Şimdi Ara

Ay Ofis Koltuğu Deri Büro Koltuk 1.149 tl Ücretsiz Kargo (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
504
Cevap
27
Favori
78.879
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam oturduğunuz bölüm süngeri kalın mı? Zamanla çökecek izlenimi veriyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar bana ücretli kargo gelen urun ucretsiz olarak gelecek denildi fakat gelen giden yok 10 gun oldu. iyi bir satici urunun ulasip ulasmadigini sorunun cozume kavusup kavusmadigini takip eder satildiktan sonra iletisim yok su foruma girdiginden daha cok musterileri ile ilgilense keske. N11 gittigidiyor gibi alışveriş sitelerinden vazgecmeyin suan sitede ne takip numarasi var ne de iademi onaylayan iade konusunda ozellikle e ticaret sitesi sozlesmeye uyar en azindan tecrubemi aktarayım dedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: tribaltime

Bu arada bu koltuğun benzeri metal ayak ve metal kol seçeneği ile ürettik ürün linki:https://www.mobilyanoktasi.com/truva-ofis-koltugu

Alıntıları Göster
    ya bu gerçekten iyiymiş ama maalesef bu ay para pul kalmadı :)
    n11 di cumaydı derken birde arabanın masrafları çıkınca para pul oldu

ileride bu fiyatlarda olursa büyük ihtimal alırım gibi :)

gerçi sonradan hiç iyi dönüş görülmemiş ,vazgeçtim :)

• Aman kalsin biraz ucuza malzeme alacaz diye gunlerdir bekledik,iade olanda onaylanmamism.Tekzen indirim bekler gider alirim...

• underfire kullanıcısına yanıt
    Bel desteği yok gibi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxxcem

Aman kalsin biraz ucuza malzeme alacaz diye gunlerdir bekledik,iade olanda onaylanmamism.Tekzen indirim bekler gider alirim...
    Tekzen hangi modeli düşünüyorsunuz

• UzunEsmer U kullanıcısına yanıt
    Arkadas almis bi kac ay once 250imi 300mu ne dedi birde gamer koltugu gibi model atarim.

• UzunEsmer U kullanıcısına yanıt
    oturulan bölüm süngeri kalın evet. ama yan taraflar kadar değil. yandaki destekli kısımlar daha kalın. orta kısım ona göre daha ince.
  • ezimuse kullanıcısına yanıt
    belimi tamamen destekliyor diyemem. ama oturuşu rahat geldi bana. arkaya yaslandığımda rahatsız etmedi. ileride rahatsız ederse bel desteği yastığı ile çözülür.
  • underfire kullanıcısına yanıt
    Hocam koltuk güzel gözüküyor fakat işaretlediğim yerde minder sıkışmış gibi duruyor. Gerçi ben internetten baktığım çoğu koltukta böyle garip kusurlar buluyorum bende sıkıntı var herhalde

Ay Ofis Koltuğu Deri Büro Koltuk 1.149 tl Ücretsiz Kargo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AİGUN -- 26 Kasım 2018; 23:0:59 >

• AİGUN kullanıcısına yanıt
    diğer tarafına göre çok az miktarda sıkışık evet. ben de fark ettim tabi ki; ama takılmadım çok. kullanımı etkileyen bir durum değil sonuçta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: underfire

diğer tarafına göre çok az miktarda sıkışık evet. ben de fark ettim tabi ki; ama takılmadım çok. kullanımı etkileyen bir durum değil sonuçta.
    Merhaba hocam bir kaç günlük kullanımına göre tavsiye ediyor musun ? Parasını hakediyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gneu1989

Arkadaslar bana ücretli kargo gelen urun ucretsiz olarak gelecek denildi fakat gelen giden yok 10 gun oldu. iyi bir satici urunun ulasip ulasmadigini sorunun cozume kavusup kavusmadigini takip eder satildiktan sonra iletisim yok su foruma girdiginden daha cok musterileri ile ilgilense keske. N11 gittigidiyor gibi alışveriş sitelerinden vazgecmeyin suan sitede ne takip numarasi var ne de iademi onaylayan iade konusunda ozellikle e ticaret sitesi sozlesmeye uyar en azindan tecrubemi aktarayım dedim.
    Merhaba öncelikle yaşanan aksaklık için özür dileriz. Burada kargonun yapmış olduğu hatalı bir fatura kesiminden dolayı size ücretli kargo olarak geldi. Bize bildirdiğiniz an biz kargo firmasını bilgilendirdik ve kargo ücretsiz olarak size teslim edilmesi için düzeltildi. Ancak sizin adresinizde 2 defa gelinmiş ve adreste bulunamamış. Sistemde kargo takip numaranız kayıtlı. Mail olarak da gönderilmiş. Kargo ücretinin değiştirildiği size mail olarak da iletildi. Burada eğer ki siz kargo firmasını arayıp görüşebilseydiniz, ürünü zaten size ertedi gün teslim ederlerdi. Ancak siz aramamışsınız. Bize kargonun verdiği bilgi bu yönde. Sizin durumunuz için 3 kere kargo firması ile görüştüm. İşimizi inanın takip ediyoruz, ancak takdir edersiniz ki lojistik sorunu E-ticarette olabiliyor. Biz bir yere kadar müdahele edebiliyoruz, kargo firmaları bize ait firmalar değil. Dilerseniz yazışmaları da buraya ekran görüntüsü olarak koyabiliriz. Bize aktarılan bilgi kargonuzun bugün size teslim edileceği yönünde.

E-ticaret de iade konusunu gayet iyi biliyoruz. Paranızı iade edebilmem için arada kalan kargonun bana ulaşabilmesi lazım kanuni olarak. Tüketici olarak bize ulaşmasını beklemek istemiyorsanız da bu süre kanunda 10 iş günüdür. Bizimle iletişiminizde hiç problem yok bize iade süreci oluşturmuşsunuz. Size mail olarak geri dönmüşüz. Ürününüzün kargoda olduğu teslim alınması konusunda. Bize ben ürünü istemiyorum. Kargoda gelmesin şeklinde bilgi iletseydiniz , biz de ürünün size teslim olması için çaba sarfetmez ürünü geri çağırıp paranızı iade ederdik. Bize oluşturduğunuz iade sürecinde ürünün ulaşmadığından bahsettiğiniz için biz de size ürünü ulaştırmak için çaba harcamışız. Telefonlarımız yazıyor Daha dün telefondan aramışsınız. Size geri dönüş yaptık kargodaki durumu aktardık. Dün yine kargoya acil teslim konusunda bilgi verdik.
    Neyse sağsalim ürün size ulaşsın bu kötü deneyim en azından sizin için güzel bir şekilde sonlanmış olur.

• LaToZaR kullanıcısına yanıt
    evet bence parasını hak eden bir ürün. üstüne oyun oynadım, film izledim. yazı yazdım. rahatlığı tatmin edici.
  • Sayın yetkili, tüm ürünlere 28 DNS sünger demişsiniz. Cooper da aynı fotolarda ince görünen line koltuğunuzda öyle yazıyor. Baştan savma mı yazıldı bu bilgi?

İkinci sorum; oturma bölümü en yoğun olan sünger hangi modeliniz

• Sadece sırt kısmı yatan koltuklar daha mi pahalı?

• Beyaz ve çocuk odası için çalışma sandalye si tavsiye istiyorum

• N11de mağazanız varmı? Fiziksel mağazanız neredeydi? Canlı görüp karar vermek isterim. Son olarak oyuncu koltuğu nezaman netleşir acaba fiyatı vs?

• quote:

Orijinalden alıntı: UzunEsmer

Sayın yetkili, tüm ürünlere 28 DNS sünger demişsiniz. Cooper da aynı fotolarda ince görünen line koltuğunuzda öyle yazıyor. Baştan savma mı yazıldı bu bilgi?

İkinci sorum; oturma bölümü en yoğun olan sünger hangi modeliniz
    Aslında hepsi 2 kat sünger ilk katı standart 28 dns dediğimiz sünger onun üstündeki katmanda farklılıklar oluyor. En yoğun sünger maserati, cooper modellerinde vardır
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemre16

Beyaz ve çocuk odası için çalışma sandalye si tavsiye istiyorum
    Merhaba,https://www.mobilyanoktasi.com/vega-calisma-koltugu
    https://www.mobilyanoktasi.com/koket-calisma-koltugu?search=koket
    Bu iki modeli de beyaz yapabiliriz. çocuk odalarına yakışıyor.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.