Teğmen
19 Ağustos 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 44 (Bu ay: 1)
Gönderileri
iyi günler. 2012 linea için bi transmitter alayım dedim hem bluetooth hem aux girişi olanlara bakınıyorum. önerdiğiniz memnun kaldığınız bir ürün var mı yoksa aşağı yukarı hepsi aynı kapıya mı çıkar ?

bir yerle konuştum direkt orijinal teyp üzerinden aux girişi yapabiliyorlarmış eğer teyp uyumluysa ve ücret 150 lira dedi. transmitter fiyatları ortalama 30 ile 50 lira arasında gidip geliyor netten gördüklerim. aradaki farka aldırış etmeyip aux girişi mi yaptırsam yoksa transmitter mi alsam bilemedim.
şu an çıkan sesten dolayı kafayı yemek üzereyim yaklaşık 2 saat önce başladı problem ama neden kaynaklı bilmiyorum. ethernet problemi vardı pc'de ayarları filan kurcalıyordum bundan mı kaynaklı bilmiyorum.

ethernet için driver yükliyim dedim

the realtek network controller was not found. if deep sleep mode is enabled please plug the cable

diye hata verdi. ondan sonra bende artık neti araştırmaya başladım biostan lan rom filan kapalıydı açtım ama nafile ethernet girişi bi türlü çalışmadı. bunla ilgili bayağı ayarları kurcaladım yerli yabancı kaynaklarla zaten çözemedim problemi. ancak o arada ses vardı pc'de bi anda oldu. bi video izliyordum baktım sürekli uğulduyor makine bende video kaynaklı sanıyorum. neyse kapadım videoyu baktım hala devam ediyor o andan itibarende kesilmedi.

hani olur yanlış bi driver ayarı yaptım veya sertifika yanlış yükledim diye direk formatı çakayım dedim zaten kıllanmıştım ethernet içinde başka çözümüm kalmamıştı.

şimdi temiz win 10 kurdum yine ssd'ye ama yok ne ses düzeldi ne ethernet düzeldi. kafayı yemek üzereyim sinirden.

şu an hoparlörden sadece uğultu şeklinde ses geliyor. kesinlikle açılan video, müzik sesi filan alınamıyor. arka ve ön jak girişlerini denedim olmadı. headset kulaklık denedim olmadı telefon kulaklığı denedim olmadı. sürekli aynı hışırtı mı diyim uğultu mu diyim o ses geliyor. driver defalarca kaldırıp kurdum. güncelliği kontrol ettim. pc'den hışırtı dışında başka ses çıkmıyor. ses düzeyini kısıp/yükseltme ile doğru orantılı artıyor. düzeyi 0 yapınca ses komple kesiliyor.

not olarak ethernet problemi için uğraşırken bios pilini çıkarıp taktım. pc açılışta uyarı verdi hatta ayarlar default oldu diye 2 seçenek sunmuştu biri setup biri continue olması lazım. üstteki setup seçeneğine basıp devam etmiştim.
Merhaba arkadaslar. Kota bitti hiz 96kbs dustu. Yarin zaten turkcelle gecis yapacam ancak su 2 3 gun idare edecek hediye/bedava internet ariyorum aveaya tekrar 1 lira fazla vermek istemiyorum paket alimi icin filan -_-
iyi günler arkadaşlar. başımda böyle bir bela var ne yapacağımı tam kestiremiyorum.

2010 yılının ocak ayında bir hat açılmış adıma faturalı olarak. 2013 yılında kapatılmış ve avea bana ulaşıp bu hattın 700 lira borcu olduğunu durumun icralık olduğunu bildirdi.
şimdi dosya avukatta ve yakında icra başlayacak diye mesajlar geliyor hergün ki adamlar taciz eder gibi 5 10 mesaj üst üste atıyorlar günlük olarak.

benim 2010 ocak ayında adıma kayıtlı kredi kartım yoktu. ev telefonu yada internet yoktu. bunları şu yüzden belirtiyorum çünkü adınıza kayıtlı faturalı bir şey yoksa oparetörler faturalı hat açmıyor (o dönem öyleydi değişmiş olabilir).

müşteri hizmetlerinden sözleşme örneği ve verdiğim belgenin örneğini istedim kabul etmedi savcılığa yönlendirdi. bu işlerden de pek anlamam çünkü daha önce işim olmadı böyle bir konuda.

az önce btk'da şikayet kaydı bıraktım buradaki durumu belirtip ne yapabileceğimi sordum hatta mümkünse belgeleri talep ettim.

---

durum bundan ibaret. şimdi bekleyip btk'nın sürece dahil olmasını mı beklemem lazım ? o belgeleri görmem kontrol etmenin bir yolu yok mudur ?
çünkü avukat eğer belgeler size aitse ve dava açarsam 2k civarı avukatlık parasını da üstüne ekleriz dedi(tehdit etti). bunun verdiği panikten midir anlamadım ama içimde ufak bir şüphe var o yüzden emin olup davalık olmak istiyorum. 6 yıla yakın bir süre geçmiş aradan bir ara gaza gelip bi arkadaşa almışımdır diyeceğim ama adıma fatura olmadığı için zaten vermemeleri lazım.

önerileriniz tavsiyeleriniz nedir bu süreçte ? nasıl bi yol izlemem sağlıklı olur acaba ?
iyi günler beyler

şimdi yoyo'ya başladım gittim 10 liraya normal bi yoyo aldım 15sn filan sleeper atıyorum walk the dog yapıyorum cleeper bide forward bilmem ne yapıyorum ufaktan ama yetersiz geliyor bu yoyo her halinden belli

şimdi yoyo alacam limitim 30-50 tl arası anca bu kadar alabiliyorum

http://www.armaganoyuncak.com.tr/K2093,yoyolar.htm

şimdi buradan bana bakıp yoyo önerebilecek kimse var mı ?

bide birşey aklıma takıldı bazı yoyolar sleeper yaptığında yavaşlayınca ele geri geliyor bendeki de bu tür

ama bazıları geri gelmiyor sen çekmeyinceye kadar bu tiplerden hangisi daha iyidir ?

yardımlarınız için şimdiden teşekkürler
merhaba arkadaşlar forumda yeniyim ama bu sorun delirtti beni vodafondan wildfire s aldım hattım avea idi mobil olarak hiç sorun yoktu takır takır giriyordu ama şimdi hattımı vodafone'ye geçirdim sırf bu sınırsız internet dalgasına şimdi nete girmiyor ayarları filan yaptım yemedi yeni ayarlar yükledim olmadı vodafone'nin sitesine baktım ama bu model geçmiyor adamlar sattığı halde model geçmiyor orada :| ne yapacam bende şaşırdım kaç gündür öyle uğraşıyorum ama ilerleme yok
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 gün önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 213
İkinci El Bölümü Mesajları: 28
Konularının görüntülenme sayısı: 3.187 (Bu ay: 91)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 18 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.