Şimdi Ara

AVM otoparklarına ücret veriyormusunuz ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
1
Favori
2.762
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün internette gördüm istanbulda avm otoparklarından ücret alınıyormuş? dogrumu?

Ben ankarada yaşıyorum burada hiç bir avm otopark kullanımından ücret almıyor.

• Sürekli gittigim Avm ler( Beylikdüzü Migros, Marmara Park,Torium,Galeria,Forum istanbul,Metroport) hiç birinde park parası almıyorlar zaten olması gereken bu insanlar içerde magazalara bir sürü para döküp çıkıyor, otopark hizmetini de ücretsiz versinler bir zahmet ona da para vereceksek ne farkı kalıyor bir caddeye gidip alışveriş yapmaktan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alışverişim bedava olan süreyi aşacak kadar uzun sürdüyse veriyorum mecburen..

istanbulda AVM otoparkları genelde belli bir süreden sonra ücretli..
    örneğin metrocity eskiden 1 saat bedavaydı şimdi 3 saat olmuş..
    tamamen bedava olmamasını doğru buluyorum.. bedava olursa o otoparkta adım atacak boş yer kalmaz..

• İstinyepark hariç kalan otopark'larda ilk 3 saat alışveriş fişi gösterirseniz ücretsiz, 3 saat 1 dakika fiş göstersende 10 lira. Ama İstanbul gibi bir yerde bu normal. Kanyon'da araba park etmek stadyum otoparkından beterdir. Hemde ücretli olduğu halde.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İzmir'de hiç bir avmde ödeme yapmadım(Agora,Özdilek,Optimum v.s) Gaziemir optimum hepsini öyle bir süpürdü ki, diğerleri otoparka araç koyana ödeme bile yapacaklar.
  • anadolu yakasında hiç bir avm ye herhangi bir ücret ödemedim.
  • Millet AVM'ye gezmeye gidiyor. Ilk 1 saat ucretsiz, ondan sonrasi fis gostermek suretiyle ucretsiz olmali. 1 lira bile harcadiysan otopark parasi almamalilar.
  • burada ilk 2 saat ücretsiz 2 saati geçersen ücretlendirme başlıyor

edit: Yazım hatası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cihat_, -- 1 Mart 2013; 12:46:24 >
  • istanbula gittıgımde istinyepark a gıtmıştık ucret alınmamıştı?

• bugün twitter'da gördüm. müşterinin şikayeti üzerine ücret alan AVM'ye para cezası (580 TL kadar) kesilmiş tüketici mahkemesi tarafından.

eğer sizden de para istenirse ödeyin ve fişiyle tüketici mahkemesine başvurun, onlar uğraşsın sonra.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bluerdem -- 1 Mart 2013; 13:15:41 >
  • Capacity ve carousel ucretli onlarda mecburen öyle cunki ucretsiz olsa bakirkoye gezmeye gelen herkez oraya park eder ozamanda avm musterilerine yer kalmaz ayni sekilde cevahirde öyle ama Marmara forum, Istanbul forum, istinye park vs. Ucretsiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: bluerdem

bugün twitter'da gördüm. müşterinin şikayeti üzerine ücret alan AVM'ye yüklü bir para cezası kesilmiş tüketici mahkemesi tarafından.

eğer sizden de para istenirse ödeyin ve fişiyle tüketici mahkemesine başvurun, onlar uğraşsın sonra.

http://www.ntvmsnbc.com/id/25385029/

• quote:

Orijinalden alıntı: Mnr980

quote:

Orijinalden alıntı: bluerdem

bugün twitter'da gördüm. müşterinin şikayeti üzerine ücret alan AVM'ye yüklü bir para cezası kesilmiş tüketici mahkemesi tarafından.

http://www.ntvmsnbc.com/id/25385029/

http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/22713177.asp bahsettiğim haber Hürriyet'de de yer almış..

• Capitol yıllardır ücretli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dupp

Capitol yıllardır ücretli.

ne kadar alıyorlar ücret ?
  • Cevahirde 0-3 saat ücretsiz.

Kağıthane Bauhaus ücretsiz.

Bayrampaşa Forum İstanbul, İkea, Praktiker üçlüsü ücretsiz.

Otogar 0-24 Dakika ücretsiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mnr980

quote:

Orijinalden alıntı: Dupp

Capitol yıllardır ücretli.

ne kadar alıyorlar ücret ?

Net hatırlamıyorum ama 0-3 saat 5 lira sanırım. Bir sonraki gidişimde bakarım iletirim size.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dupp -- 1 Mart 2013; 13:32:51 >
  • Carrefour maltepe park, Real meydan avm, Palladium, Optimum gibi yerlerde hiç ücret ödemedim.
  • avm otoparkına bi de para mı verecez ya
  • Nişantaşı City's 'de belirli bir saatten sonra (30 dakika sanırım) ücretli die hatırlıyorum.Böyle olmasa zaten sabah iş başlar başlamaz bütün otopark tamamen çevredeki çalışan kesimin arabalarıyla dolar.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.