Şimdi Ara

Ay sonu yavaşlayan internet hızı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
2.616
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar konudada belirttiğim gibi internet hızım ay sonuna doğru yavaşlıyor, mesela bu gün yine yavaşladı. Kotayı aşmadığıma eminim bunu ne amaçla yapıyorlar anlamıyorum acaba internet hızını yavaşlatınca kar falan mı elde ediyorlar? türk telekom muzdaribiyim, firmayı aradığımda böyle bir mevzu olmadığını iddia ediyorlar, sözde bulunduğum mahalledeki internet trafiği fazlaymış. Bu mahalleye 3 yıl önce taşındım ve 36 aydır yaş ortalamasının 50 ye yakın olduğu bir mahallede her ayın 25'inden sonra neden bu amcalar ve teyzelerin çılgınlar gibi internette surf yaptığını merak ediyorum...

• O amcaların çocukları/torunları, kota bitince çılgınlar gibi download kasıyor olabilir.
    Örneğin ben, indirmelerimi biriktirip hepsini AKK sonrası abanıyorum.
    Atıyorum, 100GB kotam 23-24 gün sürüyorsa, kalan 7-8 günde 100den daha fazla indiriebiliyorum yeri geliyor.

Sen amcaları değil torunları araştır
  • suphion kullanıcısına yanıt
    Bende torunum galiba 75 gb kota portal 2 indirmem ile bu gün doldu adamlar ttnetten çıkmamız için elinden geleni yapıyor... bu arada hakikaten çocuk nüfusunun çok az olduğu bir mahalledeyim, internet trafiğinin yoğunlaşması söz konusu değil ki bu mahallede akk aşımını yapınca internete yüklenen çocuklar interneti 12 Mbps den 2.5 Mbps ye düşürebiliyorsa diğer semtlerde ne yaşanıyor çok merak ediyorum.

şu an aklıma geldi benim semtimde cafe restorant tipi yerler oldukça fazla bu neden olabilir ama hala ttnetin bi fitne kattığını düşünüyorum. işyerindeki müşteri işyerinin kotasını dert edecek değil ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pyrotron -- 24 Mart 2017; 21:55:2 >

• ya bunlar 2017 yılında hem kötü hizmet veriyorlar hemde şikayet gelince dalga geçer gibi sorun yok diyorlar lan ne sorun olmaması ben sorun var diyorum adam yok diyor işe baksen.İşin kolayını bulmuşlar size gelene kadar bağlantılarda bir sorun yok diyor ama sorun var.Eğer şerefli bir firma olsalardı müşterinin sorununun kaynağını araştırırlardı ama değerler normal mantığıyla işlem yaptıkları için açıkça şeref yoksunudurlar!
  • Çok haklısınız, 2 gündür evde HİÇ internet yok o yüzden cevap veremedim (hala yok) hizmeti direk kestiler galiba. Aradığımızda genel bir problemden bahsediyorlar şu anda ama ne zaman düzelecek kimsenin bi haberi yok. Şu lanet olası sözleşme bitsede hemen superonline a geçsem. İnsanın parasını kapıp kerizlemeye çalışmaktan başka işleri yok. Merak ediyorum acaba bu şirkette 1 kişi bile "nasıl daha iyi hizmet verebiliriz" sorusunu sordumu...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mantık hatası var olayda bi kere çağri merkezindeki arkadaş beynini kullanmıyor belli ay sonunda yavaşlıyorsa çok kullanımda ay başında niye yavaşlamıyor ?
  • Ayın son günleri ciddi bir kullanım var.Mesela ben ilk 22 gün 75 harcadım.Daha 5 gün oldu akkyi geçeli ama 320down 180uploadım toplam 400gb oldu şuan.Son günlerdede bi 100 harcarım.
  • İnternetsiz 4. Günümdeyim arkadaşlar genel sorun bitti fakat bizim evde hala internet yok bizde türk telekom teknik servisini çağırdık geldiler aşağı indiler sonra kimse gelmedi yada kimse yaptık yapamadok diye aramadı... Superonline geçmek isterdim fakat burada alt yapısı yokmuş sizce uydunet nasıl bir firma ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Pyrotron

İnternetsiz 4. Günümdeyim arkadaşlar genel sorun bitti fakat bizim evde hala internet yok bizde türk telekom teknik servisini çağırdık geldiler aşağı indiler sonra kimse gelmedi yada kimse yaptık yapamadok diye aramadı... Superonline geçmek isterdim fakat burada alt yapısı yokmuş sizce uydunet nasıl bir firma ?

uydunette sana ne hız veriyosa aşağı yukarı hepsini alırsın. binanda alt yapı varsa hemen geç
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teknisyen007

quote:

İnternetsiz 4. Günümdeyim arkadaşlar genel sorun bitti fakat bizim evde hala internet yok bizde türk telekom teknik servisini çağırdık geldiler aşağı indiler sonra kimse gelmedi yada kimse yaptık yapamadok diye aramadı... Superonline geçmek isterdim fakat burada alt yapısı yokmuş sizce uydunet nasıl bir firma ?

uydunette sana ne hız veriyosa aşağı yukarı hepsini alırsın. binanda alt yapı varsa hemen geç

Uydunete geçtim mutluyum sorunsuz herkese tavsiye ederim konu burda kapanabilir.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Teknisyen007

quote:

Uydunete geçtim mutluyum sorunsuz herkese tavsiye ederim konu burda kapanabilir.

hayırlı olsun inşallah hep memnun kalırsınız.

• Pyrotron P kullanıcısına yanıt
    Kotalı kullan bakalım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.