Şimdi Ara

Ay Ofis Koltuğu Deri Büro Koltuk 1.149 tl Ücretsiz Kargo (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
504
Cevap
27
Favori
78.880
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Acaba koltuğa oturunca İKEA'daki Marcus gibi kafamı koyabiliyor muyum? Bir de salıncak gibi arkaya yaylanıyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: earedkit

quote:

Orijinalden alıntı: tribaltime

Aşağıdaki koltukları tercih edebilirsiniz.
    https://www.mobilyanoktasi.com/ofis-koltuklari/maserati-ofis-koltugu
    https://www.mobilyanoktasi.com/ofis-koltuklari/cooper-ofis-koltugu
    https://www.mobilyanoktasi.com/ofis-koltuklari/uzay-ofis-koltugu-siyah

https://www.mobilyanoktasi.com/uzay-ofis-koltugu-siyah
    Bu ürünün ölçüleri nedir? Cooper Ofis Koltuğundan farkları nelerdir?

Alıntıları Göster
    Sayfanın en altında resimde yazıyordu.
    Boy:125-135 cm
    En:60 cm
    Derinlik:60 cm
    Sırt yükseklik 80 cm

• Gamer koltugu ne durumda acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gamer koltuk için ben de beklemedeyim. Bugün ya da yarın belli olacaksa alacağım. Yoksa başka yerden almak zorunda kalacağım.

• Mesajıma cevap vermediğinize göre eski mekanizmayı kullanıyorsunuz sanırım

Videonun 5. Dakikasını açar mısınız. İki farklı mekanizma var. Sağdaki anam babam usulü mekanizma. Solda ki ise yatış pozisyonu ve dilediğin eğimde sabitleme özelliği olan son sistem mekanizma. Soldaki mekanizmayı kullandığınız ürün var mı? 1 aya netleşir dediğiniz oyuncu koltuğunda bunu kullanacak mısınız teşekkürler

https://youtu.be/PQpNPNHATH4

• quote:

Orijinalden alıntı: aMiraL*

Türkiye'deki indirim mantığı işte anlamayacak ne var? Önce fiyatı yükselt sonra indirim yapıyormuş gibi yap yersen... Allah böyle rezil eder adamı.

Alıntıları Göster
    bu durum için bir açıklama beklemek hakkımız sanırım
  • Almayı düşünüyordum koltuk ama vazgeçicem sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: UzunEsmer

Videonun 5. Dakikasını açar mısınız. İki farklı mekanizma var. Sağdaki anam babam usulü mekanizma. Solda ki ise yatış pozisyonu ve dilediğin eğimde sabitleme özelliği olan son sistem mekanizma. Soldaki mekanizmayı kullandığınız ürün var mı? 1 aya netleşir dediğiniz oyuncu koltuğunda bunu kullanacak mısınız teşekkürler

https://youtu.be/PQpNPNHATH4

Alıntıları Göster
    Merhaba Aslıda videodaki üretici arkadaşımız orada çok güzel açıklamış. Aslında piyasadaki aldığınız çoğu koltukda sağdaki mekanizma kullanılıyor. Kötü bir mekanizma değildir. O da geriye yatar ve geriye yattığı noktada sabitleme vardır. ilk üreteceğimiz model de ucuz olan mekanizmayı kullanmayı düşünüyoruz. 2. model de ise diğer kaliteli mekanizma kullanılacak. Arkadaşın video da anlattığı gibi fiyat farkı 5 katına yakındır mekanizma oalrak bu da fiyata yansır doğal olarak. Arada kullanım açısından tabiki kalite farkı vardır.

• quote:

Orijinalden alıntı: aMiraL*

Türkiye'deki indirim mantığı işte anlamayacak ne var? Önce fiyatı yükselt sonra indirim yapıyormuş gibi yap yersen... Allah böyle rezil eder adamı.

Alıntıları Göster
    Bu tüm websitelerinde kullanılan bir pazarlama yöntemidir. Kimsenin rezil olduğu yok bu arada. Bu Türkiye'ye özel bir durum değil. Bunu dünyanın en büyüğü Amazon bile yapıyor. fiyatı yükselttiğimiz yok. Yolda yürürken markette, avm de ya da herhangi bir yerde karşılaştığınız kampanyadan hiçbir farkı yok. Rezil mi oluyor onlar. Fiyatı yüksek gösterme çabamız yok olmadı da zaten. Eğer biliyorsanız zaten ilk fiyata bakmazsınız, Son alacağınız fiyata bakarsınız. İşinize geliyorsa alırsınız. Bu ürünleri ilk elden üretiyoruz. Arada hiçbir aracı v.s. kimse yok. Bu yüzden olabileceği en uygun fiyata satmaya çalışıyoruz. Çabamız bu. Bu ve diğer ürünler de en iddialı fiyatlar ile satılıyor. Nasıl ki burada ürünlerimizi bir tanıtma amaçlı paylaşım yaptıysak, sitede de pazarlama amaçlı faliyet yapabiliriz. Bu gayet doğal.

• tribaltime T kullanıcısına yanıt
    Merhaba.

Forumda anket yapsanız ve örneğin "Cooper" modeli çıksa sonuçtan. 100 kişilik bir talep oluşturup 300 TL gibi bir fiyattan satmak sizin için uygun olmaz mı?

Antrasit gri rengini çok beğendim. Büyük ihtimalle "cooper" yada benzer modeldeki antrasit gri renkli koltuğu alabilirim. 7 sene önce İstikbalden koltuk almıştım bu sene derisi atmaya başladı. Üründen çok memnunum ama artık eskidi, yeni bir koltuk şart oldu.

http://dekoristik.com/2013/03/20/istikbal-mobilya-lord-sandalye
  • quote:

Orijinalden alıntı: mpolat35

Merhaba.

Forumda anket yapsanız ve örneğin "Cooper" modeli çıksa sonuçtan. 100 kişilik bir talep oluşturup 300 TL gibi bir fiyattan satmak sizin için uygun olmaz mı?

Antrasit gri rengini çok beğendim. Büyük ihtimalle "cooper" yada benzer modeldeki antrasit gri renkli koltuğu alabilirim. 7 sene önce İstikbalden koltuk almıştım bu sene derisi atmaya başladı. Üründen çok memnunum ama artık eskidi, yeni bir koltuk şart oldu.

http://dekoristik.com/2013/03/20/istikbal-mobilya-lord-sandalye
    Merhaba, Bir indirim söz konusu olabilir, ancka bu indirim tutarı çok az olacaktır. Cooper modeli için 300 tl lik rakamlar mümkün değil :) Üretici olmasak zaten bu ürünün mağaza fiyatı 600 tl civarında. Fiyatların çoğu dip seviyelerde

• quote:

Orijinalden alıntı: tribaltime

Bu tüm websitelerinde kullanılan bir pazarlama yöntemidir. Kimsenin rezil olduğu yok bu arada. Bu Türkiye'ye özel bir durum değil. Bunu dünyanın en büyüğü Amazon bile yapıyor. fiyatı yükselttiğimiz yok. Yolda yürürken markette, avm de ya da herhangi bir yerde karşılaştığınız kampanyadan hiçbir farkı yok. Rezil mi oluyor onlar. Fiyatı yüksek gösterme çabamız yok olmadı da zaten. Eğer biliyorsanız zaten ilk fiyata bakmazsınız, Son alacağınız fiyata bakarsınız. İşinize geliyorsa alırsınız. Bu ürünleri ilk elden üretiyoruz. Arada hiçbir aracı v.s. kimse yok. Bu yüzden olabileceği en uygun fiyata satmaya çalışıyoruz. Çabamız bu. Bu ve diğer ürünler de en iddialı fiyatlar ile satılıyor. Nasıl ki burada ürünlerimizi bir tanıtma amaçlı paylaşım yaptıysak, sitede de pazarlama amaçlı faliyet yapabiliriz. Bu gayet doğal.

Foruma bir hafta önce konu açıp insanlara markasını tanıtmak isteyen bir firma için uygulamaya geçmiş başarısız bir pazarlama yöntemi. Forumda şu ana kadar ürünleriniz hakkında olumlu veya olumsuz bir geri dönüş yokken son tüketici olarak bizlerin "gerçek" indirimler görmenin hakkımız olduğunu düşünüyorum. İyi satışlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Kullanmış olduğum standart koltuğum kırılınca koltuk arayışına girdim ve bu işin ciddi bir pazar ve ilgi çeken konu olduğunu gördüm. Özellikle oyuncu koltukları konusu ülkede almış başını gitmiş :) Konu içerisindeki mesajlarda bunu net biçimde ortaya koyuyor. Sayın firma sahibi, günümüzde üretici olmak ne kadar zor tahmin edebiliyiyorum. Nereden kar yapacağız, çarkları nasıl döndüreceğiz diye çırpınıyorsunuz. Talebi ve beklentileri de görüyorsunuz. Bu talepler ve beklentiler çerçevesinde, en uygun fiyata en kaliteli ürünleri sunmanızı bekliyoruz. İnşallah alternatifli, farklı kalitelerde oyuncu koltukları üretirsiniz ve hem siz hem biz kazançlı çıkarız.

Merakla oyuncu koltuğunuzu bekliyoruz.

@Amiral, küçük girişimci bir firma oldukları belli. Pazarlama stratejileri bence doğru. Biraz büyüyünce onlarda youtuberlara, ünlülere bedava koltuklar verip reklamlarını daha güzel yaparlar. bizlerin "gerçek" indirimler görme beklentinize sonuna kadar katılıyorum. Ama koskoca firmaların buay içinde yaptıkları bindir-indir olaylarını ve fırsatçılıklarını gördükten sonra bu konuda hiç ümidim yok. Takip edeceğiz, araştıracağız ve f/p anlamında en uygun ürünleri yakalamaya çalışacağız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sebilge -- 20 Kasım 2018; 17:11:8 >

• Alacaktım vazgeçtim,
  • Yok mu ya 239 tl lik koltuktan alan deneyen bir kişi

• Oyuncu koltuğunuzu bekliyoruz ne durumdasınız sayın yetkili?

• Koltuk fiyatına göre kaliteli duruyor. Alan varsa yorum bekliyoruz.

• Hiç bir zalim almadı mı bizden beyler alowww

• merhabalar. gittigidiyor sitesi üzerinden maserati koltuğu 20.11.2018'de sipariş verdim 24.11.2018'de ücretsiz kargo ile teslim edildi. oradan almamın nedeni kredi kartımdaki puanları kullanabilmekti. çünkü kendi sitelerinde puanla satın almak için ödemenin tamamını puanla yapmak gerekiyor. yani bir kısmı puan, bir kısmı kartla alamadım. ya da ben beceremedim bilmiyorum. neyse gelelim koltuğa.

mesaja fotoğraflarını ekliyorum.

öncelikle bütün olarak geldiği için kargonun iri durduğunu söyleyebilirim.
    paketi açtığımda içinde ayakları ve yatma mekanizması fotoğraftaki gibi ekstra paketlenmişti. tekerlekler ve kolçaklar hazır takılı geldi.
    satıcıdan kolçakları uzay koltuk modelinin kolçakları ile değiştirmesini istemiştim. o şekilde göndermiş. bence böyle daha iyi oldu. (ayrıca ortadaki taba rengi şeridin rengini ve dikişleri siyah ya da kırmızı da yapabiliyorlarmış. ben taba tercih ettim.)
    koltuğun alt kısmındaki 4 adet vidayı çıkardım ve mekanizmayı takarak vidaları sıktım. kurmam yaklaşık 5 dakika sürdü diyebilirim. çok uğraştırmadı.
    dikişleri ve derisi oldukça kaliteli. kolay kolay yırtılacak ya da sökülecek gibi durmuyor.

gelelim rahatlığına. boyum 190cm ve boyun destek kısmı tam olarak boynuma denk geldi. 170cm olan ablam oturduğunda ise boyun destek kısmı kafasına geldiği için biraz rahatsız olduğunu söyledi. yani boyu uzun olanlar için çok rahat. yaylanma mekanizmasının istenilen noktada sabitlenebiliyor olması çok iyi. en çok aradığım özellik buydu diyebilirim. ben sandalye üzerinde bağdaş kurup oturmayı severim. bağdaş kurduğumda rahatlıkla sığdım. oturma alanı gayet geniş. onun dışında, sandalye biraz ağır. halının üstünde hareket ettirmek eski sandalyeme göre ilk başta zor geldi. zamanla alışırım sanıyorum.

Bu arada, fatura çıkmadı paketten. Garanti var 2 yıl, ama faturasız nasıl olacak bilmiyorum. İlgili arkadaş bilgi verirse sevinirim.

sonuç olarak ben beğendim. uzun kullanım sonucunu bilemem; ama fiyatına göre malzeme kalitesi beni tatmin etti. fikir olması için sizlerle de paylaştım.

Ay Ofis Koltuğu Deri Büro Koltuk 1.149 tl Ücretsiz Kargo Ay Ofis Koltuğu Deri Büro Koltuk 1.149 tl Ücretsiz Kargo Ay Ofis Koltuğu Deri Büro Koltuk 1.149 tl Ücretsiz Kargo Ay Ofis Koltuğu Deri Büro Koltuk 1.149 tl Ücretsiz Kargo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi underfire -- 26 Kasım 2018; 12:31:49 >

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.