Şimdi Ara

Asus Zenfone 5 Anakonu-Fmradyo-Root-Yazılım (358. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
33.504
Cevap
174
Favori
1.151.224
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 356357358359360
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: T-Dog

quote:

Orijinalden alıntı: chekirghe

quote:

Orijinalden alıntı: social

Ben anne ve babama 2 adet aldim,kendimde note3 var.Pil den korkuyordum yorumlardan oturu.%100 pil 4-5 saat hic durmadan kurcaladim ayar yaptim.Wifi acikti bu esnada 68 de biraktim.Benim note3 ayni surede daha cok sarj yiyor.
    Ben com begendim cok akici telefonlar.Gelismis ayarlardan animasyonlari kapattim ve arkaplan islemi 4 e dusurdum.

Gelişmiş ayarlar animasyonlar derken

tüm androidlerde bulunan bir özellik animasyon pencere açlış geçişlerde yavaş hızlı hareketli sistematik gibi hafif sisteme yüklenici bir uygulama.

Zenfone da nerde bu ayarlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: seferihsn

Peki bu Aliexpress den falan türkiyeye telefon getirtebiliyor muyuz, veya herhangi bir elektronik eşya.

telefon gümrükden geçmiyor ama.
  • quote:

beyler bu kılıftan alan varsa beni bilgilendirebilir mi, memnun kalınacak bir ürün mü.

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/asus-zenfone-5-kilif-metal-bumper-kapak-cerceve-128454989#product-information

aynısını 7 dolara aliexpressden aldım. Al alloy malzemesi yani alaşım ama çizebilir gibi geldi ve takıp çıkardım hemen. Çok şık bir malzeme ama ben şahsen telefonuma kullanmadım çizer diye.

İstiyorsan aramızda hallederiz

• quote:

Orijinalden alıntı: The Prime Evil Diablo

bu gps beni arada ordan oraya ışınlıyor benimkimi sorunlumu yoksa hep böylemi pek stabil çalıştığını göremedim.

http://www.aliexpress.com/item/20000mah-Power-Bank-Portable-External-Battery-Charger-for-Smart-Phones-retail-package-4-connectors/1852980719.html

birde bu power bank telefona zarar verirmi ? yoksa niye bu kadar ucuz.

O fiyata yirmi bin amperlik powerbank olmaz. Sahte bir cihaz. Alıp evinizi yakmayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Arkadaşlar bir arkadaş buraya foto atmıştı 7 saat ekran süresiyle moto g . Moto g konusuna girdim 6 saat ekran süresi alanlara soruyolar nasıl yapıyosun diye , insanlar 4 saat en fazla 4,30 saat ekran süresi alıyorlar , yanlış bilgi vermeyin . Bu arada çok yobaz insanlarla karşılaştım , adamlar aldığı malın fanatiği cinsinden. Zenfone 5 in kulaklık sesine laf etmişler ben de öyle bir sorun yok dedim, motog den daha iyi olan özelliklerini yazdım zenfone 5 in , ki neredeyse tüm özellikleri daha iyi, moto g nin avantajlarını yazdım , cevap," tamam senin zenfone daha iyi" ben böyle adama laf anlatsam ne olcak

Arkadaşım ruh hastası misin? Konuya gelip moto g'yi kötüleyip tepki çekiyorsun sonra burada dedikodu yapıyorsun. Bence önce bir kendine gel sen.

• Konuşmaları kaydeden programı bulamadım nerede acaba?

• chekirghe kullanıcısına yanıt
    Telefon hakkinda-yapim nunarasi veya moduna 7 defa tiklayacaksiniz o zaman aktif hale geliyor.

•  Asus Zenfone 5 Anakonu-Fmradyo-Root-Yazılım Asus Zenfone 5 Anakonu-Fmradyo-Root-Yazılım Bende yeni üye oldum Okul ev derken yoğunluktan yalnızca instagram, vine asphalt 8 vs. bu şekilde süre almıştım. Ekran süresini normal kullanımda 1 günü tamamladıktan sonra 3,5 saat olarak görüyorum. Soran arkadaşlara yardımcı olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Biradan -- 28 Eylül 2014; 9:52:07 >

• quote:

Orijinalden alıntı: blackcurse

bu arada miracast gerçekten calısmıyor bu telefonda. LG LA620 model tv var miracast bağlanıyor diyor siyah ekranda kalıyor tv. önceki telefonumda rahatça bağlanıyordum

+1 bende de LG 42LA620s var ben de bağlıyorum, bağlanıyor ama tv siyah ekranda kalıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: genc1923

quote:

Orijinalden alıntı: gencgsli

bu kitkat işi can sıkmaya başladı..gelsin artık..
    bir de benim zenfone 5 in alt kısmında dokunmatiklerin altındaki parlak olan yer birden kötü oldu..
    hasar aldı..dikkat edin.

hasar derken çizilme gibi mi?

quote:

Orijinalden alıntı: mehce

Selamlar bazı gereksiz sms leri engellemek istiyorum engellenenler listesine ekle dediğimde hatalı numara gibisinden bir mesaj alıyorum bu tür mesaj ları nasıl engelleyebilirim örneğin foreks mesajları ?

Tel no olarak görünmeyenleri bildiğim kadarıyla hiçbir telefon engelleyemiyor,
    belki bir yazılımla engelleyebilirsiniz.

Bende de tam tersi bir sıkıntı var. Bankadan ttnet ten gelen mesajları otomatik engellenen klasörüne atıyor. Ne yaptıysam düzelmedi.

• quote:

Telefon hakkinda-yapim nunarasi veya moduna 7 defa tiklayacaksiniz o zaman aktif hale geliyor.

Hocam yapım numarası derken ben göremedim o kısmı sana zahmet adım adım anlatman mümkünmü

• Kırmızı rengini aldım 2 gün önce şuana kadar bir sıkıntısını görmedim şimdilik
    kılıf olarak kırmızı mı almalıyım şeffaf mı ?
  • quote:

Tamam gördüm hocam

• Ekran görüntüsünü nasıl alıyoruz yardim edermsnz

• Hocam ben aynı powerbank'ten kullanıyorum. Çok uzun süredir kullandım ve hiç bir telefonuma zarar vermedi. Arkadaşa da yine aliexpress'^ten 30.000 mah aldık. Fiyat doğrudur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oft1031

Ekran görüntüsünü nasıl alıyoruz yardim edermsnz

ayarlar - asus öz. ayarlar - yeni uyg. tuşu - ekranı yakalamak için dknmy devam edn. işaretleyin ve çıkın ..

ev tuşunun yanındaki son uygulamalar tuşuna 2sn basılı tutarsanız ekran görüntüsünü alıyor..
  • Dün beyaz renkli olanından yengeme aldık. Ara ara zor bulduk..
    Bende htc one m7 var yani bu telefon olmasa gider bende bir tane alırdım.. hem ucuz hemde kaliteli. Ayar menüsü de çok zengin. Oyun performansı beklediğimden çok iyi. Htc ona da oynadığım bütün oyunları yükleyip test ettim hepsi sorunsuzca çalıştı. Ara yüzde sıkıntı görmedim akıcı ve seri. - diye bileceğim sadece dış sesin düşük olması o da olsun varsın..
    Bu fiyata bu cihazı vermeleri cidden sasirtici. İnşallah kitkat hatta ondroid L verirler. Android L için pek ümidim yok ama kitkat mutlaka verilmeli bu cihaza..

• aletin dışarıya hoparlör sesi gerçekten çok çok az, kulaklıktan da az ses alıyorum ama bazı yorumlara bakıyorum çok kaliteli ses aldıklarını yazmışlar kendi kulaklığı ile, dışarı hoparlör sesi ve kulaklık volume artırmanın yolları mevcutmu acaba (siyah kernel yükleyip çıkış desibellerini artırabiliyoduk s3 te ama bunda nasıl yapcaz bilen var mıdır ??
  • Kur@mci K kullanıcısına yanıt
    Sen bu kafayı değiştir mutlaka , biraz olsa varsa tabi. Telefon fanatikliği nedir ya. Note 4 le karşılaştırsam bile kötü yönlerini yazmayacak mıyım moto g anakonuya . Olan şeyleri yazıyorum , ordakileri hiçbiri yanlış bilgi değil.

• telefonu ilk aldığımızda kaç saat şarj etmeliyiz
  • 
Sayfa: önceki 356357358359360
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.