Şimdi Ara

AVEA (Heryöne 500DK, 5000 SMS, 2GB NET) 23 TL - WOOPS! (51. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.183
Cevap
64
Favori
277.829
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
185 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    An itibariyle 50.000 dolmamış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • webkurdu47 kullanıcısına yanıt
    Faturalıyım. Dahası var mı?
    24.12.2013 tarihi itibarıyla S.E.Ç. Full Artı Full 500 tarifesine numara taşıma, yeni hat alımı ve faturasız tarifelerden geçiş yoluyla kayıt olduysan, bu kampanya ile sana tarifede kaldığın sürece 19 TL aylık ücret indirimi ve tarifeye ek 1 GB sonrası hız düşümlü sınırsız internet veriyorum. Tarifede kalma sözü verdiysen taahhütlü fiyat üzerinden, kalma sözü vermediysen taahhütsüz fiyat üzerinden aylık 19 TL indirim veriyorum. ☺
    24.12.2013 tarihi itibarıyla S.E.Ç. Full Artı Full 500 tarifesine faturalıdan geçiş yoluyla kayıt olduysan ya da hali hazırda bu tarifeysen, kampanyadan yararlanan ilk 30.000 müşteriden biri olman koşuluyla bu kampanya ile sana tarifede kaldığın sürece 24 TL aylık ücret indirimi ve tarifeye ek 1 GB internet veriyorum. Tarifede kalma sözü verdiysen taahhütlü fiyat üzerinden, kalma sözü vermediysen taahhütsüz fiyat üzerinden aylık 24 TL indirim veriyorum. ☺
    Kampanya ile sunduğum ücretsiz 1 GB cepten internet kullanım hakkın tükendiğinde paket aşım ücreti yansıtmıyorum. ☺
    İnternet erişimine faturan kesilene kadar 96 kbps hız ile sınırsız devam edebilirsin.

Arkadaş, millet demek ki bilip bilmeden atıyor. woops veya avea'nın sitesinde ne yazıyorsa odur. avea bayisindeki görevlinin sözlerini dikkate almayınız.
    S.E.Ç. Full Artı Full 500 500DK+5000SMS+1GB internet içeriyor, 1 GB sınırsız internet de ek olarak verilince toplam 2 GB sınırsız internet sahibi oluyorsunuz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 25 yaşındayım 25'den fazlasın diyo avea
  • quote:

Orijinalden alıntı: metekarahan

An itibariyle 50.000 dolmamış.

Eminmiyiz? Nerden biliyosun?
  • Arkadaşlar Avea faturalı S.E.Ç 500 paketindeyim. (500 dk+ 1gb sınırsız net 29lira) 12 ay taahhütüm bitti. (12 ay önce Turkcell'den geçmiştim.) Woops'a üye oldum sıkıntısız mesaj geldi oldun diye.

Fakat YENIYIL yazıp 4545'e gönderdiğimde ''Değerli müsterimiz kampanyamızdan mevcut tarifenizle faydalanamamaktasınız. Kampanyamızdan SEC Full Artı Full 500 tarifesine gelen 25 yas ve altı musterilerimiz faydalanabilir.'' diyor.

Yaşım 21 (Ki zaten woops' a üye olurken sıkıntı çıkarmadı.)
    MH aramak istemiyorum hiçbişey bildikleri yok. Aynı durumda olup da geçebilen arkadaşlar yardım ederse sevinirim.

Şu bahsettiği SEC Full Artı Full 500 tarifesi (http://www.woops.com.tr/faturali-woops/tarifeler/secfullartifull500tarifesimevcut) benim S.E.Ç 500'ümden farklı.
    Benim 1 yıldır Turkcell'den geçip taahhütle kullandığım paket bu (http://www.avea.com.tr/web/KonusMesajlas/Paketler/SEC500PaketiYeniAvealilaraOzel) sonradan eklemeli olan yani.

Çok saçma ama önce bundan SEÇ Full Artı Full 500'e üye olup sonra mı YENIYIL 'a geçmem lazım. Eğer öyleyse nasıl oluyor.
    Arkadaşlar şuan benim kullandığım tarifeyi kullanan çok arkadaş vardır. Umarım oluyodur pirince giderken evdeki bulgurdan olmayalım.

• ben yaptm spr

• vay arkadaş turkcellde 1 gb sınırsız internete 25 tl ödüyorum konuşma sms derken aylık kafadan 50 tl gidiyor acaba aveaya geçsem turkcellin internetini çok ararmıyım ?
  • rasit_449 R kullanıcısına yanıt
    Arkadaşımı geçirdim. Bence kaçırma.

• .VincentVega. kullanıcısına yanıt
    Avea Online İşlemler'den taahüt işlemlerinden o tarifeye geçiş yapın, sonra SOZ yazıp 5555'e yollayın, gelen cevaba ONAY yazın ve ardından 4545'e YENIYIL yazıp yollayın. Eğer 30 bin kişilik sınır dolmadıysa 23 TL'ye tarifeyi kullanmayı başlarsınız.

• Çok teşekkür ederim ben de online işlemlerdeydim az önce. Anladım ne demek istediğinizi. Fakat ya 30 bin kişi içinde değilsem ne kadara kullanırım ve taahhüt bitiminde ne kadar olacak veya da tahhütü sürekli uzatabilir miyim? Bilginiz varsa eğer tekrar çok teşekkürler
  • Stroma kullanıcısına yanıt
    Faturasıza numarayı taşı, 1 ay dene, memnun kalmazsan Turkcell'e geri dönersin...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaptım gitti arkadaşlar. Benim gibi eski nesil S.E.Ç 500 faturalı üyesi olanlar varsa online işlemlerden (@bilgehankalkan 'ın dediği gibi) önce tarife değişikliği desin ordan SEC Full Artı Full 500 tarifesi 'ni seçsin. Sonra SOZ yazıp 5555'e göndersin. Gelen mesajı ONAY diyerek cevapladıktan sonra. YENIYIL yazıp 4545'e gödererek bu tarifeye geçebilirler. An itibariyle geçtim hala dolmamış 30000 sınırı (FATURALI)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mk4Ever.

50 bin davasına paketi yakıp geçtik bizde bilsek beklerdik

Aynen hocam sorma benimde 25 gün boşuna gitti

• quote:

Orijinalden alıntı: .VincentVega.

Çok teşekkür ederim ben de online işlemlerdeydim az önce. Anladım ne demek istediğinizi. Fakat ya 30 bin kişi içinde değilsem ne kadara kullanırım ve taahhüt bitiminde ne kadar olacak veya da tahhütü sürekli uzatabilir miyim? Bilginiz varsa eğer tekrar çok teşekkürler

30 bin sınırını siz mi koydunuz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ya arkadaşlar bu nasıl bir saçmalıktır anlamadım.. Pocelliyim, YENI FIRSAT yaz yolla yazıyordu woopsta pocellde olur yazıyor.. bende yolladım woopsa üye olman lazım WOOPS yaz yolla dendi onuda yaptık sonra pocelliler woopsa üye olamaz diyor.. resmen adla geçiyorlar adamla..
  • Ayin 10'u olan fatura kesim tarihini degistirebiliyor muyuz? varsa bile ben bulamadim online islemler sayfasinda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bilen Biri

quote:

Orijinalden alıntı: .VincentVega.

30 bin sınırını siz mi koydunuz?

Ahahaha iyi mizah :))) Terbiyesizlik yapmadan önce baksaydınız bi görürdünüz. Ya da kendi çapınızda küçük espriler de denebilir her neyse işte önemi yok. Soruya gelirsek tüm samimiyetinizle sorduğunuz soruyu ben de tüm samimiyetimle cevaplıyorum . Hayır ben koymadım .s.s.s.s Bakmak istersen

• yarın avea ya geçeceğim telsiz kullanım vergisi almayacaklar dimi 1 sene ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonurakar

Faturalıyım. Dahası var mı?
    24.12.2013 tarihi itibarıyla S.E.Ç. Full Artı Full 500 tarifesine numara taşıma, yeni hat alımı ve faturasız tarifelerden geçiş yoluyla kayıt olduysan, bu kampanya ile sana tarifede kaldığın sürece 19 TL aylık ücret indirimi ve tarifeye ek 1 GB sonrası hız düşümlü sınırsız internet veriyorum. Tarifede kalma sözü verdiysen taahhütlü fiyat üzerinden, kalma sözü vermediysen taahhütsüz fiyat üzerinden aylık 19 TL indirim veriyorum. ☺
    24.12.2013 tarihi itibarıyla S.E.Ç. Full Artı Full 500 tarifesine faturalıdan geçiş yoluyla kayıt olduysan ya da hali hazırda bu tarifeysen, kampanyadan yararlanan ilk 30.000 müşteriden biri olman koşuluyla bu kampanya ile sana tarifede kaldığın sürece 24 TL aylık ücret indirimi ve tarifeye ek 1 GB internet veriyorum. Tarifede kalma sözü verdiysen taahhütlü fiyat üzerinden, kalma sözü vermediysen taahhütsüz fiyat üzerinden aylık 24 TL indirim veriyorum. ☺
    Kampanya ile sunduğum ücretsiz 1 GB cepten internet kullanım hakkın tükendiğinde paket aşım ücreti yansıtmıyorum. ☺
    İnternet erişimine faturan kesilene kadar 96 kbps hız ile sınırsız devam edebilirsin.

Arkadaş, millet demek ki bilip bilmeden atıyor. woops veya avea'nın sitesinde ne yazıyorsa odur. avea bayisindeki görevlinin sözlerini dikkate almayınız.
    S.E.Ç. Full Artı Full 500 500DK+5000SMS+1GB internet içeriyor, 1 GB sınırsız internet de ek olarak verilince toplam 2 GB sınırsız internet sahibi oluyorsunuz.

Aynen, ben de özellikle sordum tarifeye ek 1GB veriyorlar ondan sonra hız düşüyor diye ama o yok toplamda 1GB diye ısrar etti. Neyse ben ileriki günlerde geçiyorum faturalıya :)

• Göremezsiniz belki diye bidaha atıyorum .s.s
  • 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.