Şimdi Ara

EVDE LAZER EPİLASYON!!!! Daha Önce Tecrübesi Olanlar Yazarsa İyi Olur

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
2
Favori
3.196
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Philips ve Brown çok fazla reklam vermiş çok fazla inceleme videosu gördüm. Reklam olan var olmayan var ben almaya ikna oldum ama burada daha önce kullanan varsa kullanıcı yorumu çok iyi olurdu.

• Merhaba ilk çıktığı zamanlar bir phlips lumea marka ıpl lazer cihazı aldım. 3-4 hafta kıl tüy vb. çıkmıyor ama kesin sonuç vermiyor. Onun haricinde farklı lazer epilasyon merkezlerinde lazer epilasyon uygulaması yaptırdım vücudumdaki farklı bölgelere (koltuk altı, ense ve boyun, kasık bölgesi) Belki açık tenli ve kılsız olmamdan ötürü gayet olumlu sonuçlar aldım.

• ipl in amacı kılları uzun süre uykuda tutmak zaten tamamen gitmez

• Hocam cilt ve kıl rengim ıpl e çok uyumlu. düzene oturduktan sonra 4 haftada 1 yapsam yeterli olur mu yani işimi görür mü?
  • xxCrazyBoyxx01 kullanıcısına yanıt
    Siz kullandınız mı?
  • Lazerden mi olumlu sonuclar aldınız philips cihazdan mı onu anlamadım
  • beyaz ten siyah kıllıysaniz alex lazere gidin bunlarin etkisi kisa sürüyor maalesef
  • sangoro kullanıcısına yanıt
    öyleyim alex lazer acıtıyormuş. Buz lazere gideyim bari yazan yok çünkü
  • combomax309 C kullanıcısına yanıt

ben normal lazere gittim

uzun süre yapman lazım. 1 yılda etkisini gösterir . bıraktıktan 2 yıl sonra falan çıkmaya başlar çıktığında da tüyler tahmini %30 %20 oranında geridöner.

• crow in cornfield C kullanıcısına yanıt

benim gittiğim makina diode buz başlıklı makina koluma jeli sürdü sonra makina ile üzerinden geçmişti.

alexander makina candela da çayır cayır yakıyor seni. 16 joule kimse dayanamaz ya bende hastanenin en üst katından gelmişlerdi. ağlayışlarıma

• crow in cornfield C kullanıcısına yanıt

Başladım buz lazer, bazı bölgelerime alex lazer de yaptı buz lazer etkisiz olur burada dedi. Bu konuda uzun bir yazı yazıcam erkeklerle ilgili pek bilgi yok. Hiç acı çekmedim en büyük korkum buydu zaten.

• evandevan5a1 E kullanıcısına yanıt

Hocam ben 18 de buz lazerde hiç acı çekmedim. Siz ne zaman yaptırdınız onu ?

Lazer epilasyondan 👍🏻
    Alexander candelal makina ya girmiştim 2 defa haşlalninca gitmedim diode buz lazeri buldum bu makina iyi 2 sene ğittim
  • Hocam ben bakackalara da yaptirmak istiyorum ama ful kılsız olsun istemiyorum buna bir ayar verilebilir mi?

Anüs e de yapiyolar mi hocam?

• ikinci soruda baklayı ağzından çıkarmışsın. 

dikkat etmek lazım, sonuçta tehlikeli bölge. kaza kurşunu gelebilir.  

bir yirmi sene sonrası forumun hali ne olur acaba.. 

• haykoatmaca kullanıcısına yanıt

Senin için kararmış 

Yok hocam. Kıl dönmesi oldum ben. Kucuk bi ameliyat da yapildi. Tekrar olmasın diyes sırt ve don içinde kalan bölgeyi temizletmeyi planlıyorum

• Hocam yapan yerler varmış. Yaptıran arkadaşım da var. Ben yeniyim şimdilik yaptırmayı düşünmüyorum göğüs kılları gitsin yeter. İlk sorun içinse zaten bir sure sonra az az çıkıyormuş %20 kadarı o yeterli bence hiç çıkmasını istemiyorsan 4-8 aylık periyotlarla ara ara gitmek iyi olur 1 yıl da olur.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.