Şimdi Ara

Ayak Büyümesini Durdurmak?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
28
Cevap
0
Favori
13.491
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yaşım 17 Ayakkabı Numaram 46. Boy 1.87 Ve ayaklarımda taraklı olunca zor ayakkabı buluyorum. Bulana kadar canım çıktı en son 46 tam oldu onu alabildim. Bu ayaklar daha büyür mü? Aslında uzun süredir böyle sanırım en son 44 giyiyordum halen'de rahatlıkla oluyor o ayakkabı fakat yeni aldığım ayakkabılarda 46 tam oldu. Bir çok marka'da 46'dan sonra üretmiyor.

Bu ayakların büyümesini engellemek mümkün mü?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Master -- 23 Şubat 2018; 0:10:15 >

• kemikleriniz uzun demekki hocam. o boya normal gibi ayak numarası.
  • Em onları
    Küçülsün.
  • ayakla beraber başka tarafların da büyüyorsa durdurma tabi benimki kadar büyükse durdurabilirsin
  • Perdesi büyüyen arkadaş gibi olmuş. 17 yaşındasın büyüme hakkın var daha
  • ayağı büyük olanın ...
  • Merak etme büyümüz en fazla 46.5 giyersin
  • basketbol oyna moruk parayı kırarsın
  • Dh forum'a hoşgeldin Yeti kardeş.

Ama sen yanlış yerdesin. Böyle biraz soğuk ve karlı yerleri tercih etmen gerekiyor...
  • Spor ayakkabilarin ayak nunaralarini ciddiye alma onlarda ölçü araliklari dar oldugu icin 44 giyene 46 gibi buyuk numaralar verirler kaliptan dolayi sen ayagini topuktan uca cm olarak ölç bakalim kac cikacak
  • 1,85 im ayaklar 45,5 1 yılda 3 cm falan uzadım ama ayaklar sabit kaldı kafana takma normal ayakların
  • kontrolsüz büyüme büyüme değildir,
    heleki dur deyince durmuyosa o ayaklar senin değildir.
  • Benim de ayagim 46/47. Numara hocam benim ayagim 16 yasindan sonra buyumedi internetten de rahatca ayakkabi bulabilirsin
  • Dostum benim ayağım 48, boyum da aşırı değil 185, senin yaşında benim ayağım 47 olmuştu, en fazla bi numara daha büyür, malesef ucuz ayakkabıyı unut, büyük marka mağazalarında büyük numara rahat bulursun.
  • Henry Rollins kullanıcısına yanıt
    1.76 yım 46.5 giyiyorum
  • Milli yüzücü olabilirsiniz ilerde
  • kickboxçu ol kardeşim tokatlarsın milleti
  • Benim boy 2.03 ayağım 47 numara bazı markalarda bazılarında 49.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Penanggalan

1.76 yım 46.5 giyiyorum

O ne öyle hocam kürek gibi olmuyor mu? Ben 73üm 41 giyiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Boreas The God -- 23 Şubat 2018; 10:10:54 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.