Şimdi Ara

Audi A3 mü yoksa Volvo V40 mı? [V40 R-Design Alındı.] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
174
Cevap
1
Favori
34.949
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 404 Not Found -- 27 Nisan 2013; 9:55:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence ikiside degil.ikisininde ic dizayni berbat otesi.hele hele o a3 un ici rezilligin daniskasi bana gore.mmi bile ic dizayni kurtaramiyor gorunus olarak.eski kasasinin ici daha dolgun ve goze hos geliyor.disi onu haric zaten kotu.resmen a1 in kopyasi.uzaktan baktiginda a1 demen ictem bile degil.v40 dis gorunusu daha guzel , ici a3 den 1 tik guzel.ama ikiside berbat ic dizayn olarak.

Sahsi fikrimdir kimseyi bglamaz.ben boyle dusunuyorum ve zevkler renkler tartisilmaz

• ben olsam o paraya cla alırdım
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadowgeist

quote:

Orijinalden alıntı: MaTaDoR

Arkadaşlar hayırlı olsun dileklerini ileten herkese teşekkür ediyorum. Allah sizlere daha iyisini nasip eder inşallah.

Son 1 ayın içerisine girdik bakalım merakla bekliyorum. Araç gelince yine bu konu altında artı ve eksi yönleriyle bir değerlendirme yaparım.

Hayırlı olsun kardeşim bekliyoruz incelemeni.

Hayırlı Uğurlu Olsun .

Herkes Gibi bizde incelemeni bekliyoruz :) Ha birde ilk mamasını yerken foto çekersin artık moda oldu DH de :)

• donanım güvenlik gibi konuları ele aldğınızda evet v40 cazip görülüyor fakat ileriye yönelik düşünüldüğünde zararınız daha fazla olacaktır diye düşünüyorum. Yok benim için araca bindiğim an önemlidir satarken edeceğim zarar önemsiz diyorsanız ki bence demiyorsunuz mtv felan düşündüğünüze göre biraz daha kafa patlatmanız gerekecek. burdakiler evet v40 der ama bazıları pos kasmak için bazılarıda para kendilerinden çıkmadığı için özelliklere bakarlar volvo derler araba alımının çok daha fazla boyutları var. şahsen aylardır araştırma yapıyorum araba için parayı faize koymuştum şuan iki katı olmuştur:) denemeden karar vermeyin derim altınızda ki araba aklınızda olmaya devam etsin bi süre daha..
  • Neden BMW 118i düşünülmüyor ki 1.6 benzinlisi 170 beygir 0-100 ü 7.4 sn yani v40, a serisi, a3 ve golfden son derece üstün performans olarak
  • Hayırlı olsun guzel secim. İncelemeyi merakla bekliyorum.

•  Audi A3 mü yoksa Volvo V40 mı? [V40 R-Design Alındı.]
     Audi A3 mü yoksa Volvo V40 mı? [V40 R-Design Alındı.]

Arkadaşlar yukarıdaki fotoğraflarda göreceğiniz üzere aracı bugün teslim aldım. Biraz kullandıktan sonra yeni bir başlık altında detaylı yorumlarımı paylaşmayı düşünüyorum.

Ama şu anki görüşüm tahmin edeceğiniz üzere "yok böyle birşey" şeklinde.

Bu iki araç arasındaki seçimde yardımcı olan herkese teşekkür ederim.

(Not: Spor süspansiyonlar, göreceğiniz üzere aracı tam istediğim kadar yere basamadı. Sanıyorum daha çok konfor odaklı düşünülmüş bir amortisör bu. Sonuçta standart V40'a kıyasla çamurluk aralığı 2 parmak civarı azalmış durumda, bunu belirtmek istedim.)

• quote:

Arkadaşlar yukarıdaki fotoğraflarda göreceğiniz üzere aracı bugün teslim aldım. Biraz kullandıktan sonra yeni bir başlık altında detaylı yorumlarımı paylaşmayı düşünüyorum.

(Not: Spor süspansiyonlar, göreceğiniz üzere aracı tam istediğim kadar yere basamadı. Sanıyorum daha çok konfor odaklı düşünülmüş bir amortisör bu. Sonuçta standart V40'a kıyasla çamurluk aralığı 2 parmak civarı azalmış durumda, bunu belirtmek istedim.)

Gözünüz aydın :) Araç çok hoş gözüküyor, hayırlı olsun, kazasız belasız iyi günlerde kullanın.

• hayırlı olsun iyi bir seçim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haven -- 9 Mayıs 2013; 19:54:39 >
  • Hayırlı oldun.Araç gerçekten çok güzel.

• Ateş ediyor maşallah nazar deymesin hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Hamdi0555

Volvo diyorum. Çünkü;
    1) Daha ucuza daha güçlü bir araç.
    2) Doğuş gurubundan uzak olmak
    3) daha güzel bir tasarım. (göreceli)
    4) daha yeni bir araba (a3 yıllardır a3 işte)
    5) volvo ile fiyat için pazarlık etme imkanı.
    6) iskandinav araç sahibi olmak.

kesinlikle katılıyorum özellikle 2. maddeye
  • Hayırlı olsun, çok güzel bir seçim
  • Hayırlı olsun araç tabiri caizse jilet gibi duruyor
  • Hayırlı uğurlu olsun güzel bir araç gerçekten.R-Design araca sınıf atlatıyor gerçekten.Kazasız belasız Maşallah diyelim.Benim bu araçla ilgili bir eleştirim olacak sadece.Bu kadar iyi bir aracı sırf Türkiye' de tutulmuyor diye 3 sene sonra en az aldığınızın üçte bir zararına satabileceksiniz.Maalesef acı ama gerçek.Şiraz kırmızı içi gri alcantaralı cam tavanlı hayvani kalitedeki s line bir A3' ün bu araçtan çokta aşağı kalacağını tahmin etmiyorum. Tekrardan hayırlı olsun güle güle sağlıkla kullanın.

• quote:

Aracınız hayırlı uğurlu olsun güle güle kullanın.
    Ancak böyle bir araca nasıl bu jantları taktırabildiniz anlamak çok güç, palio, Punto vs gibi araçlara takılan jantlar gibi.
    Sürüş dinamiklerini de içeren, yol geri bildirimleri, süspansiyon kalitesi, konforu malzeme hissiyatı, yalıtım gibi konuları kesin tespitler içeren bir inceleme bekliyor artık sizde.

• Hayırlı olsun... güzel ve doğru bir karar vermişsiniz. bu araç ne mercedes a serisi ile ne bmw 1 serisi ile nede audi a3 ile kıyaslanmaz.
  • hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler dilerim. ( rüya gibi araba )
  • Hayırlı olsun

3-5 sene gönül rahat ile bineceğinizi tahmin ediyorum.

ikinci el kaygınız da olmasın sonuçta bu aracın temelinde Volvo s40 gibi başarılı bir araç var.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.