Şimdi Ara

Asus Zenfone 5 Anakonu-Fmradyo-Root-Yazılım (351. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
33.503
Cevap
174
Favori
1.151.226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 349350351352353
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler bu kılıftan alan varsa beni bilgilendirebilir mi, memnun kalınacak bir ürün mü.

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/asus-zenfone-5-kilif-metal-bumper-kapak-cerceve-128454989#product-information
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fairy Tail

quote:

Orijinalden alıntı: redvelvet

30 gün kalma süresi var diye biliyorum, Ekim 16da tekrar Bimcell'e veya Avea döneceğim. Aveaya aklım daha çok yatıyor, bütçe meselesi (500DK +500MB=15TL, yeterli benim için)

Valla öyleyse ben de öyle yapayım yahu peki 30. günde hemen avea 'ya veya turkcell'e gidip değişim talep etsek direk işlemi başlatırlar mı ?
    Peki bi de şu olay geldi aklıma ben şimdi 1 ay önce turkcellden ayrıldıysam 1 ay sonra turkcell'e geri dönebilirmiyim yani biraz ilginç olmaz mı belli bir süresi falan yok mudur ?

Kalma süresi yok aslında, hat yeni değilse taşıdığıngün terar geri gidebilirsin. Ancak operatörler yaptıkları kampanyada son 90 gün içinde bizden gidip dönmemiş olması lazım, son 30 gün bizden gitmemesi lazım vs tarzı şartlar koydukları için kampanyadan yararlanmak isteyen doğal olarak gittiği operatörde bu zamanı geçirmek için kalıyor.

• Dun teknosadan 2 adet aldim,1000 tl uzeri 100tl indirim kodunuda kullandim.Root dan sonra cwm recovery yukleyen oldumu acaba.Backup ve clean islemleri icin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar hava durumu pili sömürüyor
     Asus Zenfone 5 Anakonu-Fmradyo-Root-Yazılım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayastefanos2007

yeni laucher güncellem. geldi

slm, bunu nasıl yükleyebiliriz
  • @HakanGurol ,evet sizde hava durumu coşmuş şarjı emmiş resmen ama bende ekran, android is ve telefon beklemesi bu 3 lü en çok şarjı etkileyenler olarak görünüyor
  • hava durumu uygulaması bende pile hiç etki bile etmiyor. bence bir sıfırlayın telefonu tekrar bakın bakalım
  • bjkboy kullanıcısına yanıt
    google play de gözükür güncelleme.. uygulama güncellemesi olarak..
  • yeni launcher guncellemesinde degisen ne var ben cozemedim?

• S.A arkadaşlar

Bir arkadaşımda bu telefondan var, ve sürekli wifi bağlantısı kopuyor, tekrar menüye girip bağlan demeden bağlanmıyor, böyle bir sorun yaşayan ve çözümünü bilen var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: tuncay_d

S.A arkadaşlar

Bir arkadaşımda bu telefondan var, ve sürekli wifi bağlantısı kopuyor, tekrar menüye girip bağlan demeden bağlanmıyor, böyle bir sorun yaşayan ve çözümünü bilen var mı?

Modemden kaynaklıdır o. Civarda birsürü modem var ise sinyaller karışabiliyor. O yüzden modem ayarından frekansı değiştirin.

Benim evdeki modemde de bu sorun vardı. Modem ayarlarını değiştirince sorun çözüldü.
  • tuncay_d T kullanıcısına yanıt
    son firmware yuklumu acaba
  • social kullanıcısına yanıt
    Ben işbank kredi kartımla alıyorum aliexpressten, hiç sıkıntı yaşamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: devilucifer85

quote:

S.A arkadaşlar

Modemden kaynaklıdır o. Civarda birsürü modem var ise sinyaller karışabiliyor. O yüzden modem ayarından frekansı değiştirin.

Benim evdeki modemde de bu sorun vardı. Modem ayarlarını değiştirince sorun çözüldü.

Tüm modemlerde aynısını yapıyor, evde ,işte, vodafone wifi modemde.

Ne gibi bir ayar yapılacak ki?

• quote:

Orijinalden alıntı: social

son firmware yuklumu acaba

Ota dan kontrol ettik, güncelleme görünmüyor

• quote:

quote:

quote:

S.A arkadaşlar

Tüm modemlerde yapıyorsa sıkıntı var demek ki. Telefonun yazılımını güncellemenizde fayda var ozaman. Güncelledikten sonra tekrar deneyin. Eğer sorun devam ediyorsa garantiye gönderin.

• Telefonu ilk aldıgım gün wi-fi de 1 kere kopma sıknıtısı yaşadım ama bir daha sıkıntı çıkmadı,şarjın az gitmesi sorunu vardı ama oda en son güncellemeyi yaptıktan sonra düzeldi.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

S.A arkadaşlar

Tüm modemlerde yapıyorsa sıkıntı var demek ki. Telefonun yazılımını güncellemenizde fayda var ozaman. Güncelledikten sonra tekrar deneyin. Eğer sorun devam ediyorsa garantiye gönderin.

Ota dan güncelleme görünmüyor, pc den nasıl yapılır?

• Vodafone â geçtikten sonraki batarya durumum bu

Asus Zenfone 5 Anakonu-Fmradyo-Root-Yazılım

• ekranın altındaki geri tuşunda vs ışıklandırma yokmuş,

karanlıkta kullanımı zorlaştırıyor mu?
  • 
Sayfa: önceki 349350351352353
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.