DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
AVEA (Heryöne 500DK, 5000 SMS, 2GB NET) 23 TL - WOOPS!
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
4.201
Cevap
73
Favori
264.530
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Cep Telefonu ve Operatörler >> AVEA (Heryöne 500DK, 5000 SMS, 2GB NET) 23 TL - WOOPS!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      quote:

Orijinalden alıntı: sonurakar

Faturalıyım. Dahası var mı?
      24.12.2013 tarihi itibarıyla S.E.Ç. Full Artı Full 500 tarifesine numara taşıma, yeni hat alımı ve faturasız tarifelerden geçiş yoluyla kayıt olduysan, bu kampanya ile sana tarifede kaldığın sürece 19 TL aylık ücret indirimi ve tarifeye ek 1 GB sonrası hız düşümlü sınırsız internet veriyorum. Tarifede kalma sözü verdiysen taahhütlü fiyat üzerinden, kalma sözü vermediysen taahhütsüz fiyat üzerinden aylık 19 TL indirim veriyorum. ☺
      24.12.2013 tarihi itibarıyla S.E.Ç. Full Artı Full 500 tarifesine faturalıdan geçiş yoluyla kayıt olduysan ya da hali hazırda bu tarifeysen, kampanyadan yararlanan ilk 30.000 müşteriden biri olman koşuluyla bu kampanya ile sana tarifede kaldığın sürece 24 TL aylık ücret indirimi ve tarifeye ek 1 GB internet veriyorum. Tarifede kalma sözü verdiysen taahhütlü fiyat üzerinden, kalma sözü vermediysen taahhütsüz fiyat üzerinden aylık 24 TL indirim veriyorum. ☺
      Kampanya ile sunduğum ücretsiz 1 GB cepten internet kullanım hakkın tükendiğinde paket aşım ücreti yansıtmıyorum. ☺
      İnternet erişimine faturan kesilene kadar 96 kbps hız ile sınırsız devam edebilirsin.

Arkadaş, millet demek ki bilip bilmeden atıyor. woops veya avea'nın sitesinde ne yazıyorsa odur. avea bayisindeki görevlinin sözlerini dikkate almayınız.
      S.E.Ç. Full Artı Full 500 500DK+5000SMS+1GB internet içeriyor, 1 GB sınırsız internet de ek olarak verilince toplam 2 GB sınırsız internet sahibi oluyorsunuz.

Aynen, ben de özellikle sordum tarifeye ek 1GB veriyorlar ondan sonra hız düşüyor diye ama o yok toplamda 1GB diye ısrar etti. Neyse ben ileriki günlerde geçiyorum faturalıya :)
      |
      |

Hesap Şifrem : ███████████
    • Yüzbaşı
      280 Mesaj
      01 Ocak 2014 22:46:15

Göremezsiniz belki diye bidaha atıyorum .s.s
      |
      |
      Bahsedilenler: Bilen Biri

• Teğmen
      238 Mesaj
      01 Ocak 2014 23:23:24
      quote:

Orijinalden alıntı: .VincentVega.

Alıntıları Göster

Ahahaha iyi mizah :))) Terbiyesizlik yapmadan önce baksaydınız bi görürdünüz. Ya da kendi çapınızda küçük espriler de denebilir her neyse işte önemi yok. Soruya gelirsek tüm samimiyetinizle sorduğunuz soruyu ben de tüm samimiyetimle cevaplıyorum . Hayır ben koymadım .s.s.s.s Bakmak istersen

Özür dilerim. Ben 50 bin sınırını, 30 bin yazdığınızı sanmıştım. Forumda bazı arkadaşlar o kadar dikkatsiz davranıyor ki sanırsın kasten kafa karıştırmak istiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yüzbaşı
      408 Mesaj
      02 Ocak 2014 00:37:29
      quote:

Orijinalden alıntı: moral83

Alıntıları Göster

Bu sorunun cevabını ben de merak ediyorum. Oluyorsa gs mobile a geçicem

hocam bende merak ediyordum,fenercelle geçeceğim faceden woopsa mesaj atıp sordum yararlanabilirsinizz dedi,yani taraftar hatları da yararlanabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi genclik17 -- 2 Ocak 2014; 0:39:25 >
      |
      |

• Çavuş
      50 Mesaj
      02 Ocak 2014 01:15:53
      quote:

Orijinalden alıntı: .VincentVega.

Göremezsiniz belki diye bidaha atıyorum .s.s

az önce konuştum 2 kez hemde. ikikişide farklışeyler söyledi.

bi mh dedi ki 30.000 dolmuş net paketi 1gb düşmüş. kalsın işlem yapmayın dedim. diğer mh ile konuştum 30bin sistemde görünmüyor dolmuş mu dolmamış mı diye bilmiyoruz dedi.
      peki dolmuşsa ne olacak dedim. full artı full 500 tarifesinde kalırsınız dedi. anlamadım durum nedir şu an.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kr3yzi -- 2 Ocak 2014; 1:16:48 >
      |
      |

• Onbaşı
      16 Mesaj
      02 Ocak 2014 01:19:19
      50.000 sınırını nereden sorgulayabiliriz ?
      |
      |

• Teğmen
      177 Mesaj
      02 Ocak 2014 02:44:26
      Bende uzun zamandır turkcellden kurtulmak isityordum yeni hat alarak faydalandım kampanyadan haber veren arkadaşa teşekkürler henüz kota dolmamış arkadaşlar ki bana kalırsa bi kotada yok satış politikası insanları bi an evvel çekmek istiyolar.

• Yüzbaşı
      841 Mesaj
      02 Ocak 2014 09:28:05
      29 Aralık 2013 15:00 - Vodafone'dan Avea'ya geçiş için başvuru yaptım.
      02 Ocak 2014 07:45 - Avea'ya geçiş tamamlandı.

• 02 Ocak 2014 10:28:08

Aynen, faturalıda 30K, faturasızda 50K kotası olsaydı şimdiye kadar çoktan dolmuş olurdu. 31 Ocak'a kadar mevcut tüm abonelerin başvurularının kabul edileceğini düşünüyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      kaansevgili kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• 02 Ocak 2014 10:29:34

Önümüzdeki bir ay içerisinde hattınızdan telsiz kullanım ücreti kesilip kesilmediğini buraya yazabilir misiniz?

|
      |
      tvyayini kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• 02 Ocak 2014 10:32:23
      quote:

Orijinalden alıntı: tosunpasa

ya arkadaşlar bu nasıl bir saçmalıktır anlamadım.. Pocelliyim, YENI FIRSAT yaz yolla yazıyordu woopsta pocellde olur yazıyor.. bende yolladım woopsa üye olman lazım WOOPS yaz yolla dendi onuda yaptık sonra pocelliler woopsa üye olamaz diyor.. resmen adla geçiyorlar adamla..

http://www.woops.com.tr/her-an-yeni-bir-woops/woops-firsata-bak

Hiç merak etmiyorum, bu tümceden POCell'in kampanyaya dâhil olduğunu nasıl çıkardınız?

Faturasız:
      Avea’nın herhangi bir faturasız tarifesinde olman gerekli. (BİMcell, POCELL, Pttcell, Avea Çalışan, Avea Çalışan Aile, Standart, Mobil Ofis, Katlayan, Bayi tarifeleri hariç). Kampanyaya kayıt olmak için ise SUPER FIRSAT yazıp 4545’e ücretsiz SMS göndermen yeterli.

• Yüzbaşı
      920 Mesaj
      02 Ocak 2014 10:34:31
      Dün gectim hemen. + 1 arkadasımı da gecirdim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• 02 Ocak 2014 10:34:47

Doğum günün 31 Aralık 1988'den önce mi, sonra mı?

|
      |
      Talbot Lago kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
      81 Mesaj
      02 Ocak 2014 10:54:33
      12 ay boyunca Avea’nın faturalı tarifelerinde kalma söz verdiysen; aylık ücret 12 fatura dönemi boyunca 23 TL, sonrasında 33 TL’dir.

bu faturalı için mi faturasız için mi keza faturasız hatta söz vermek gibi bir kaide yok sanıyorum :)
      |
      |

.NET
    • Yüzbaşı
      841 Mesaj
      02 Ocak 2014 11:10:51
      quote:

Orijinalden alıntı: sonurakar

Önümüzdeki bir ay içerisinde hattınızdan telsiz kullanım ücreti kesilip kesilmediğini buraya yazabilir misiniz?

Olur...
      |
      |

• Onbaşı
      24 Mesaj
      02 Ocak 2014 11:27:54
      merhabalar arkadaşlar, faturalı turkcell hat kullanıyorum, ayrıca 1986 doğumluyum bu tarifeden yararlanamaz mıyım numaramı taşıtsam, ve de yanlış okumadıysam numara taşıma işleminden 1 ay geçmiş olması gerekir diyor, bu durumda da 31 ocak tarihine yetişmiyor bugün taşıtmaya kalksam, bir de yaş mevzusu var tabi, bir arkadaş başkasının tc sini verirsiniz demiş

• Yüzbaşı
      841 Mesaj
      02 Ocak 2014 11:29:58
      quote:

Orijinalden alıntı: Starrlight

merhabalar arkadaşlar, faturalı turkcell hat kullanıyorum, ayrıca 1986 doğumluyum bu tarifeden yararlanamaz mıyım numaramı taşıtsam, ve de yanlış okumadıysam numara taşıma işleminden 1 ay geçmiş olması gerekir diyor, bu durumda da 31 ocak tarihine yetişmiyor bugün taşıtmaya kalksam, bir de yaş mevzusu var tabi, bir arkadaş başkasının tc sini verirsiniz demiş

25 yaşından küçük birinin tc'sini smsle gönderirseniz yararlanırsınız.

Benim numara taşıma 7:41'de tamamlandı, 7:42'de kampanyaya dahil oldum. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tvyayini -- 2 Ocak 2014; 11:31:11 >

• Onbaşı
      24 Mesaj
      02 Ocak 2014 11:31:55
      quote:

Orijinalden alıntı: tvyayini

Alıntıları Göster

25 yaşından küçük birinin tc'sini smsle gönderirseniz yararlanırsınız.

peki hocam numaramı taşıttığım gibi başvurabilecek miyim bu tarifeye

edit: üst mesaj da aldım cevabımı sağolun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Starrlight -- 2 Ocak 2014; 11:32:48 >
      |
      |

• Yüzbaşı
      841 Mesaj
      02 Ocak 2014 11:39:42
      Numara taşıma işleminden sonra kampayaya dahil olmak için yapmanız gerekenler aşağıdaki gibidir.

1) WOOPS yaz 4545'e gönder. (25 yaşından küçük değilseniz, WOOPS yerine 25 yaşından küçük birisinin TC NO'sunu yazıp 4545'e gönder.)
      2) YENIYIL yaz 4545'e gönder.
      3) SOZ yaz 5555'e gönder.
      4) ONAY yaz 5555'e gönder.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tvyayini -- 2 Ocak 2014; 15:35:55 >

• Çavuş
      79 Mesaj
      02 Ocak 2014 12:51:43
      Arkadar hala 23 mu yoksa limit doldu mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

Reklamlar
ses yalıtım malzemeleri
izmir havalimanı transfer
modasor
SEO
ses yalıtımı
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
6,829
1.2.163

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.