Şimdi Ara

Asus Zenfone 5 Anakonu-Fmradyo-Root-Yazılım (359. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33.504
Cevap
174
Favori
1.151.207
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 357358359360361
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler yeni firmware ile ilgili bir haber var mi. Sorup soruşturan.

Millet android L ye hazırlanıyor. Biz kitkat bekliyoruz. Daha önce forumda bahsi geçti. İki üç arkadaş biz yazdık test aşamasında felan dediler dedi ama sonuç?

Bilgi sahibi olan asusa yazan felan varsa cevaplayabilir mi arkadaşlar..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HavlayanSinek

telefonu ilk aldığımızda kaç saat şarj etmeliyiz

li-lion pil olduğundan 1 kere doldurman yeterli. Sabaha kadar sarjda kalmasına gerek yok.
  • bagatirlar kullanıcısına yanıt
    Asus Türkiye ekim ayı içerisinde diye belirtmiş, Asusun Facebook sayfasındaki yorumlarda Ekim ayının ilk haftası olarak belirtilmiş.
    15 günde bir güncelleme çıkaran firma için çalışmıyorlar demek haksızlık olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gesi bağları

Kırmızı rengini aldım 2 gün önce şuana kadar bir sıkıntısını görmedim şimdilik
    kılıf olarak kırmızı mı almalıyım şeffaf mı ?

şeffaf tavsiye etmem foto çekerken flaş açıksa ışığı objektife resmen geçiriyor fotolarda sanki ışık tutulmuş gibi beyaz çıkıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: HavlayanSinek

telefonu ilk aldığımızda kaç saat şarj etmeliyiz

Kullanım klavuzunda yazdıği gibi yaptim ben sim fakan takmadan kapalı halde full olana kadar sarj edin diyo.
    pil li-ion değil li-polimer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hgurbuz50 -- 28 Eylül 2014; 13:28:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hezarfenburak

Hocam ben aynı powerbank'ten kullanıyorum. Çok uzun süredir kullandım ve hiç bir telefonuma zarar vermedi. Arkadaşa da yine aliexpress'^ten 30.000 mah aldık. Fiyat doğrudur.

Teşekkürler yalın alayim çok hantalmi ? Ağır mi ? Yandan asmalı çantada taşıycam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ankara teknosalarda var mı arkadaşlar stok sıkıntısı bitti mi?
  • blackcurse B kullanıcısına yanıt
    samsung tv ye bağladım. video oynatmadım ama fotolar gezınme kamera gayet hızlı. bağlanırken bekletti biraz.
  • Telefonu ir gün simkartsız kullandım. Bugün sim taktım. Fakat tel görüşmelerinde yüksek ses cızırtı yapıyor. Sesi kısınca düzeliyor. Ama her zamanda ses kısılmaz ki. Galiba hoparlörü çok kalite değil. Şunu çok beğendim; yaptığım her konuşmayı ses kaydı olarak kaydediyor. Biryerlerden seçmiştim hepsini kaydet diye.
    ses cızırtısı herkes de varmı arkadaşlar, benim telde mi varki sorun?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi effida -- 28 Eylül 2014; 15:25:08 >
  • Jayco39 J kullanıcısına yanıt
    Sorunu Çözdüm arkadaşlar ... Ayarlar-Uygulamalar-ekrana gelen Uygulamalara tıklayın aşağı sürükleyin (İzinler kısmı) eğer uygulama "hassas konum ,gps,yaklaşık konum" gibi izinlere erişir yazıyorsa Yukarı sürükle "Durdurmaya zorla" seçeneğine tıkla tamam.Bu tür program, oyun, kamera vs.uygulamaları tespit edin ve durdurmaya zorlayın.Artık "gpsd" Pil yüzdelerinde sıralamaya girmediğini göreceksiniz.Bu uygulamalar gps'iniz ve konumunuz kapalı olsa dahi sizin izniniz olmadan gps 'inizi açıyor ve bataryanızı sömürüyor...İnşallah bu sorunu yaşayan arkadaşlara yardımcı olabilmişimdir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: effida

Telefonu ir gün simkartsız kullandım. Bugün sim taktım. Fakat tel görüşmelerinde yüksek ses cızırtı yapıyor. Sesi kısınca düzeliyor. Ama her zamanda ses kısılmaz ki. Galiba hoparlörü çok kalite değil. Şunu çok beğendim; yaptığım her konuşmayı ses kaydı olarak kaydediyor. Biryerlerden seçmiştim hepsini kaydet diye.

görüşme esnasında ses en yüksekte iken cızırtı patlama oluyor ve tüm cihazlarda bu sorun var siz sesi 1 kademe azaltıp görüşmeye devam ediyorsunuz ancak bir sonraki görüşmede de aynı ses seviyesine yükseliyor ve aynı sorun yine oluyor bunun çözümü şuan için yok.
    Ancak default olarak ses seviyesi görüşmede 7 değilde 6 olarak başlarsa sorun ortadan kalkar buda ancak firmware guncellemesinde ayarlarlarsa olur.
    yada cihazın içinde defaultprop var orası duzenlenebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: effida

Telefonu ir gün simkartsız kullandım. Bugün sim taktım. Fakat tel görüşmelerinde yüksek ses cızırtı yapıyor. Sesi kısınca düzeliyor. Ama her zamanda ses kısılmaz ki. Galiba hoparlörü çok kalite değil. Şunu çok beğendim; yaptığım her konuşmayı ses kaydı olarak kaydediyor. Biryerlerden seçmiştim hepsini kaydet diye.

Cizirti bende de var az. Kulaklik takip konusmayi denedim, kulaklikta cizirti olmuyor. Belki yeni guncelleme ile bu sorun kalkar, ama oyle rahatsiz edici bir mevzu degil.

• quote:

Orijinalden alıntı: genc1923

quote:

Orijinalden alıntı: gencgsli

bu kitkat işi can sıkmaya başladı..gelsin artık..
    bir de benim zenfone 5 in alt kısmında dokunmatiklerin altındaki parlak olan yer birden kötü oldu..
    hasar aldı..dikkat edin.

hasar derken çizilme gibi mi?

quote:

Orijinalden alıntı: mehce

Selamlar bazı gereksiz sms leri engellemek istiyorum engellenenler listesine ekle dediğimde hatalı numara gibisinden bir mesaj alıyorum bu tür mesaj ları nasıl engelleyebilirim örneğin foreks mesajları ?

Tel no olarak görünmeyenleri bildiğim kadarıyla hiçbir telefon engelleyemiyor,
    belki bir yazılımla engelleyebilirsiniz.

Gereksiz mesajlari vs engellemek icin blacklisti indirin, sari bir logosu var. Ayrica text filter i var, mesela digiturk yazinca iceriginde yazan kelime olan bir sms gelince programin spam yerine dusuyor. Hergun neredeyse 10 sms engelliyor program.

Ayrica sms gonderen markalari da engelleyebiliyorsunuz.

• Bu telefon dual sim mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GulfStream -- 28 Eylül 2014; 16:08:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: social

Ben anne ve babama 2 adet aldim,kendimde note3 var.Pil den korkuyordum yorumlardan oturu.%100 pil 4-5 saat hic durmadan kurcaladim ayar yaptim.Wifi acikti bu esnada 68 de biraktim.Benim note3 ayni surede daha cok sarj yiyor.
    Ben com begendim cok akici telefonlar.Gelismis ayarlardan animasyonlari kapattim ve arkaplan islemi 4 e dusurdum.

Aynen samsungdan daha iyi bence de.

• Anne ve Babama 2 adet aldım demiştim.
    Babam ve Ben pptcell,annem vodafone kulanıyor
    babamla aramdakı konusmalar çok net iken annemle olan konuşmaların nadiren bogukluk oluşturuyor.
    annemın hattını babamın telefonuna taktık ve test ettık,ara ara bogukluk oluşturdu.

Ya vodefone dandık dıye problem oluyor veya karşı operator oldugundan,en kısa surede anneyı avea ya taşıyacagız.
    Bu arada telefonlar gerçekten ıyı çıktı,şarj falan hıkaye arkadaşlar.
    dun 2 telefonuda en az 4-5 saat aralıgı kurcaladım
    face,skype,whatupp,guncellemeler falan kurdum.Bizimkıler yaşlı ınsanlar onlara telefonun ozellıklerını ogreteyım derken ekran bıle kapatmadık desem yerıdır %100 den 60 lara falan duştu kı,benım note3 chrome ıle 4 saat sadece forum takılsam %30 lara falan duşer tahmınen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi social -- 28 Eylül 2014; 16:21:10 >
  • bu arada eski root yapan program sorunsuzdu root yaptıktan sonra reboot ediyordu ve sorunsuz devam ediyordu yeni çıkan root uygulamaları ise root dan sonra sanki demo moda geçiyormuş gibi oluyor ve manuel reboot yapmak gerekiyor biraz saçmalamış.

• seferihsn kullanıcısına yanıt
    Sen kulaktan dolma saçma şeylerden başka şey yazmadın. Asıl senin kafa sorunlu. Zaten buradaki mesajlarında da fanatiklikle suçlanan sensin. İyi ki bir telefon almışsın, sanki hayattaki tek varlık nedenin bu. Egonu telefonunun üzerinde kullanma. Git kendine bir meşgale bul. Yazık sana.

• aslında şu telefona batterry case tarzı birşey çıksa iyi olur. samsunglarda filan oluyo ya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hgurbuz50

bu arada eski root yapan program sorunsuzdu root yaptıktan sonra reboot ediyordu ve sorunsuz devam ediyordu yeni çıkan root uygulamaları ise root dan sonra sanki demo moda geçiyormuş gibi oluyor ve manuel reboot yapmak gerekiyor biraz saçmalamış.

kitkat gelsede kurtursak bunlardan telefonun gerçek güçü ortaya çıksa
  • 
Sayfa: önceki 357358359360361
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.