Şimdi Ara

Asus Zenfone 5 Anakonu-Fmradyo-Root-Yazılım (357. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33.504
Cevap
174
Favori
1.151.224
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 355356357358359
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selamlar bazı gereksiz sms leri engellemek istiyorum engellenenler listesine ekle dediğimde hatalı numara gibisinden bir mesaj alıyorum bu tür mesaj ları nasıl engelleyebilirim örneğin foreks mesajları ?
  • Sahibi kismini nasil ekliyoruz acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kitkat baya gecikti htc one da 4.4.3 var inşallah samsung gibi yapmaz asus

• Ya arkadaşlar lütfen yardım edin Lütfen

GPSD NEDİR? BÖYLE

BATARYAMI EMDİ KURUTTTU?

YARDIMCI OLUN?

Asus Zenfone 5 Anakonu-Fmradyo-Root-Yazılım

Hayır gps de açık değil? of

swarm, foursquare , instagram gibi uygulamalar indirdim

acaba onlardaki yer bulma şeyleri falan mı açık kaldı?

ilk defa android kullanıyorum pek te anlamam hay aksi.

yardımcı olun :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qwertyaxe -- 27 Eylül 2014; 21:21:02 >

• qwertyaxe kullanıcısına yanıt
    bence bir fabrika ayarlarına dön. yazılımsal gibi duruyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: chekirghe

Silikon kılıf kullananlar nerden aldılar kılıflarını kaliteli silikon kılıf tavsiyeniz varmı

http://www.aliexpress.com/item/Crystal-Clear-Hard-plastic-High-transparent-DIY-shell-case-back-cover-for-zenfone-5-free-shipping/2032579250.html
    ben bundan sipariş ettim. slikon değil ama görüntüyü bozmuyor ve işe yarar gibi.

birde telefonu uzun süredir kullananlara bir sorum olacak telefonun kenarları ne durumda ? benimki ilk gün ufalandı. kap gelene kadar sağlam durursa iyidir@ercngc

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abuzet -- 27 Eylül 2014; 21:20:07 >

• qwertyaxe kullanıcısına yanıt
    Wifi yi kapat, acik alana cik, gps i ac. Yerini bulsun. Sabit yansin ykarida. Gps i kapat. Cihazi yeniden baslat. Duzelmesi lazim. Sebebi acilan gps in uydu bulmadan geri kapanmasi.

• abuzet A kullanıcısına yanıt
    Benim telefonun kenarlarda da eziklik oldu. Bakınca belli olmuyor ama parmağı biraz gezdirince hissediliyor. Allah'tan benim de aliexpress'ten aldığım flip cover ve hard case geldi de kurtuldum. Koruma yokken 3-4 kere düşürdüm, koruma geldiğinden beri elimden kaymadığı için hiç düşmedi.
  • Ayarlar kısmında konum erişimi açık konumdaymış acaba o mu?

kapattım bakalım 2. batarya süresi nasıl olacak?
  • aliexpressten kılıf alıcaklar bana haber verirse sevinirim. istanbul içi parası neyse veririm farkıyla
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mentollü Vazelin

aliexpressten kılıf alıcaklar bana haber verirse sevinirim. istanbul içi parası neyse veririm farkıyla

ptt den 5 tlye kart çıkartın.içini atmden doldurun. bu kadar. aliexpressde kredi kartı gibi kullanabilirsin.bu kartta ne yaş sınırı var ne form var.ininal kart deniliyor
  • bu arada miracast gerçekten calısmıyor bu telefonda. LG LA620 model tv var miracast bağlanıyor diyor siyah ekranda kalıyor tv. önceki telefonumda rahatça bağlanıyordum
  • Ben anne ve babama 2 adet aldim,kendimde note3 var.Pil den korkuyordum yorumlardan oturu.%100 pil 4-5 saat hic durmadan kurcaladim ayar yaptim.Wifi acikti bu esnada 68 de biraktim.Benim note3 ayni surede daha cok sarj yiyor.
    Ben com begendim cok akici telefonlar.Gelismis ayarlardan animasyonlari kapattim ve arkaplan islemi 4 e dusurdum.

• quote:

Orijinalden alıntı: social

Ben anne ve babama 2 adet aldim,kendimde note3 var.Pil den korkuyordum yorumlardan oturu.%100 pil 4-5 saat hic durmadan kurcaladim ayar yaptim.Wifi acikti bu esnada 68 de biraktim.Benim note3 ayni surede daha cok sarj yiyor.
    Ben com begendim cok akici telefonlar.Gelismis ayarlardan animasyonlari kapattim ve arkaplan islemi 4 e dusurdum.

Gelişmiş ayarlar animasyonlar derken

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: chekirghe

quote:

Orijinalden alıntı: social

Ben anne ve babama 2 adet aldim,kendimde note3 var.Pil den korkuyordum yorumlardan oturu.%100 pil 4-5 saat hic durmadan kurcaladim ayar yaptim.Wifi acikti bu esnada 68 de biraktim.Benim note3 ayni surede daha cok sarj yiyor.

Gelişmiş ayarlar animasyonlar derken

tüm androidlerde bulunan bir özellik animasyon pencere açlış geçişlerde yavaş hızlı hareketli sistematik gibi hafif sisteme yüklenici bir uygulama.
  • bu gps beni arada ordan oraya ışınlıyor benimkimi sorunlumu yoksa hep böylemi pek stabil çalıştığını göremedim.

http://www.aliexpress.com/item/20000mah-Power-Bank-Portable-External-Battery-Charger-for-Smart-Phones-retail-package-4-connectors/1852980719.html

birde bu power bank telefona zarar verirmi ? yoksa niye bu kadar ucuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Arkham Knight -- 28 Eylül 2014; 0:29:08 >
  • Su ongorucu yaziyi kapatiyorum ama hala yazdiklarimi tamamlamaya calisiyor,komple kaldiramiyormuyuz acaba

• abuzet A kullanıcısına yanıt
    Peki bu Aliexpress den falan türkiyeye telefon getirtebiliyor muyuz, veya herhangi bir elektronik eşya.

• Rica etsem kılıf alan arkadaşlar link atabilir mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: gencgsli

bu kitkat işi can sıkmaya başladı..gelsin artık..
    bir de benim zenfone 5 in alt kısmında dokunmatiklerin altındaki parlak olan yer birden kötü oldu..
    hasar aldı..dikkat edin.

hasar derken çizilme gibi mi?

quote:

Orijinalden alıntı: mehce

Selamlar bazı gereksiz sms leri engellemek istiyorum engellenenler listesine ekle dediğimde hatalı numara gibisinden bir mesaj alıyorum bu tür mesaj ları nasıl engelleyebilirim örneğin foreks mesajları ?

Tel no olarak görünmeyenleri bildiğim kadarıyla hiçbir telefon engelleyemiyor,
    belki bir yazılımla engelleyebilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 355356357358359
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.