Şimdi Ara

AYDIN'ın neresinden, kimden İNCİR ALMALI?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
0
Favori
23.096
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • çok sevdiğim bir ablam benden incir istedi.. İncirliova diye bir yer varmış.. cuma pazar kuruluyormuş.. oranın incirinin güzel olduğunu duydum ama oraya gitmeden, aydın içinden kaliteli ve uygun fiyatlı incir alabileceğim yer var mı?

not: tuğba kuruyemiş demeyin. şahsi bir gıcıklığım oluştu bir sebepten ötürü.

• çıkma incir ağcına yeme hamını mamını severler senin gibi delikanlıyı
  • quote:

Orijinalden alıntı: karasimsek06

çıkma incir ağcına yeme hamını mamını severler senin gibi delikanlıyı

tamam
  • aydının her yerinde incir iyidir.İncirliovadan cuma günü alabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Am I Evil ?

aydının her yerinde incir iyidir.İncirliovadan cuma günü alabilirsin.

eyv hocam.. ben 4-5 kilo civarında alacağım.. minibüsçü bi abi o kadar az alacaksan gitmene değmez al burdan istersen dedi.. orada çoğunlukla toptan alınıyormuş.. aydında da gıtgıt dönerin az yukarsınki parkın yanıdna bir adam satıyor(seyyar).. ondan da alabilirim diye düşündüm ama bilmiyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: photo_canon1

quote:

aydının her yerinde incir iyidir.İncirliovadan cuma günü alabilirsin.

eyv hocam.. ben 4-5 kilo civarında alacağım.. minibüsçü bi abi o kadar az alacaksan gitmene değmez al burdan istersen dedi.. orada çoğunlukla toptan alınıyormuş.. aydında da gıtgıt dönerin az yukarsınki parkın yanıdna bir adam satıyor(seyyar).. ondan da alabilirim diye düşündüm ama bilmiyorum..

ben aydınlı olarak sana tavsiyem pazar yerlerinde satılan incirlere bak.Böyle kuruyemiş satan dükkanlara hiç bulaşma.En güveniliri pazarlarda veya seyyar olarak satan yaşlı amcalardan al.Çünkü onlar genelde kendi ağaçlarından toplayıp satarlar.Hile hurda yapıcaklarına ihtimal bile vermiyorum.

• kardeş inciri ortaklar yada nazilliden iyisini alabilirsiniz taraflarda yetişiyor biliyorum.kuşdasına didime giderken bolca almıştım
  • Nazilli'den al Hocam , yaşadığım yer diye demiyorum bizim incir başka bi yerde yok valla
  • quote:

Orijinalden alıntı: Half Man Half Amazing

Nazilli'den al Hocam , yaşadığım yer diye demiyorum bizim incir başka bi yerde yok valla

nazilli de biraz uzak kalır gibime geliyor.. birde yol/iz bilmem orada.. gene de teşekkür ederim gerçekten..
  • oo hemşeriler toplanmış
  • labidu nun dediği gibi ortaklar-germencik tarafından alabilme şansın varsa özellikle germencikten alAma ilçelere incir almaya gidemem diyorsan çokta farketmez aydının inciri hertürlü güzel
  • Selam ben incir fabrikasında çalışıyorum tüm incirler aydından gelıyor ve artık incir görmekten bıktım bırde sen buraya actıgın konuya bak
  • tüm aydınlılar toplandık
  • bu arada aydını çok sevdim.. belirtmem gerek..

yalnız, en ufak yapmurda açılan onlarca şemsiyeye kıl oldum.. bisikletle giden eleman bile, resmen çileştiren yağmurda şemsiyesini açıyor.. tek elle sürüyordu.. sadece söylemek istedim, kızmayın..
  • kuşadası cuma pazarından al hacı
  • quote:

bu arada aydını çok sevdim.. belirtmem gerek..

yalnız, en ufak yapmurda açılan onlarca şemsiyeye kıl oldum.. bisikletle giden eleman bile, resmen çileştiren yağmurda şemsiyesini açıyor.. tek elle sürüyordu.. sadece söylemek istedim, kızmayın..

yok ben de sinir oluyorum şemsiyelere.Bir damla yağsa hemen şemsiye açar millet.Ben yağmurlu havada bile şemsiyemi almadan çıkarım.Çok şiddetli yağarsa da kapşonumu geçiririm.Şemsiyeyle dolaşmayı da sevmiyorum.İnsanlar kaldırımdan yürürken o şemsiyeler gözüme giricekmiş gibi oluyor.
    Aydını beğenmene sevindim.Övmek gibi olmasın ama aydın güzeldir.

• quote:

quote:

bu arada aydını çok sevdim.. belirtmem gerek..

yok ben de sinir oluyorum şemsiyelere.Bir damla yağsa hemen şemsiye açar millet.Ben yağmurlu havada bile şemsiyemi almadan çıkarım.Çok şiddetli yağarsa da kapşonumu geçiririm.Şemsiyeyle dolaşmayı da sevmiyorum.İnsanlar kaldırımdan yürürken o şemsiyeler gözüme giricekmiş gibi oluyor.
    Aydını beğenmene sevindim.Övmek gibi olmasın ama aydın güzeldir.

sevilmeyecek gibi değil valla.. hani imkanım olsa, aydında da kesinlikle yaşarım..

aynen hocam.. menderes bulvarında gezerken şemsiyeler gözüme girecek gibi.. kardeşim zaten milim milim yağıyor.. sen şemsiye açıyorsun.. kıç kadar yerde bir bakıyorsun onlarca şemsiye..

bir kız otogardan geliyordu.. elinde çanta.. çileştiren yağmuru gördü, gitti şemsiye aldı ve şemsiyesini açarak 50-100 metre ilerideki durağa gitti, otobüse bindi gitti..

• Hocam güya incirle ünlü şehrimiz var ama ne hikmetse merkezde fazla satan yok Seçen, Tuğba gibi yerlerden alabilirsin dicem ama ilk başta belirtmişsin (kızma sakın ) Birde otogarda da bulunuyor. Ama en kalitesi, en lezzetlisini istersen İncirliova, Nazilli ilçelerine gidip bakabilirsin (ama kaybolma ). Birde bi aralar Kuşadası yolunda Tariş ürünleri satan market vardı hala duruyorsa oradan bakabilirsin.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.