Yarbay
06 Mart 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
29 üye
Görüntülenme
Toplam: 128 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Arkadaşlar selamlar, vavacarsda şu aracı beğendim rezerve ettim ancak arabanın 30 bini aşkın hasar kaydı var. Amortisör taşıyıcı rot jant vb aksamlarıda değişmiş. Şahısdan olsa düşünmezdim ancak vavacars'ın kurumsallığı garanti iade hakkı vb sayesinde sıcak bakıyorum.

Ekspertiz raporu kısmında değişen parça ve aksamlar parça parça belirtilmiş.

Fikirlerinizi merak ediyorum, şimdiden teşekkürler.

Arkadaşlar selamlar,

Geçtiğimiz günlerde ufak bir kazaya karıştım. Üç şeritli şile otoyolunda yolun en sağında yolcu indiren bir taksici vardı. (Emniyet şeridi dahi değil) Bende yavaşladım tam o esnada başka araç bana arkadan çarptı. Fakat ben taksiye çarpmadım. Yani taksici yüzünden olan bize oldu.

Arkadan çarpan her zaman suçludur diye biliyorum. Taksiciyi tutanakta belirteceğiz yinede, sizde bu durumda kusur kime verilir?

Düşüncelerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

Merhaba arkadaşlar,
Samsung m2070w muadil toner bakıyorum, fakat çipli çipsiz diye ayrılmış durumda bu ne demek oluyor? Birde nerden almalıyım, tavsiye edebilecğiniz biyer varmı? Teşekkürler.
Merhaba arkadaşlar,

Faturamı a4 formatında üç nüsha olarak bastırdım fakat çıkışını yaptıgım ürünlerin ismini fiyatını vs yazıp göndereceğim şekilde bir şablona ihtiyacım var. Bunu nasıl yapabilirim en pratik yöntem ne olur?
..
Merhaba arkadaşlar,

Öncekikle sıfırdan yazılım geliştirmeye başladığımı belirteyim.

Esasında ios uygulama geliştirmeyi düşünüyordum fakat javanın daha çok işime yarayacak olması ve mac bilgisayarım olmayışından dolayı androidde karar kıldım.

Udemyden aşağıdaki eğitimi aldım. Eğitimin henüz başındayım fakat çok zor olacakmış gibi yada başaramayacakmış gibi algılara kapıldım bile. Eğitimde bazı anlatımlar çok yüzeysel kalmış ve kavramam zor oluyor. Belkide nasıl çalışmam gerektiğini bilmiyorum yada yanlış yerden başlıyorum.

Sizce bu eğitim ile sıfırdan uygulama yazacak düzeye gelmek mümkün olurmu? Yada tavsiye edebileceğiniz eğitim, öneri vs varmı?
https://www.udemy.com/android-o-mobil-uygulama-dersi-kotlin-java/

Yorumlarınız benim için çok kıymetli, yardımlarınız için şimdiden teşekkürler, iyi forumlar.
Merhaba arkadaşlar buderus u072 kombi kullanıyoruz. Petek sıcaklıkları 40 dereceden aşağı inmiyor, yada ben beceremedim. Kullanan varsa yardımcı olabilir mi?
Merhaba arkadaşlar,

Msı gf63 i5 li versiyona sahibim. Ssd taktırmak istiyorum fakat m2 sata slotu varmı hiçbiryerde bilgi bulamadım. Bu cihazda m2 vamıdır yoksa normal ssd mi almalıyım?
Teşekkürler
Merhaba arkadaşlar, geçen sene ikinci üniversite kapsamında aöf ön lisans programına kayıt oldum. 31.12.2018 olan askerlik tecilim 31.12.2021e kadar uzamıştı bu vesileyle fakat ikinci dönem harç ücretini yatırmadıgım için öğrenciliğim pasif duruma düşmüştü. Bende tecilimi geçtiğimiz aylarda bozmuştum fakat karar değişikliği yapıp tekrar tecil almak istiyorum. Bu sene kayıt yenileme yaptım ve ödemeyi yaptım askerliğim tekrar tecil olacak mı?

Öğrenci temcilcisini aradığımda tecil olmayacağını söyledi ne yapmak gerek?

Bilen yanıtlarsa çok sevinirim, teşekkürler.
Merhaba arkadaşlar,

Kendi çapımda yazılım işleri belki photoshop işleri çalışacağım, az çok oyun oynamayada gelen bir laptop arıyorum. Taşınabilirlik ve incelik istiyorum. Ultrabooktan hallice ama aynı zamanda güçlü cihaz bakıyorum. Bu doğrultularda tavsiyelerinizi bekliyorum, teşekkürler.

Ekleme: Bütce 5 6 bin
Hakkında
İlgi Alanları: Futbol, Konsol Oyunları, Akıllı Telefonlar, Bilgisayar
Forum İmzası:
PSN ID: orhanyldz
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Volkswagen
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Turkcell
ISS
Türkcell
ISS
Vodafone
Oyun Platformu
PS4
Takım
Galatasaray
Ses Sistemi
Logitech
PSN ID
orhanyldz
Dünyadan Futbol
Real Madrid CF
Clash of Clans
NightHunter
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 23 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 4 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 5.963
İkinci El Bölümü Mesajları: 286
Konularının görüntülenme sayısı: 327.512 (Bu ay: 75)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2.623 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.