Şimdi Ara

Atatürk büstünü tokatlayan .....

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
2
Favori
9.341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu kadar nankör başka bir millet yoktur herhalde. Videoda ki şahsı şikayet edelim bulunsun.

Hesabını buldum egm ye şikayet edebilirsiniz.
    https://www.instagram.com/p/Bo64hbuFCEA/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=11fnw3uppgzqn

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Righteous2 -- 14 Ekim 2018; 20:14:15 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Gayet saygı duymak zorunda. Saygı duymuyorum diyorsa da gitsin ötede Türkiye dışında duymasın. Atatürk'ün anısına alenen hakaret ediyor 5816 sayılı kanuna göre de suç işlemiş. Yeterince özgür ki kanuna karşı gelme teşebbüsünde bulunuyor. Bu hareketleri yaparken sonucunun olacağını da düşünecekti tabii bu yaratık düşünebiliyor mu bilmiyorum ama :D

Ayrıca ortadoğu filan memnun değilse ülkede kimse zorla tutmuyor bu ve bunun gibi düşünen maymunları. Türkiye'den başka bu yaratıkları kabul eden bir ülke olursa def olup gidebilir.

Kendisi akıllanmıyorsa böyle zorla saygı duyar işte. İstediği kadar nefret etsin bir daha yaparsa yine paket olur.

Ne güzel duruyor tek ayak üstünde jdsfjsdfkjl :D
    Bu ülkenin değerleri var.

A dan Z ye herkesin saygı duymak zorunda olduğu !

Mustafa Kemal Atatürke saygı duymak zorundasın. Tiiye almak, en ufak hakaret ya da davranışta bulunmak cezasız kalmamalı.

Ben milliyetçi, sağcı olarak tanımlıyorum kendimi. Son oyum Recep Tayyip Erdoğanaydı. Ak Partiyeydi.

Ama gelip burada hala siyasetten giriyorlar.

Arkadaş, Mustafa Kemal Atatürk siyaset üstüdür.

Fatih Sultan Mehmette bizim, Mustafa Kemal Atatürkte.

Elbet yaptıklarını, yapmadıklarını sorgularsın. Ama aşşağılayıcı ve hakarette bulunamazsın. Adamın aklını alırlar.
  • Bulundu bile rahat ol.
  • Malum ırka benziyor.
  • analarının fistanını giyip sokağa çıkan topluluğa üye arkadaşın biri daha.
    bağcılarlı vardıbir tane. atıp tutyordu.
    paket olmuştu.
    bunuda yaparlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buradan bir taytlı geçti -- 14 Ekim 2018; 20:20:58 >
  • Polisten önce insanlar paketliyor zaten.

• Bu tiktok uygulamasını kasti olarak akpli birisi çıkarmış açık ve net. Bazı reklamlarında yaşa recep tayyip erdoğanı söylüyorlar. Bu da yetmemiş ATATÜRKü tokatlayanıda gördük. Ülkenin içler acısı hali işte. Bu yüzden ileri değil anca geriye gideriz.
  • HuoYuanJi kullanıcısına yanıt
    Japonlar mı çinli mi ne birisi çıkardı.

• İnstagramını kapamış ya da dondurmus popo korkusu nelere kâdir.

• SİYASETİ İSLAMİYYE ADLI İNSTAGRAM SAYFASINDA ON BİNLERCE VATAN HAİNİNİ BULABİLİRSİNİZ. ATATÜRKE HER GÜN KÜFÜR EDİYORLAR HEPSİ TÜRKİYE DE YAŞIYOR MİTE BEDAVA İSTİHBARAT TOPLU VATAN HAİNLERİ.
  • "👑Ahmet Kaya👑" şaşırdık mı? Hayır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mustafa Kemal Atatürk çok yanlış millete gelmiş diye düşünüyorum bazen.

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi otelmitrivago -- 14 Ekim 2018; 22:43:13 >
  • İnsan artıkları...
  • HuoYuanJi kullanıcısına yanıt
    Boş boş konuşuyorsun atatürkcü birisi recep tayyip erdoğanı sevemezmi?

• harbidenmi H kullanıcısına yanıt
    Biz ailece Atamız Mustafa Kemal Atatürk'ü seviyoruz ama Hdp ile gizli ittifak ve Pkk cenazelerine katılan vekillerinden, yönetiminin yetersiz ve milliyetçi olmadığını düşündüğümden Atamın partisine oy veremiyorum vicdanım razı olmuyor.Daha iyi bir seçenek olmadığından ve pkk ya yakın partilere oy vermeyeceğimden Akpartiye oy veriyorum. Atatürk sevgisi ile büyütülmüş ve kalpten seven birisi olarak söylüyorum bunu.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.