Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Ay Ofis Koltuğu Deri Büro Koltuk 259 tl Ücretsiz Kargo

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
483
Cevap
41
Favori
74.290
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Ay Ofis Koltuğu Deri Büro Koltuk 259 tl Ücretsiz Kargo
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    7 Mesaj
    Anatomik Ahşap İskelet Büro Koltuğu
    Gövde: Ay ofis koltuğu Ortopedik baskı iskelet üzerine 22 dns yoğunluğunda kullanılmış sünger sayesinde hem konforlu, hem uzun yıllarca kullanılabilecek üründür. Ahşap iskelete sahiptir.

Kol: Ay yönetici koltuğu plastik kola sahiptir. Sağlığa zararlı olmayan malzemelerden üretilmiştir.

Ofis Koltuğu ile pozisyonunuzu ayarlamak çok kolay
    Mekanizma: Ofis koltuğu tek kol mekanizma sayesinde yükseklik ayarı ve geriye yatırma ayarı yapılabilmektedir. Salıncak hareketi yani beşik hareketi yapabilmektedir.

Ay ofis koltuğu Yükseklik ayarlı amortisör ile yukarı-aşağı hareket ederek ofis masanızda çalışmanız için en uygun pozisyonu yakalamış olursunuz.

Ayak: Ay büro koltuğu 5 kollu yıldız ayak plastik malzemeden üretilmiş olup Yarı mat yüzeyi sayesinde küçük darbelerden etkilenmez. Toza ve kire karşı dayanıklıdır.

Sıvı ve nem temasından etkilenmeyerek sağlamlığını ve görüntüsünü yıllarca koruyabilmektedir.

Tekerlek: Sessiz ve yüzeyi çizmeyecek şekilde sağlığa zararsız plastik malzemeden üretilmiştir. Yüzeyi çizmez, rahat hareket eder.

Ay Yönetici Koltuğu Ölçüler:
    Yerden yükseklik: 110-120 cm

Sırt yüksekliği: 60 cm

Oturak Genişlik: 53 cm Oturak derinlik: 50 cm Kollar dahil genişlik: 62 cm
    Ürün link:https://www.mobilyanoktasi.com/ay-ofis-koltugu

ofis koltuğu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tribaltime -- 10 Mayıs 2019; 17:16:37 >

|
    |

• structuralconnection s kullanıcısına yanıt
    @structuralconnection demiş ki;

Mesajı Yerinde Gör

Açıkçası koltuklarda orjinal deri olmadığını tüm tükecitilerin bildiğini zannediyoruz. Artık orjinal deri ise orjinal deri diye özellikle belirtiliyor. Onun haricinde deri deyince suni deri olduğunu ve fiyattan ötürü de böyle bir şeyin orjinal deri olamayacağı anlaşılır diye düşündük.

Ürün ilanlarına, ürünlerin videosunu çekip tanıtımını koymalısınız. Ben oturunca nasıl duracağını resimlerden anlamam mümkün değil. Ürünün kalitesi resimlerden anlaşılamaz. Ben şuan ofis koltuğu bakıyorum ama resimlere bakıp sipariş vermem,, benim gibi de bir sürü insan vardır.

Üreticiden doğrudan satış her zaman iyidir, ben de takipteyim. Yalnız bazı şeylere dikkat ederseniz daha iyi olur:

1- Renk seçenekleri koymuşsunuz ancak o renge tıklayınca ürünün rengi değişmiyor. 2 piksellik görüntüden renk seçmek memnuniyetsizliğe davetiye çıkarır.

2- Taksit seçenekleri koymuşsunuz ama 100 lirayı bölüyor ürünün fiyatını değil.

3- Benim gibi metal kolçak + ayak isteyenler için ek fiyatları da belirtirseniz daha iyi olur. Şu anda kullandığımı alalı 7 yıl oldu, kolçaklar plastik olduğu için kesinlikle metal kolçak alırım bundan sonra.

structuralconnection s kullanıcısına yanıt
    @structuralconnection demiş ki;

Mesajı Yerinde Gör

Hocam konu sahibi böyle bir konu açmasa haberiniz dahi olmayacak. Ayrıntılara takılmayın. Mantıken deri koltuğu bu fiyatlara bulmanız imkansız zaten. Bir kaç fiyat araştırması yaptım, turksit'in benzer koltukları aynı rakamlara geliyor sanki. Bilemedim.

merhabalar. gittigidiyor sitesi üzerinden maserati koltuğu 20.11.2018'de sipariş verdim 24.11.2018'de ücretsiz kargo ile teslim edildi. oradan almamın nedeni kredi kartımdaki puanları kullanabilmekti. çünkü kendi sitelerinde puanla satın almak için ödemenin tamamını puanla yapmak gerekiyor. yani bir kısmı puan, bir kısmı kartla alamadım. ya da ben beceremedim bilmiyorum. neyse gelelim koltuğa.

mesaja fotoğraflarını ekliyorum.

öncelikle bütün olarak geldiği için kargonun iri durduğunu söyleyebilirim.
    paketi açtığımda içinde ayakları ve yatma mekanizması fotoğraftaki gibi ekstra paketlenmişti. tekerlekler ve kolçaklar hazır takılı geldi.
    satıcıdan kolçakları uzay koltuk modelinin kolçakları ile değiştirmesini istemiştim. o şekilde göndermiş. bence böyle daha iyi oldu. (ayrıca ortadaki taba rengi şeridin rengini ve dikişleri siyah ya da kırmızı da yapabiliyorlarmış. ben taba tercih ettim.)
    koltuğun alt kısmındaki 4 adet vidayı çıkardım ve mekanizmayı takarak vidaları sıktım. kurmam yaklaşık 5 dakika sürdü diyebilirim. çok uğraştırmadı.
    dikişleri ve derisi oldukça kaliteli. kolay kolay yırtılacak ya da sökülecek gibi durmuyor.

gelelim rahatlığına. boyum 190cm ve boyun destek kısmı tam olarak boynuma denk geldi. 170cm olan ablam oturduğunda ise boyun destek kısmı kafasına geldiği için biraz rahatsız olduğunu söyledi. yani boyu uzun olanlar için çok rahat. yaylanma mekanizmasının istenilen noktada sabitlenebiliyor olması çok iyi. en çok aradığım özellik buydu diyebilirim. ben sandalye üzerinde bağdaş kurup oturmayı severim. bağdaş kurduğumda rahatlıkla sığdım. oturma alanı gayet geniş. onun dışında, sandalye biraz ağır. halının üstünde hareket ettirmek eski sandalyeme göre ilk başta zor geldi. zamanla alışırım sanıyorum.

Bu arada, fatura çıkmadı paketten. Garanti var 2 yıl, ama faturasız nasıl olacak bilmiyorum. İlgili arkadaş bilgi verirse sevinirim.

sonuç olarak ben beğendim. uzun kullanım sonucunu bilemem; ama fiyatına göre malzeme kalitesi beni tatmin etti. fikir olması için sizlerle de paylaştım.

• Binbaşı
    1374 Mesaj
    Güzel ürüne benziyor. Fiyat da güzel gibi.
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Proprietor -- 14 Kasım 2018; 13:13:21 >
    |
    |
  • Er
    7 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: celilsaygin

Ücret güzel gözküyor ama kargo ile bir bilgi göremedim. 40-50 TL kargo çıkmasın sonra
    Ücretsiz kargo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: structuralconnection

Suni deriymiş. Laylon.
    Aldığınız tüm koltuklar suni deridir. Orjinal deri bir ofis koltuğunu 2000 bin tlden aşağı alamazsınız.

|
    |

Orijinalden alıntı: tribaltime

Aldığınız tüm koltuklar suni deridir. Orjinal deri bir ofis koltuğunu 2000 bin tlden aşağı alamazsınız.

Alıntıları Göster
    O zaman başlığa niye deri yazıyorsunuz? Suni deri yazın.

Alıntıları Göster
    Hocam konu sahibi böyle bir konu açmasa haberiniz dahi olmayacak. Ayrıntılara takılmayın. Mantıken deri koltuğu bu fiyatlara bulmanız imkansız zaten. Bir kaç fiyat araştırması yaptım, turksit'in benzer koltukları aynı rakamlara geliyor sanki. Bilemedim.
    |
    |

Alıntıları Göster
    Açıkçası koltuklarda orjinal deri olmadığını tüm tükecitilerin bildiğini zannediyoruz. Artık orjinal deri ise orjinal deri diye özellikle belirtiliyor. Onun haricinde deri deyince suni deri olduğunu ve fiyattan ötürü de böyle bir şeyin orjinal deri olamayacağı anlaşılır diye düşündük.

500tl koltuk alsanız yinede gerçek deri bulamazsınız

|
    |
    structuralconnection kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
    |
    |
    Hepsiburada buna benzer aynı klasmanda koltuk satmıştı 129tl miydi neydi güzel fiyattı o döneme göre de ama kalite olarak elbetteki o kadardı yani.alacaklar için tavsiye edilebilir ancak kargo ücretsizse.diger türlü anlamsız pahalı gibi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    benimde ihtiyacım var aslındahttps://www.mobilyanoktasi.com/ofis-koltuklari/yonetici-koltuklari/cooper-ofis-koltugu bu koltuğu çok beğendim ama site güvenilir mi bilemedim.
    |
    |

Orijinalden alıntı: tribaltime

Ücretsiz kargo

Alıntıları Göster
    firma sahibisiniz sanırım. ürünün kalitesi hakkında bilgimiz yok ayakları ve koları plastik ve sadece deri seçeneğimi var kumaş seçeneği mevcut değilmi

son olarak ve en önemlisi sonuçta burası sıcak fırsatlar yeri piyasaya sattığınızdan daha avantajlı bir teklif yapmalısınızki bize daha cazip gelsin. birde ödeme givenilirliği önemli sitede taksit olanağı vs gibi yada SSL ile ilgili birşey göremedik.

edit : site hazıre script sanırım ama daha çok blog sitesi gibi gözüktü tavsiyem daha güzel bir satış scripti yapmanız eğer kendi siteniz üzerinden satış yapmaya devam edecekseniz ve alternatif oalrak n11 gg hb hatta amazon üzerinden bile satış yapmayı düşünmelisiniz. ama tabi daha önce sıcak fırsat avantajı bekliyoruz :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ŞAKACI -- 14 Kasım 2018; 14:7:1 >

• Er
    7 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ŞAKACI

firma sahibisiniz sanırım. ürünün kalitesi hakkında bilgimiz yok ayakları ve koları plastik ve sadece deri seçeneğimi var kumaş seçeneği mevcut değilmi

son olarak ve en önemlisi sonuçta burası sıcak fırsatlar yeri piyasaya sattığınızdan daha avantajlı bir teklif yapmalısınızki bize daha cazip gelsin. birde ödeme givenilirliği önemli sitede taksit olanağı vs gibi yada SSL ile ilgili birşey göremedik.

edit : site hazıre script sanırım ama daha çok blog sitesi gibi gözüktü tavsiyem daha güzel bir satış scripti yapmanız eğer kendi siteniz üzerinden satış yapmaya devam edecekseniz ve alternatif oalrak n11 gg hb hatta amazon üzerinden bile satış yapmayı düşünmelisiniz. ama tabi daha önce sıcak fırsat avantajı bekliyoruz :)

Alıntıları Göster
    Merhaba, kumaş seçeneği maalesef yok bu koltukda sadece deri. Renk olarak bir çok renk seçeneği var sitede seçebiliyorsunuz. Ürün piyasadaki muadillerine göre çok cazip. Benzer ürünlerden yaklaşık 30-50 tl daha ucuz. Üretici firmayız. Al satçı değiliz. Sitemizde 6 tane banka kartına taksit seçeneği var. ödeme sayfasında geldiğinizde bu seçenekler çıkıyor. Sitemizde SSL var. Olmasa zaten kredi kartı seçeneğini kullanamayız teknik olarak.
    Tüm pazaryerlerinde de satış yapıyoruz ayrıca :) Daha da düzenlenmesi gerekiyor katılıyorum.
    |
    |

• Binbaşı
    1242 Mesaj
    Kargo ücreti varmı. Birde 1. Sinif deei yaziyor bu dogrumu?

Reklamlar
Masal
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
google reklamları
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,465
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.