Şimdi Ara

AVEA (Heryöne 500DK, 5000 SMS, 2GB NET) 23 TL - WOOPS! (53. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.183
Cevap
64
Favori
277.829
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
185 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • avea super ikili kullanan biri olarak yaptigim islemler.belki birine faydasi olur.

1-
    25 yas alti birinin tc kimlik numarasini 4545 mesaj gonderdim.
    woops hos geldiniz mesaji geldi.
    2-
    avea online islemlerden (webten) tarifemi sec full arti full 500 e tasidim.tarife bedeli 47 tldir.
    onay mesaji geldi.
    3-
    YENİYIL yazip 4545 sms gonderdim.

Woops Yeni Yil Kampanyasi kapsaminda tarifendeki heryone 500 dakika,5000 SMS ve 1GB'ye ek olarak tarifede kaldigin sure boyunca yurtici 1GB cepten internet ve 24 TL tarife aylik ucret indirimin hattina tanimlanmistir :) Bilgi icin:www.woops.com.tr

mesaji geldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ultrAslan-BH kullanıcısına yanıt
    Ben Avea-Fenercell'deydim geçemedim. Biliyorsunuz ki bu kampanyada yararlanabilmek için öncelikle S.E.Ç. FULL+FULL 500 tarifesine geçmeniz gerekli. Ben Fenercelldeyken o tarifeye geçemedim bu yüzden kartımı değiştirmek zorunda kaldım.(Kurumsal hat kullananlar bu tarifeye geçiş yapamaz tarzı bir mesaj gelmişti.) Zaten ordada bir sıkıntı yok sadece avea müşterilerini biraz daha yolabilmek adına bu yola başvurmuş kartınızı değiştirseniz bile bu işlem normal şartlar altında en fazla bir gününüzü daha alır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonurakar

quote:

Orijinalden alıntı: tosunpasa

ya arkadaşlar bu nasıl bir saçmalıktır anlamadım.. Pocelliyim, YENI FIRSAT yaz yolla yazıyordu woopsta pocellde olur yazıyor.. bende yolladım woopsa üye olman lazım WOOPS yaz yolla dendi onuda yaptık sonra pocelliler woopsa üye olamaz diyor.. resmen adla geçiyorlar adamla..

http://www.woops.com.tr/her-an-yeni-bir-woops/woops-firsata-bak
    Hiç merak etmiyorum, bu tümceden POCell'in kampanyaya dâhil olduğunu nasıl çıkardınız?

Faturasız:
    Avea’nın herhangi bir faturasız tarifesinde olman gerekli. (BİMcell, POCELL, Pttcell, Avea Çalışan, Avea Çalışan Aile, Standart, Mobil Ofis, Katlayan, Bayi tarifeleri hariç). Kampanyaya kayıt olmak için ise SUPER FIRSAT yazıp 4545’e ücretsiz SMS göndermen yeterli.

Okumak var okumak var işte :)

Bu arada ttnetten sonra burayadamı el attın @sonurakar :)

• Hocam faturasizim ben sanırım o yönden bir sıkıntı oldu sizde tarife anlamında

• heryone 500dk, 1000sms ve 1gb internet, 23 tl olarak kullanıyorum..ayın 20sinde paketim bitecek, acaba o güne kadar beklesem mi bu 50 bin sınırı falan hikaye mi yoksa gerçekten dolar mı?kafam karıştı karar veremedim bu kampanyaya geçmek için :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: tvyayini

Numara taşıma işleminden sonra kampayaya dahil olmak için yapmanız gerekenler aşağıdaki gibidir.

1) WOOPS yaz 4545'e gönder.
    2) YENIYIL yaz 4545'e gönder.
    3) SOZ yaz 5555'e gönder.
    4) ONAY yaz 5555'e gönder.

ilgin için teşekkürler dostum yalnız bu tc gönderme hangi aşamada, başkasının tc siyle oluyor dediniz, kendi yaşım tutmuyor hangi aşamada tc göndericez :)
  • vodafonede faturalı hat kullanıyorum

avea da bu tarifeye faturalı olarak geçmek istiyorum

1.faturalı tarifede kişi limiti var mı?
    2.yaş sınırına takılıyorum ama küçük kardeşim var onu nasıl kullanıcı tanımlarım ve ne aşamada yapacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayata gülümse

quote:

Orijinalden alıntı: fenerliso

Bimcellden aveaya 4 gün oldu daha geçemedim. Bugun gidip sordum aveaya. Adam olabilir normaldir biz evraklari gonderdik. Onlar tarama felan yapildigi icin uzun surebilir dedi. Bekleyelim bakalim biraz daha :(

Liso müşteri hizmetlerini ara, avea'ya numaranı taşıdığını söyle. Müşteri temsilcisi hattın taşıma işleminin hangi gün başladığı hakkında bilgi verir.

Bazen bayiler keyfi olarak 3-4 gün bilgileri sisteme girmiyor. Numara taşıma işleminiz başladı derse beklemeye devam et. Öyle bir işlem görünmüyor derse de gidip bayiye kızabilirsin.

Bilgilerini aynı gün sisteme girselerdi hattın şimdi açılmıştı.

Hocam öncelikle liso değilde iso diyebilirsiniz. Ya işte bugün adama sordum bazılarınınki aynı gün geçmiş dedim. Adam aynı gün geçmesi imkansız dedi. Biz evrakları gönderdik tarama vs yapılıyor dedi uzayabilir böyle dedi. Bende yani siz evrakları gönderdiniz değil mi dedim. Adam evet dedi biz gönderdik dedi. Ne işmiş arkadaş ya

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hayata gülümse

quote:

Bimcellden aveaya 4 gün oldu daha geçemedim. Bugun gidip sordum aveaya. Adam olabilir normaldir biz evraklari gonderdik. Onlar tarama felan yapildigi icin uzun surebilir dedi. Bekleyelim bakalim biraz daha :(

Liso müşteri hizmetlerini ara, avea'ya numaranı taşıdığını söyle. Müşteri temsilcisi hattın taşıma işleminin hangi gün başladığı hakkında bilgi verir.

Bazen bayiler keyfi olarak 3-4 gün bilgileri sisteme girmiyor. Numara taşıma işleminiz başladı derse beklemeye devam et. Öyle bir işlem görünmüyor derse de gidip bayiye kızabilirsin.

Bilgilerini aynı gün sisteme girselerdi hattın şimdi açılmıştı.

Hocam öncelikle liso değilde iso diyebilirsiniz. Ya işte bugün adama sordum bazılarınınki aynı gün geçmiş dedim. Adam aynı gün geçmesi imkansız dedi. Biz evrakları gönderdik tarama vs yapılıyor dedi uzayabilir böyle dedi. Bende yani siz evrakları gönderdiniz değil mi dedim. Adam evet dedi biz gönderdik dedi. Ne işmiş arkadaş ya

Bazı bayilerin 2-3 şubesi var, numara taşımayla ilgili evraklar tek yerde sisteme giriliyor. Bunun taşınması ve sisteme girilmesi gecikmelere neden olabiliyor. Seninki de öyle olmuştur büyük ihtimalle. Dediğim gibi en sağlıklı bilgiyi müşteri hizmetlerinden öğrenebilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayata gülümse -- 2 Ocak 2014; 15:26:20 >

• hayata gülümse kullanıcısına yanıt
    tamam hocam onlarıda ararım müsait bir zaman :-| Saolun verdiğiniz bilgiler için
  • Her yerde geziyorum...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Starrlight S kullanıcısına yanıt
    WOOPS’a üye olmak için, WOOPS yazıp 4545’e ücretsiz SMS atabilirsin.

ya da

25 yaş altındaki TC Kimlik Numarasını da 4545’e ücretsiz SMS göndererek WOOPS’a üye olabiliyorsun.

Dolayısıyla ilk adım.

• EmreKaanYksl kullanıcısına yanıt
    Olur, neden olmasın? Çekinceniz nedir?

• aynı paketi şu anda 28 tlye kullanıyorum zaten avea da :) 5 tl farkediyor
  • Avia kullanıcısına yanıt
    İlk mesajda eksik yazılmış, mevcut müşteriler için 23 TL kotası 50.000 ve 30.000 dir.

Hali hazırda Avea’nın faturasız tarifelerindeysen ve Süper Fırsat Paketi’ne kaydolduysan:
    Pakete kayıt olan ilk 50.000 müşteri arasındaysan ayda 23 TL’ye, değilsen ayda 28 TL’ye yararlanabilirsin.

24.12.2013 tarihi itibarıyla S.E.Ç. Full Artı Full 500 tarifesine faturalıdan geçiş yoluyla kayıt olduysan ya da hali hazırda bu tarifeysen, kampanyadan yararlanan ilk 30.000müşteriden biri olman koşuluyla bu kampanya ile sana tarifede kaldığın sürece 24 TL aylık ücret indirimi ve tarife ek 1 GB internet veriyorum. Tarifede kalma sözü verdiysen taahhütlü fiyat üzerinden, kalma sözü vermediysen taahhütsüz fiyat üzerinden aylık 24 TL indirim veriyorum. ☺

Ayrıca kampanya detaylarına ulaşmak için verilmiş link de yanlış: http://www.woops.com.tr/her-an-yeni-bir-woops/woops-firsata-bak

• halilcc kullanıcısına yanıt
    1- Kişi limiti var gibi görünsede bence tamamen pazarlama stratejisi.Ama içiniz rahat edicekse ben bugun geçtim.Kota dolmamış.
    2- Kendi yaşınız tutmasa bile yaşı tutan (7-25 yaş) herhangi bir TC kimlik numarasıyla woopsa kayıt olabilir kampanyadan yararlanabilirsiniz. Bende kardeşimin TC'sini kullandım.

Aşamalara gelecek olursak.
    1- SEÇ FULL+FULL 500 tarifesine geç. >> 57 TL
    2-TC Numarasını - 4545'e yollayıp woops'a kayıt ol.
    3-YENIYIL - 4545'e yolla. Bu mesaj size 1gb ek internet Paketi + 24 TL indirim sağlamış olucak.
    SOZ - 5555 ve ONAY - 5555 >> Böylelikle taahhüt vermiş olacaksınız ve 10 TL indirimde buradan gelicek.
    Böylelikle tarife bedeliniz toplamda 23 TL olucak.

NOT:Taahhüt işlemini SEÇ tarifesine geçtikten hemen sonrada yapabilirsiniz en sonda yapabilirsiniz ya da hiç yapmaya da bilirsiniz orası size kalmış. Yapmazsanız 23 yerine 33 ödersiniz.

• Rolo kullanıcısına yanıt
    cevabınız için teşekkür ederim ben numara taşıma ile geçeceğim işlemler aynı mı olacak yine
  • halilcc kullanıcısına yanıt
    Rica ederim. Aynen öyle olucak.Sadece siz Avea'ya geçerken SEÇ FULL+FULL 500 tarifesini seçin birinci adımı aradan çıkarın :)
  • 19liraya 1gblık paketi kullanıyodum (faturasız)
    Woops yazip 4545e msj attim
    Tebrikler uye oldunuz msji geldi anında.
    Sonra super firsat yazip ayni numaraya yolladim, ondada tebrikler 2gblık pakete 23tl karsiliginda uye oldunuz dedi. Hersey 1dk icerisinde gerceklesti :)

• quote:

Orijinalden alıntı: concepty

19liraya 1gblık paketi kullanıyodum (faturasız)
    Woops yazip 4545e msj attim
    Tebrikler uye oldunuz msji geldi anında.
    Sonra super firsat yazip ayni numaraya yolladim, ondada tebrikler 2gblık pakete 23tl karsiliginda uye oldunuz dedi. Hersey 1dk icerisinde gerceklesti :)

Yıkılan paketi iptal etmeyi unutmayın

• 
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.