Şimdi Ara

Türk Telekom Taahhüt Yenileme Sonrası (Hız Olarak Aynı Paketle Devam) Sürekli İnternet Kopması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.812
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

16 Şubat Cuma günü Türk Telekom'dan taahhüt yeniledim. O tarihten önce 35Mbit 100GB AKN paketi kullanıyordum. Fiyat fazla diye tek fark olarak 50 GB AKN'ye düşürüp taahhüt yeniledim. İnternetimde hiç sorun olmazdı. Modem IP aldıktan sonra o IP ile 20-25 gün devam ederdi.

Cuma gününden sonra bugün ilk iş gününde Türk Telekom hattıma ne yaptıysa sabah 11.30'dan bu yana internetim kesiliyor, modem tekrar IP alıyor ve maksimum 1 dakika içinde internet tekrardan gidiyor. Bu mesajı yazasıya kadarda defalarca gidip geldi

Müşteri hizmetlerini aradım. Klasik robot cevaplarıyla modem ışıkları yanıp sönüyor mu vs. arada splitter varsa modemi direk ana hat kablosuna bağlayın dedi. Öyle yaptım tabikide sonuç değişmedi. Tekrar aradım ve bu kez arıza kaydı aldılar.

Biraz uzun oldu okuyan arkadaşlar şimdiden kusura bakmasın. Benim aklıma bu paket değişikliğinden sonra TT hattımı sorunlu porta felan mı taşıdı acaba ? Sorunla ilgili fikirlerinizi bekliyorum, herkese iyi forumlar

Modem Hat Değerleri

Türk Telekom Taahhüt Yenileme Sonrası (Hız Olarak Aynı Paketle Devam) Sürekli İnternet Kopması

• Hocam sizle aynı tarifeyi kullanıyoruz. Ana konuda da yazmıştım. Şimdi benim de gözüm korktu. Umarım düzelir hocam.. Şimdi nasıl peki ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TÜRK TELEKOM FİBERNET/HİPERNET - ANA KONU - AYRINTILI BİLGİLER İLK MESAJDA konusunda şöyle bir mesaj yazmıştım

quote:

Bugün saat 12 gibi sitedeki yan bloktan birisinin internet şikayeti için gelen ekip önce T11 kabine bakmışlar. Birde bizim binada ki ankastreyi kurcalamışlar Saat 1 gibi ise internet gelmiş ve modem 6 saattir IP almış durumda.

Konu TürkTelekom olunca sorunum ekibin yaptıklarıyla mı düzeldi yoksa tamamen rastlantısal mı bilemiyorum.

Dün problem düzeldikten sonra başka bir sıkıntı olmadı. Şu an sorunsuz kullanıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Deathbringer

TÜRK TELEKOM FİBERNET/HİPERNET - ANA KONU - AYRINTILI BİLGİLER İLK MESAJDA konusunda şöyle bir mesaj yazmıştım

quote:

Bugün saat 12 gibi sitedeki yan bloktan birisinin internet şikayeti için gelen ekip önce T11 kabine bakmışlar. Birde bizim binada ki ankastreyi kurcalamışlar Saat 1 gibi ise internet gelmiş ve modem 6 saattir IP almış durumda.

Konu TürkTelekom olunca sorunum ekibin yaptıklarıyla mı düzeldi yoksa tamamen rastlantısal mı bilemiyorum.

Dün problem düzeldikten sonra başka bir sıkıntı olmadı. Şu an sorunsuz kullanıyorum

Hocam sevindim. Umarım sorunsuz kullanırsınız..

Peki hocam 2 sorum olacak AKK yetecek mi size? (Hani önceden 100 olup şimdi 50 ye düşmüş ya o bakımdan)

Diğeri de; taahhüdünüz bittikten sonra mı aradınız müşteri hizmetlerini tarifeye geçiş için yoksa bitmeden birkaç gün evvel mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Akustik34 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim, sizde umarım sıkıntısız geçiş yaparsınız

100GB AKK'de yetmiyordu. Yeğende kullanıyor interneti aylık 500-600GB kota oluyor 100 GB iken 10 günde bitiyorsa şimdi 5 günde bitecek çok fazla sorun olmuyor. Aslında 16MBit sınırsız interneti 70TL ye almış gibi oluyorum. Gerçi gece 2 den sonra toplu indirme yapmada 35Mbit çok işe yarıyor

Geçiş içinde taahhüt bitmeden 2 gün önce müşteri hizmetlerini aradım düzgün bir paket önermediler. Ertesi gün TT ofisine gittim orada da değişen birşey olmadı, üstüne Tivibu satmaya çalıştılar. TT ofisinde ki bayana bende sormuştum. Taahhüt bitmeden geçiş yapıyorum sıkıntı olur mu dedim. Taahhhüt bitimine 1 ay kala sorun olmuyormuş söylediklerine göre

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.