Şimdi Ara

Ay Ofis Koltuğu Deri Büro Koltuk 1.149 tl Ücretsiz Kargo (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
504
Cevap
27
Favori
78.877
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Arkaya yatiyor mu,ne kadar yatiyor?

Gicirdama var mi,kafa hizasina mi geliyor arka taraf.

250tl iyi fiyat kargo daahil alinabilir,eski orta duzey oyuncu koltuklari 500-600e satiliyor artik...

Amazondan almadigima pismanim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxxcem

Arkaya yatiyor mu,ne kadar yatiyor?

Gicirdama var mi,kafa hizasina mi geliyor arka taraf.

250tl iyi fiyat kargo daahil alinabilir,eski orta duzey oyuncu koltuklari 500-600e satiliyor artik...

Amazondan almadigima pismanim.
    Kimse parasını çöpten bulmuyor eyvallah da , türk insanının günümüzde ki sorunu güvensizlik olunca ne dersem diyeyim boşa.Ben aldım gayet memnunum ; gıcırdama yok , koltuk beni çevreliyor , arkaya esneme payı güzel ama arkaya yatırıp sabitleme kısmı yok, esniyor sadece fotoğraf ta da gözüküyor.Tekrar söylüyorum bu fiyata alınabilecek en iyi koltuk, satıcı olsam bu kadar reklam yapamazdım herhalde ama ben bu kadar uğraşıyorsam eğer almanız gerektiğinden, paranızın boşa gitmesini istemediğimdendir.
  • oguz19922 O kullanıcısına yanıt
    Saol hocam bu fiyata bulmak baya zorlasti bakacagim.

• Benim 6.12de verdiğim sipariş hala hazırlanıyor gözüküyor acaba daha ne kadar bekleyecem

Edit:cumartesi canlı destek pazartesi kargolanacağını söylemişti ama şuan hiçbir yönden ulaşamıyorum alacaklar böyle saçma sapan problemlere hazırlıklı olsunlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi domuzadam101 -- 12 Aralık 2018; 11:48:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: domuzadam101

Benim 6.12de verdiğim sipariş hala hazırlanıyor gözüküyor acaba daha ne kadar bekleyecem

Edit:cumartesi canlı destek pazartesi kargolanacağını söylemişti ama şuan hiçbir yönden ulaşamıyorum alacaklar böyle saçma sapan problemlere hazırlıklı olsunlar
    Hangi modelini sipariş verdiniz acaba ?
  • LaToZaR kullanıcısına yanıt
    240 tlilk ay ofis koltuğu da, hayır uzun sürcekse arayıp kusura bakmayın siparişin hazırlanması uzun sürcek diyebilirler niye böyle yapıyolar

EDİT: Koltuk evde olma şansıma geldi kalitesi falan iyi fiyat/performans bence sadece koltuğun süngerini hafif sola kaydırıp yapmışlar yanlardaki kollardan bi tanesi süngere uzak diğeri ise o yeri v şeklinde sıkıştırmış. Dediğim gibi koltuğun kalitesi iyi ama bu düzgün muhattap olmadıkları telefonlara falan nadir cevap verdikleri
    gerçeğini değiştirmez. Bi kargo kodu verecekler ya kargo kodu... ya ben evde yokken gelseydi kargo? şubeden eve o ağır şeyi nasıl taşıyacaktım ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi domuzadam101 -- 13 Aralık 2018; 19:15:13 >
  • Güncelleme yapayım koltuğun minderi uzun süre oturunca rahatsız ediyor resmen tahta kısmı hissediyorsunuz(İzinli olduğum gün 10 saat oturdum) 3. Günde böyle olması gerçekten beni üzdü artık altına minder mi alırız ne yaparız bilmiyorum.
  • quote:

Benim 6.12de verdiğim sipariş hala hazırlanıyor gözüküyor acaba daha ne kadar bekleyecem

Şu an 6.12 de sipariş verilmiş ve kargolanmamış hiçbir ürünümüz yoktur. Sisteme de kargo takipleri tanımlandı. 11-12 sinde gelen siparişler bugün yarın çıkacak.
  • quote:

Şu an 6.12 de sipariş verilmiş ve kargolanmamış hiçbir ürünümüz yoktur. Sisteme de kargo takipleri tanımlandı. 11-12 sinde gelen siparişler bugün yarın çıkacak.
  • tribaltime T kullanıcısına yanıt
    Zaten diğer yorumda geldiğini belirttim

• quote:

Orijinalden alıntı: oguz19922

Güncelleme yapayım koltuğun minderi uzun süre oturunca rahatsız ediyor resmen tahta kısmı hissediyorsunuz(İzinli olduğum gün 10 saat oturdum) 3. Günde böyle olması gerçekten beni üzdü artık altına minder mi alırız ne yaparız bilmiyorum.
    Öncelikle şöyle bir güncelleme ben yapayım. Bu ürünü üretim amacımız ekonomik olması yönünde. Bu sebeple kullanılan sünger kalitesi orta segment kalite kullanışmıştır. En alt kalitede değildir yanlış anlaşılmasın. Daha da kalitesi sünger kullanılan ürünler de var başka firmalarda. Toplam 7-8 cm sünger vardır. Kullanılan sünger kalitesi 22 dansite. Eğer 22 değil de 28-32 dansite kullanılsa ya da farklı özelliklerde 10 çeşide yakın sünger var bunlarla takviye edilse, sünger kalınlığı da 2-3 cm kadar artırılırsa sadece sünger maliyetinde 100-200 tl arasında maliyet oluşacaktır. Bu maliyeti bu koltuğa yansıttığımızda 350-500 tl gibi bir fiyatı olacaktı. O zaman da tercih edilecekmiydi sanmıyorum. Bu koltuğun fiyatı normal mağazalarda. 350-400 tl bareminde satılıyor. Biz üretici olduğumuz için bu fiyata verebiliyoruz. 10 Saat kullanımda sizi rahat ettirecek bir koltuğun fiyatının minimum 400 tl nin altında olmaması gerekiyor.

• https://www.mobilyanoktasi.com/sow-calisma-koltugu

Sitede bu koltuğu gördüm güzel geldi gözüme bir de başka yerlerden bakayım dedim ve karşıma bu çıktı.

https://urun.n11.com/ofis-sandalyesi/ofis-koltugu-buro-koltugu-ofis-sandalyesi-bilgisayar-sandalyesi-P147716851

• quote:

Orijinalden alıntı: tribaltime

Öncelikle şöyle bir güncelleme ben yapayım. Bu ürünü üretim amacımız ekonomik olması yönünde. Bu sebeple kullanılan sünger kalitesi orta segment kalite kullanışmıştır. En alt kalitede değildir yanlış anlaşılmasın. Daha da kalitesi sünger kullanılan ürünler de var başka firmalarda. Toplam 7-8 cm sünger vardır. Kullanılan sünger kalitesi 22 dansite. Eğer 22 değil de 28-32 dansite kullanılsa ya da farklı özelliklerde 10 çeşide yakın sünger var bunlarla takviye edilse, sünger kalınlığı da 2-3 cm kadar artırılırsa sadece sünger maliyetinde 100-200 tl arasında maliyet oluşacaktır. Bu maliyeti bu koltuğa yansıttığımızda 350-500 tl gibi bir fiyatı olacaktı. O zaman da tercih edilecekmiydi sanmıyorum. Bu koltuğun fiyatı normal mağazalarda. 350-400 tl bareminde satılıyor. Biz üretici olduğumuz için bu fiyata verebiliyoruz. 10 Saat kullanımda sizi rahat ettirecek bir koltuğun fiyatının minimum 400 tl nin altında olmaması gerekiyor.

Alıntıları Göster
    Yanlışınız var yürüttüğünüz mantık yanlış en azından işten geldim ve koltugun oturduğum yeri içine göçmüş resmen (Bugün hiç kullanılmadı) 79 kiloyum öyle abartılacak bir kilo da değilim.Yarım saat sonra rahatsız olmaya basladım.Tamam eyvallah uygun fiyata satıyorsunuz ama ben şimdi bu koltugu oturmak için kullanıyorum değil mi banane amartisör sisteminden banane kol dayama yerinden sadece oturdugunuzda poponuzun denk geldigi yerin süngerini kalınlaştırsaydınız böyle birşey ile karşılaşmazdık en azından.

• oguz19922 O kullanıcısına yanıt
    Beni yanlış anlamayın ama üretici firma olduğunuz için yazıyorum belki farkında değilsiniz belki daha önce böyle bir şikayet almadınız yeni ve üretici firma olduğunuz için söylüyorum..
  • quote:

Alıntıları Göster
    yok artık ne yapıyorsun hocam ya ?
    sünger mutlaka fiyata etki eden bir faktördür ama bir koltuk için ne kadar sünger kullanıyorsunuz da bu kadar fark oluyor ?
    benim yıllar önce aldığım koltukta aynı şekilde süngeri çok azdı ,bir gün söküp içine kendim bir miktar sünger koydum ,şimdi hiç rahatsız etmiyor

üstelik kullandığım sünger eski bir koltuktan sökülme olduğu için ayrıca para falanda harcamadım

aslında en büyük sorun zannederim kargo ücreti oluyor ,kargo ücretini de ekleyince fiyatlar artıyor olmalı
    mağazalarda satılanların pahalı olma nedeni de ,dükkan kirası +çalışan ücretleri+vergi gibi bir sürü kalem girdinin eklenerek satılıyor olmasıdır
    tabi birde fazla kazanma hırsı eklenince fiyatlar uçuyor

• quote:

Alıntıları Göster
    Dökme süngerde bu sorunlar yaşanıyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: UzunEsmer

Dökme süngerde bu sorunlar yaşanıyor mu?

Alıntıları Göster
    Dökme sünger araba koltuğunun süngeri gibidir. 10 yıl garantilidir. Çökme v.s. gibi şeyler olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: C.CEMİL

yok artık ne yapıyorsun hocam ya ?
    sünger mutlaka fiyata etki eden bir faktördür ama bir koltuk için ne kadar sünger kullanıyorsunuz da bu kadar fark oluyor ?
    benim yıllar önce aldığım koltukta aynı şekilde süngeri çok azdı ,bir gün söküp içine kendim bir miktar sünger koydum ,şimdi hiç rahatsız etmiyor

üstelik kullandığım sünger eski bir koltuktan sökülme olduğu için ayrıca para falanda harcamadım

aslında en büyük sorun zannederim kargo ücreti oluyor ,kargo ücretini de ekleyince fiyatlar artıyor olmalı
    mağazalarda satılanların pahalı olma nedeni de ,dükkan kirası +çalışan ücretleri+vergi gibi bir sürü kalem girdinin eklenerek satılıyor olmasıdır
    tabi birde fazla kazanma hırsı eklenince fiyatlar uçuyor

Alıntıları Göster
    İnaın aynen bu kadar farkeder. Sünger dansitesi çok önemli Bundan 8-10 sene önce 32-45 dansite aralığında kullanılıyordu. Kullandığınızda üretici olarak 400-500 bandında satmanız lazım. Mağazada minimum 600-700 bandına olur.

Dökme süngerli ürün ne zaman yapacaksınız

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    bu sene Mayıs -Haziran gibi bir tarihte 32 dansite süngeri çekyat için almıştım ,1 tabakasını 160 tl.ye ama çekyat için kullanılan sünger çok kalın ve ebat olarak çok büyük

siz ise bir koltuk için incecik sünger kullanıyorsunuz ,elbette fiyat olarak fark oluşturur ama dediğiniz kadar olmasa gerek
    zaten kasa olarak sizde komple başka yerden alıyor olmalısınız

gerçi çoğu üründe % 100 leri bulan zamlar var ,her ne kadar % 24 enflasyon açıklaması olsa dahi

bana göre 239 tl. iyi bir fiyat ama biraz daha ilgili olsanız ,insanlarda güven oluşurdu ve çok fazla sayıda satışınız olabilirdi
    tabi bu fiyata çok üstün bir koltuk beklemek saçma olur
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.