Şimdi Ara

► AURIS FAN CLUB ◄ (705. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.401
Cevap
104
Favori
1.222.522
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 703704705706707
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bir de hangi servis 1.900 tl demiş? Hangi tarihte demiş? Yetkili servis mi? 1900 TL, işçilik içinde olarak fazla iyimser geldi bana.
    Şu an sıfır araçlarda cam fiyat farkı 3 bin tl çünkü. Ona da emin olun derim.
  • Tarih Bilinci kullanıcısına yanıt
    Kullanımınıza ve yaşadığınız şehrin trafiğine göre değişmekle birlikte şehir içinde 8-11 lt arası yakarsınız.
  • erincar kullanıcısına yanıt
    Hocam dediklerinizi dikkate alarak vazgeçtim. Çok mantıklı, yani ilan da full +full yazmış, peki temiz bir 1.6 full paket 2013 50 km altında araç değeri nedir? İlanlar 62-65-70 arası hep.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • biryeregitmiyoruz2 kullanıcısına yanıt
    Hocam piyasasını çok bilmiyorum. Kimi aksesuar da alıyor, her sene boya koruma vs yaptırıyor haliyle daha yüksek değer biçiyor. Bence toyota bayilerindeki ikinci ellere bakın. Hem garanti verebilirler hem de daha iyi pazarlık edebilirsiniz. Benzinlide km'ye fazla takılmayın. Temiz 70 binde de bulursanız alın derim.
  • 1.6 Advance Multidrive cam tavanlı kullananlar var mı?
    Cam tavanın artı ve eksileri nedir?
    Ayrıca toyota akıllı park sistemi aracında olan var mı?
  • bu aracın önden hiç kazası yok sadece sol ön çamurlukta ufak bir ezik var onu da düzeltmemişler aynı duruyor ama kaput boşlukları biraz açık gibi sizce normal mi

• arkadaşlar 2008 mmt aracımın şanzıman yağını değiştirmek istiyorum. Antalya Toyota Bakırcılar 220 TL fiyat çıkardı sadece şanzıman yağı değişimine. resmen kazık ötesi. En pahalı yağ 35 TL internette 1.9 lt 70 TL yapar. 70 TL de iki vida sökmeye para alsalar 150 TL yapar. Bakımları Bosch car Turgut oto da yaptırıyordum. onlar da daha önce değiştirmediklerini söyleyince orada da değiştirmeyi düşünmüyorum. Antalya da iyi malzeme kullanacak. mmt şanzımandan anlayan, hatta tekrar programlayabilen yer var mı? yoksa seve seve bakırcılar servise gideyim mi?
  • Merhaba, cam tavandan gelen ses yeni kasalarda da devam ediyor mu?

Auris almayı düşünüyorum, skypack mı alayım normal tavan mı? Ne tavsiye edersiniz? Acil yardım ltfn..

• quote:

Orijinalden alıntı: ha_01

Merhaba, cam tavandan gelen ses yeni kasalarda da devam ediyor mu?

Auris almayı düşünüyorum, skypack mı alayım normal tavan mı? Ne tavsiye edersiniz? Acil yardım ltfn..

bende düşünüyorum...siz fiyat olarak ne aldınız cam tavanlı olarak ve donanım hangisi ?
    advance 1.6 otomatik sahibiyim şehir içi çok çok fazla yakıyor auris önermem
    artısı arkada oturan yolcular için ferahlık sağlıyor eksisi sıcak havalarda arabayı cehenneme çeviriyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: alparslan.ersin

Şehiriçi minumum ve mak.ne değerler gördünüz 100 km de?

artısı arkada oturan yolcular için ferahlık sağlıyor eksisi sıcak havalarda arabayı cehenneme çeviriyor

Üst tarafın tente ile kapalı olması fark ettirmiyor mu?

Ayrıca sizin araç kaç model yeni aldıysanız ne kadara aldınız?
  • Toyota 10bin 20 bin km de bakıma çağırıyor..şuan 19bin deyim son bir ayda 4 kez aradılar..güncel km bilgisi için..araba dizel..15 bin diyor bakımına..servis neden 10 binde çağırıyor..bilgisi olan varmı..

Acaba kullandıkları toyota yağ iyi değil mi

2016 auris advance multidrive istanbul şehir içinde şuan 11 litre yakıyor ( ekranda görünen)
    cam tavanıda pejo 407 sw de kullanıyorum ,esasında sadece arkada oturan çoçukların hoşuna gidiyor onlarda 5 dakka sonra sıkılıyorlar ,güneşli günlerde zaten açamıyorsunuz kafanız pişiyor,soğuk havalarda açamıyorsunuz aracın içi soğuyor, sadece bulutlu sonbahar günlerinde açarsanız aracın içine ışık girdiğinden daha ferah oluyor başkada hiç bir işe yaramıyor bu yüzden ben aurisde normal tavan aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tarih Bilinci

quote:

boş ve düz yolda gaza yüklenmeden 7 lere inebilirsiniz ama trafikte ya d ayokuşlu yollarda 10 nun altına düşmek imkansız uzun yolda ise 140 ı geçmeden giderseniz 1 depoyla 750 km yapılabilir.

tavanda ki ince bi perde pek faydası olmuyor çok sıcak havalarda açarsanız sıcaklık epey vuruyor ama yine de cam tavan olması güzel.

aracı 2015 aralıkta aldım 70000 tlydi ozaman şu an bu fiyata olsaydı almazdım;)

• quote:

Orijinalden alıntı: Tarih Bilinci

quote:

Benim benzinli 2015 model yeni kasa 1.6 advance multidrive s modeli auris aracım var. Ben ankarada yaşıyorum dikmen - çayyolu arası işe gidiş geliş yolculuğu yapıyorum yani çoğu zaman trafikle karşılaşıyorum. Arabam 21.000 km civarıda ortalama olarak şehir içinde ben en yüksek ortalama 8.5 lt/100km mertebesini gördüm. 3 kez şehir dışı yolculuğu yaptım şehir dışı ise 6.0 lt/100km oldu. Bu ortalamaların hepsinde klima açık koşulu geçerli oldu. Ayrıca bu ortalamalar dikkat etmeden yapılan keyif alarak yapılan kullanımlar sonucu oldu. Dikkat ederek bir dönem şehir içinde kullanmayı denedim. Geçen ilkbahar - yaz aylarında en düşük 7.9 lt/100km ortalamayı yakalamıştım. Şu an son durumda 8.2 lt/100km ortalamayla gidiyorum. Yani şehir içinde yaklaşık 450 - 460 km yol yapabiliyorum.

• b.emre kullanıcısına yanıt
    Eğer alabilirseniz yeni kasa almanızı tavsiye ederim..ikinci el satmak istediğiniz de daha rahat satarsınız..bindiğiniz sürece de daha çok zevk alırsınız..yeni kasa auris kullanıcısıyım..

Ama dediğiniz gibi fiyatlar uçmuş..

Eski kasa da da elagance tavsiyemdir

cam tavan almayanlardanım..cam tavan için beklemeniz gerek demişlerdi..şimdi cam tavan olsaydı güzel olurdu diyorum..gerçi sunroof olmadıktan sonra pek de kullanışlı değil..diğer arkadaşların söyledikleri doğru yazın kullanamıyorsun içerisi sera gibi oluyormuş ama kapalıyken bi sorun yok..kullanan arkadaş yorumu bunlar

• quote:

Orijinalden alıntı: msln_002

cam tavan almayanlardanım..cam tavan için beklemeniz gerek demişlerdi..şimdi cam tavan olsaydı güzel olurdu diyorum..gerçi sunroof olmadıktan sonra pek de kullanışlı değil..diğer arkadaşların söyledikleri doğru yazın kullanamıyorsun içerisi sera gibi oluyormuş ama kapalıyken bi sorun yok..kullanan arkadaş yorumu bunlar

2017 1.6 advance multdrive cam tavan+güvenlik paketi (uzun yanan farlar-şerit değiştirme-çarpışma yavaşlatma) için 90.000 TL fiyat aldım...
    şu aralar 80.000 TL den aşağı C segment araç bulamadım....

Nissan Pulsar 1.2 N-TEC X-Tronic var 80.000 TL ve Leon 1.0 DSG 80.000 var onlarda da bazı donanımlar eksik
  • Toyota tavsiye ederim..1.6 atmosferik motor turbo lar kadar yüksek tork değeri yok..sanırım 160nM tork var ama sorunsuz motor..yağ benzin yenile devam..

Tavsiyem toyota

• 
Sayfa: önceki 703704705706707
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.