Şimdi Ara

Avea ve TTNET artık Türk Telekom oluyor (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
331
Cevap
2
Favori
6.395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • j break iphone ler zaten turk telekom yazan yeri örnek turkcell yazan yeri başka bişi yazabiliyor zaten :)

• AKK nın arttırılması için BTK ya baskı yapılması gerekiyor.
    TT ye akk artsın diye bildirim yapılması ve akk ile tt arasında ilişki kurmak bir işe yaramaz
    Superonlinedede var akk sonuçta, oda btk dan onaylanan sınırlar çerçevesinde yapıyor bu işi.
    Tabi tt ve sol btk dan sonra çıkan kararda sonuçta rakipler ama gücü yine tt elinde tutuyor oluyor.
    BTK sınırları çizer iss'ler o sınırlar içerisinde akk sağlarlar.
    Son 4 aydır daha ayın 13nde kotam doluyor hızım düşüyor, geri kalanda naparsan yap..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TeNNiSeR -- 28 Ocak 2016; 20:21:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cesur0606

quote:

Orijinalden alıntı: kty28

Arkadaşlar boşuna laf yapmaya gerek yok,Fiber için üstteki arkadaşın dediği gibi bütün caddeyi kapsamaları gerekiyor ki bu imkânsız. Sadece su an yeni yapilan konutlar,sosyal konut vs. Fiber optik altyapı konuluyor ama o da bakır kablo ile eve bağlanıyor. geçen 4.kez gelen Turkcell Superonline dedi siz kandiriliyorsunuz hiç bir zaman bakir kablo ile gelen net kalıcı 25 Mbps vermez bize taşıma yaparsanız kabloyu da değiştireceğiz dediler ama TTNET ile öyle bir anlaşma varki bizde adamlar bile cayma bedelini karsilayamiyor.Siz en iyisi Uydunete geçin :-)

asıl onlar kandırmış bireysel olarak son teknoloji t1 denen dolap tipidir binanın içindeki sonrası cat 5 bundan ötesi yok 99 mb kadar yolu var sıkıntı sız...

T21 olması gerekmiyor mu ayrıca 100mbps değil 1gbps hıza kadar rahatlıkla çıkar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Giresunlufuk

Sürekli TV'de dönüp duruyor.Çok can sıkıcı."Noluyo hanım noluyo" diyen adam çok gıcık.Sesi kafamdan çıkmıyor.O ses neydi öyle ya

O adamin sesini bi daha duymamak icin en kisa zamanda ölmeye raziyim ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: TEKIN corp.

quote:

Orijinalden alıntı: JanWaljan

Fiber neydi ? Fiber emekti. :d Pazarlamada sorun yok reklamin masallahi var ama pazarladigi seyi gercekte sunabiliyor mu? Sanki fibersiz tek bir sokak birakmamis gibi bir reklam yapmislar

Reklamın en itici yanı o.

Katılıyorum, İstanbul'da 3 farklı adres için sorgulama yaptırdım, ev ve ofis hiçbirinde fiber yok. Gidip telekom müdürlüğü ile de konuştuk, ne zaman gelir bilemeyiz dedi.
    Ankara'dan yönlendiriyorlarmış nereye fiber verebileceklerini. Olmayan ürünün reklamını yapıyorlar. Superonline da öyle, fiber fiber diye heryere reklam veriyor
    ortada fiber yok. Sadece sitelerde var, şehrin geri kalan %98'inde yok. Yıllardır aynı zaten. Benim yenilikten beklentim ADSL denen zırvalığın artık komple kalkıp
    sadece fiberoptik kablo üzerinden hizmet verilmesi. Kızdığım nokta boş boş yenilendik gibi reklam yapmaları, reklamlara para harcamaları.
    Altyapı yıllardır aynı, ADSL için bir sinyal yükseltici bile takmadılar. Her ay kablo bozulur gelir yaparlar, yine bozulur internet kopmaya başlar...

• Beyler son 1 haftadır mobil internetimde yavaşlama var sizdede aynı sorun varmı

• Beyler son 1 haftadır mobil internetimde yavaşlama var sizdede aynı sorun varmı

• Hiç kimse kusura bakmasın ve üstüne de alınmasın lütfen. istediği kadar birleşsinler bunların ki osuruktan öteye gitmez...
  • quote:

Orijinalden alıntı: McCarty

logonun bir anlamı var mı acaba

Ücgencek size giriyoruz diyor

Ya da illuminati
  • Tez zamanda batsınlar ,Türkiye de herkese çektirdi bunlar .
  • Gelmiş geçmiş dünyadaki en kötü internet şirketi olan ttnet yani türk telekom inşallah batar. Diğer devletlere karşı utanç kaynağımız. Bulgarlar, Koreliler falan kazıklanıyonuz la diye dalga geçiyorlar. Haklılarda. Kazıklanıyoruz. Bu edepsizlikte bazı kişilerin! hoşuna gidiyor gibi. Hiç bişey yapılmıyor bu halk soygununa. Bana bunca yıl çektirdiğiniz her ay başında gelen ( bakın ay ortası falan demiyorum, hiçbirşey indirmediğim halde ay başında paket yenilendikten 1 yada 2 gün sonra gelen) akk yüzünden hayatım mahvoldu. Evdekiler falan diziyi dona dona izliyo, hd film izlemek zaten hayal oldu bizim için. Asla hakkımı helal etmem. Allah cezalarını versin.

• Görmebak kullanıcısına yanıt
    Hissen mi var hayırdır?
  • Görmebak kullanıcısına yanıt
    Hissen mi var hayırdır?
  • Forumda 2 tane Türk Telekom bölümü olmuş. Benim bu birleşmeden yana tek beklentim mobil internet paketlerinin kotasının artması. 50 GB kota olsun evde sabit internet benim için gerekmez.
  • Reklam fiber internetten daha hızlı yayıldı

• Tv reklamlari berbat yav
    5dk boyunca ilginc insanlarin ilginc durumlarda ilginc bir sekilde göt atmasi çok ilginç geldi bana.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tv reklamlari berbat yav
    5dk boyunca ilginc insanlarin ilginc durumlarda ilginc bir sekilde göt atmasi çok ilginç geldi bana.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.