Şimdi Ara

Aykut Kocaman İstifa [ANA KONU] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
431
Cevap
3
Favori
16.698
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu saatten sonra takımın teknik direktörsüz kalması daha iyi bence.
  •  Aykut Kocaman İstifa [ANA KONU]
  • Şerefi olan adam takımı bu hale getirdikten sonra bırakırdı ama FB'yi kobay olarak kullanmaya devam ediyor...
  • Şampiyonlar ligi finali oynatsa , ben bu adamın kurduğu kadroyu izlemekten , yönettiği takımı izlemekten gram keyif almıyorum arkadaş . Aziz le ikisi aynı trafik kazasında ölsede kurtulsak . Cidden artık kaç milyonun ahını alıyorlar. Bu kadar kötümü yönetilir takım. Bu aykutun hareketleri futbolun önüne geçiyor .
  • Fenerbahcenin çocuğu aykut kocaman.. Ilk günden beri arkandaydim, her hatanda seninle birlikte hep bende dimdik durdum. Fenerbahçede sonsuz kredin var. Emreyi gönderdin eyvallah. 2 sene boyunca saçma sapan taktiklerin yüzünden küme takımlarına puan kaybedip sezon sonu ŞAMPIYON olamadık onada EYVALLAH. Takım moscowa elensin üzülürüm ama geçer hiç problem değil alıştık nasıl olsa :) onada eyvallah .

Amaaa bak fenerbahçenin çocuğu aykut kocaman, sen ki geçen hafta alexe dokundun ya ışte o zaman bittin gözümde be hocam. Bu takıma şu saatten sonra messiyide getirsen, şampiyonlar liginide alsan umrumda olmaz. Alexe dokunmayacaktın. Onu mutsuz ve kenarda görünce gözlerim dolar bende mutsuz olurum. Eve ben alexe aşığım çünkü o bir yaşayan efsane. 13-14 yaşımdan beri onu izliyorum ben. Ben ve benim gibiler bizim nesil belkide alexle sevdi fenerbahçeyi. Mesele büyük hocam anlatabiliyor muyum ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: makturk42

Bence ciddi bir şeyler yapılmalı artık ne biliyim Twitter'da da böyle bir başlık açalım,kulübe yürüyelim artık yeter adam kendine en ufak muhalefet edeni takımdan göndermeye çalışıyor sinsi planlar içinde Emre'yi Daum'u hardadı sıra Alex'te kimse sistem kuruyor falan demesin sistem adamlarla kurulur,pas oyunu oynatıyor denilen adam Topal gibi Baroni gibi Selçuk gibi Bekir gibi adamları baş tacı ediyor.

Kimse Aykut istediği fantazileri denesin diye bu takıma destek vermiyor taraftarların çoğu soğudu artık takımdan umarım şu Spartak dağıtır bizi o zaman göreceğim bu Aykut ve yardakçılarını.

https://twitter.com/Aykutistifa

• Aykut Kocaman doğru yolda , uzun yıllar fenerde kalır umarım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: zeus_1907

quote:

Bence ciddi bir şeyler yapılmalı artık ne biliyim Twitter'da da böyle bir başlık açalım,kulübe yürüyelim artık yeter adam kendine en ufak muhalefet edeni takımdan göndermeye çalışıyor sinsi planlar içinde Emre'yi Daum'u hardadı sıra Alex'te kimse sistem kuruyor falan demesin sistem adamlarla kurulur,pas oyunu oynatıyor denilen adam Topal gibi Baroni gibi Selçuk gibi Bekir gibi adamları baş tacı ediyor.

Kimse Aykut istediği fantazileri denesin diye bu takıma destek vermiyor taraftarların çoğu soğudu artık takımdan umarım şu Spartak dağıtır bizi o zaman göreceğim bu Aykut ve yardakçılarını.

https://twitter.com/Aykutistifa

Yüklenin

• quote:

Orijinalden alıntı: Kenshi

Aykut Kocaman doğru yolda , uzun yıllar fenerde kalır umarım...

Ama Siz Yoldan Çıkmışınız Buna Ne Diyeceksin ?
  • quote:

Aykut Kocaman İstifa [ANA KONU]

ps galiba bu?

Gülme olayı
  • quote:

Orijinalden alıntı: TiredWarrior

quote:

ps galiba bu?

Gülme olayı

Evet epey uğraşmışlar ama güzel olmuş

• Aykut'a destek konusu açacağım GS bölümünde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kenshi

Aykut Kocaman doğru yolda , uzun yıllar fenerde kalır umarım...

Kardeş sana şimbi bi gösteririm neye uğradığını şaşırırsın.
  • Beyler taraftarlar toplanıp tesislerin önünde istifa diye yıkalım ortalığı bu taktik fakiri adamın bu takımda işi yok !!!
  • ön sıralardan yerimizi alalım
  • quote:

Anlayamadım ben burda ne demek istemiş gel lan seni sırada sen varsın yani cümle de düşük
  • quote:

Orijinalden alıntı: aykut..

quote:

Orijinalden alıntı: Paşa Hazretleri

quote:

Orijinalden alıntı: aykut..

Benim içinde bitti artık o saçma sapan kadrolar hareketler falan yeter artık

Nick-mesaj uyumluğu deyip sinirleri daha da gersem mi

ulan varya bu aykut adıda benim aykut kocamandan geliyor ya rıdvan ya aykut koycaklarmış aykutu seçmişler :(

Bana Oğuz'u koydular :) adım tam olarak Oğuz Çetin. Eğer soyadım Dilmen olsaymış Rıdvan,Kocaman olsaymış Aykut olurdu heralde adım :) :)

• Liste oluştur en başa da beni yaz
  • Stay with us Aykut Kocaman!

Aykut kocaman'a hep destek tam destek.. O bizim kocaman gururumuz..
  • Golü attıktan sonra stres basıyor. Geriye yaslıyor takımı, gol yemeden de değişiklik yapmıyor. İğrenç bir TD düşüncesi diyecem ama TD değil bu.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.