar hareketler falan yeter artık

Nick-mesaj uyumluğu deyip sinirleri daha da gersem mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paşa Hazretleri

quote:

ulan varya bu aykut adıda benim aykut kocamandan geliyor ya rıdvan ya aykut koycaklarmış aykutu seçmişler :(
  • Bence ciddi bir şeyler yapılmalı artık ne biliyim Twitter'da da böyle bir başlık açalım,kulübe yürüyelim artık yeter adam kendine en ufak muhalefet edeni takımdan göndermeye çalışıyor sinsi planlar içinde Emre'yi Daum'u hardadı sıra Alex'te kimse sistem kuruyor falan demesin sistem adamlarla kurulur,pas oyunu oynatıyor denilen adam Topal gibi Baroni gibi Selçuk gibi Bekir gibi adamları baş tacı ediyor.

Kimse Aykut istediği fantazileri denesin diye bu takıma destek vermiyor taraftarların çoğu soğudu artık takımdan umarım şu Spartak dağıtır bizi o zaman göreceğim bu Aykut ve yardakçılarını.
  • quote:

Hiç inandırıcı değil

Ben bu adamları anlamıyorum ya Aykut gelir gitsn daum gelir gitsin zico gelir gitsin .
    sonra tekrardan başlarlar istikrar yok bu takımda istikrar diye . sonrada tekrardan bilmem bişey istifa derler .
    yav he he
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Paşa Hazretleri

quote:

ulan varya bu aykut adıda benim aykut kocamandan geliyor ya rıdvan ya aykut koycaklarmış aykutu seçmişler :(

ya hocam hakkaten çok yükleniyorsunuz adama. Yarın bir gün düzelir her şey. Takım liderliğe oturur. Güzel top oynar. Bugünler unutulur
  • Saçma
  • Sonuna kadar katiliyoruuuuum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hadi Emre neyse dedik ama Alex'in yeri ayrı..

Bu arada Zico veya ozellikle Lucescu super olurdu.
  • Açık ve net söylüyorum artık yönetim başkan Aykut ve en az 7-8 futbolcu takımdan temizlenmeli. Başka türlü toparlanamayız.

Her türlü pisliğe karşı herseyini ortaya koyan taraftarın artık mutlu olmaya iyi futbol seyretmeye iyi yönetilen bir takımı alkışlamaya hakkı var.

Yönetim Başkan ve Hoca yıpranmıştır. Değişim şart.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ünal Aysal'ın çileği Aykut Kocaman'mış meğerse, istese yapamaz bu kadarını.
  • Her zaman.
  • Yaz en üste bir yerlere.
  • Unalin cilegi İrlandali Aykutmus meger

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Git Kocaman,Fenerbahçeyi düşünüyorsan git !!
  • yılmaz vural gelse daha iyi iş yapar be
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.