Şimdi Ara

Avea ve TTNET artık Türk Telekom oluyor (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
332
Cevap
2
Favori
6.395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • HOSCAKAL AVEA HOSCAKAL EFSANE(MOBIL OGRENCI) AVEA VE OGRENCILIK AYRILMAZ IKILI YAW NEEEDDDEEENNN

Millet!
    saka bi yana tekelcilik biz musterilere yaramaz.bizim acidan kotu oldu.ne kadar firma o kadar rekabet.ne kadar rekabet o kadar indirim.ttnet ten biktik derken herif telefonuma girmis dun reklamlari anlamaya calisirken teldeki operator yazisini gorunce sok oldum.taahhutler bitince soklar yasamasak bari...
  • Şimdi ne gereği vardı ki bu değişimin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akk kalkmadıkça bi halt olmaz allah belasını versin 16mpbs diyip 6 mpsb verip akkden sonra 150kb diyecek laf yok

• Ben tuzlada oturuyorum. İnternetim gitti şuan. Adsl internetim. Ttneti arıyorum şuan açan yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • O kadar imza toplandi akk kalksın diye ne oldu adamlar hiç tinlamadi akknin kalkmasi cumhurbaskaninin bi sözüne bakar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi djvietnam -- 28 Ocak 2016; 3:56:50 >
  • O kadar imza toplandi akk kalksın diye ne oldu adamlar hiç tinlamadi akknin kalkmasi cumhurbaskaninin bi sözüne bakar kalkmasi

• Aysel aria oldu sonra avea oldu şimdi turktelekom en sonda altılı yedili cibili cibili şak şak şak.

• Reklamı yapmadan önce "ne yapsak da dünyanın en gıcık, en sinir bozucu ve yalandan reklamını yapsak" diye düşünmüş olmalılar.

• bkaakco kullanıcısına yanıt
    Sürekli TV'de dönüp duruyor.Çok can sıkıcı."Noluyo hanım noluyo" diyen adam çok gıcık.Sesi kafamdan çıkmıyor.O ses neydi öyle ya

• Arkadaşların da dediği gibi, açıkcası ne yaparlarsa yapsınlar hep boş şeyler ve göz boyama. Ben sundukları hizmete bakarım, aşağı yukarı 5 senedir halen 8mbit/AKK ADSL hizmeti veriyorlar ana hizmet olarak.
    Nerede gelişme, nerede yenilik? Logo yapıp reklama para harcıyorlar, gerisi aynı tas aynı hamam. Yaygın olarak fiber altyapısı döşesinler ve AKK'yı kaldırsınlar ondan sonra yenilik yaptık derler.
    Bölgemize 8mbit'i bile zor veriyorlar, sinyal güçsüz olduğu için modem her gün düşüp bağlanıyor. Sırf tekeliz diye bu kadar da umursamaz olunmaz ki.
  • Reklamda fiber fiber deniliyor ama ne alaka bence is tamamen masraflari azaltma cabasi. Reklama kalsa sanarsin artik heryerde fiber var olmayan yerede kablosuz mobil data uzerinden veri gonderecekler yok oyle dunya. Zaten son cikarttiklari TT175 bunun habercisiydi.

• Özetle yazıyorum. Avea'dan alacağım vardı. Mağduriyetimi gidermek için 15TL teklif etti. 8'ini benden aldı 7'sini kendisi verdi. Halbuki mağduriyetim 25TL idi. Haram olsun.
  • Birlesmeden isallah iyi bir seyler doğar. 4.5 g ile okudugum bir yazida baz istasyonlarina fiber ulastirilmadiktan sonra vaad edilen hizlarin hayal oldugunu okudum. Muhtemelen 4.5 g nin ilk yillarinda bakir kablolar ile bu hizmet verilmeye baslanacak. 250.000 km olan fiberin yakladik 4 misli artmasi anlamina geliyormuş. Fiber reklamlari bol bol tv de ama birakin yeni fiber dosemesini santraller bile bir cok yerde eski tip. 3g n8n basina gelen isallah 4.5 g nin basina gelmez. Insan yogunlugunun yuksek oldugu buyuk sehirlerde hem fiber hemde yeni teknoloji santraller bu birlesmenin ellerinden oper. Vodafonun yurtdisina yaptigi yatirimin yurticindede olmasini bekleyen insanlarda mevcut yazilarsa. Uzun lafin kisasi otopsi sonuçları nisan ayinda elimizde olacak. Isallah iyi birseyleri başlarir bu birlesme. Kotumser degilim.

• 1. Telefonda kocaman Türk Telekom 3G yazıyor isim Türkkom gibi kısa olmalı
    2. Aslında iş Superonline gibi firmaların sektörde kendi kablosunun döşeyerek satışa başlamalarından olmuş gibi. Arkada da bakıyorum ortalık Superonline Wifi dolmuş
    3. Fiyatlara zam değil indirim yapılmalı hem nette hem telefonda..
    4. TTNET iken bir sürü saçma şey veriyordu. Müzik vb... Arkadaş internette AKK koy sonra müzik filan ver. Sen en azından AKKsının çıtasını yükselt, ben müziği bulurum :)

• Bizim telefonlar 4.5 g ye uymuyor. Alırsak sıkıntı olur mu ?

• telefonun 4.5 g uyumlu olması gerekıyor hocam. sim kart parası vermemek istiyorsan hatları turkcell e taşı turkcell açıldıktan sonra avea ya tasşıyın
  • quote:

Orijinalden alıntı: patren

tekel oldu firma resmen

Türk telekom zaten tekel durumdaydı. Çünkü;

Kablolu telefon altyapısını ekonomik açıdan Türkiye'de kurabilecek babayiğit olduğunu sanmıyorum. Telefon kablosu döşemek için oturduğun evin sokağı kazılacak, bütün Türkiye'deki sokaklar kazılacak.

Ayrıca Turkcell, Vodafone ve Avea şebekeleri Türk Telekom altyapısına bağlı. Bu sebepten dolayı Türk Telekom'a ara bağlantı ücreti ödeniyor. Cep telefonu tarifelerini incelersen şebeke içi görüşmeler ücretsiz oluyor.

• Yazın avea beni katil ettiği için vodafone geçtim inşallah hata etmemişizdir.
  • Adil kullanım kotası kalkmadıktan sonra değişen birşey olmayacak gibi

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.