Şimdi Ara

Asus Zenfone 5 Anakonu-Fmradyo-Root-Yazılım (350. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33.503
Cevap
174
Favori
1.151.226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 348349350351352
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Allah rızası için bilen bir yol göstersin lütfen. Ya anlamıyorum. Sadece ben de mi var. Avea hattı kullanıyorum. Özellikle bankadan gelen mesajlar hep engellenen kısa mesaj bölümüne düşüyor. Ne yaptıysam düzelmedi. Avea Mh yi aradım. Orda da sıkıntı yok diyorlar. Telefondan mı onu da bilemedim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadşlar bugün itibari ile zenfone 5 im bozuldu .teknosaya gittim sim kartımı okumuyordu ne olcak dedim servise gitçek dedi hatta yenisi vercez dediler beklicem şimdi 20 gün
  • quote:

Orijinalden alıntı: oft1031

Zf5 Dün sipariş verdim sonunda Allaha şükür teknosadan aldım UPS kargo ile gelecekmiş bu kargo bzim burda yok nasıl olacak şimdi bide kaç günde gelir istanbuldan hataya

Dostum hatayın neresi ben iskenderundan sipariş etmiştim geldi sıkıntı olmaz ups getirir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: h_k_yavuz

Allah rızası için bilen bir yol göstersin lütfen. Ya anlamıyorum. Sadece ben de mi var. Avea hattı kullanıyorum. Özellikle bankadan gelen mesajlar hep engellenen kısa mesaj bölümüne düşüyor. Ne yaptıysam düzelmedi. Avea Mh yi aradım. Orda da sıkıntı yok diyorlar. Telefondan mı onu da bilemedim.

O banka numaralarını engellemiş olabilirsin kontrol et.
    Şöyle ki telefon dokun sol tarafta 3 nokta üst üste ona dokun ve engel listesine girip numaralari kontrol edin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selami023 -- 25 Eylül 2014; 19:11:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: selami023

quote:

Orijinalden alıntı: h_k_yavuz

Allah rızası için bilen bir yol göstersin lütfen. Ya anlamıyorum. Sadece ben de mi var. Avea hattı kullanıyorum. Özellikle bankadan gelen mesajlar hep engellenen kısa mesaj bölümüne düşüyor. Ne yaptıysam düzelmedi. Avea Mh yi aradım. Orda da sıkıntı yok diyorlar. Telefondan mı onu da bilemedim.

O banka numaralarını engellemiş olabilirsin kontrol et.

Engellenen numaralar içerisinde onlar yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gençler bu telefonu gerçekten merak ediyorum alıp da memnun olmayan var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: selami023

quote:

Zf5 Dün sipariş verdim sonunda Allaha şükür teknosadan aldım UPS kargo ile gelecekmiş bu kargo bzim burda yok nasıl olacak şimdi bide kaç günde gelir istanbuldan hataya

Dostum hatayın neresi ben iskenderundan sipariş etmiştim geldi sıkıntı olmaz ups getirir

Ben dörtyolluyum İskenderunda şubesi varmış zatende dörtyolda yok
  • selami023 kullanıcısına yanıt
    bide kaç günde geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: redvelvet

Hattımı Vodafone a taşıyalı yaklaşık 10 gün oldu. Önceden Bimcell kullanıyordum.
    Şimdi şarj günü tamamlamıyor. Kullanım alışkanlıklarım ve konumum ya da kullandığım program ve uygulamalar değişmediği halde durum neden böyle?
    Durum böyle giderse, ki öyle olacak gibime geliyor. Önümüzdeki ay yine hattımı Bimcell veya aveaya taşıyacağım. Sorunu Vodafone a bildirsem
    ilgileneceklerirni hiç sanmıyorum.
    Fikirlerinizi alabilir miyim?

Aynı olay bende de var. Hattımı vodafone'a taşıdığımdan beri günde 2 kez şarj etmeye başladım hem de telefonu gerçek anlamda kullanmamama rağmen. Hattım turkcellken takılıyordum ediyordum hatta akşama doğru oyun bile oynuyordum anca yatarken takıyordum şarja 1 günü tamamlıyordu yani. Bu olay böyle olacaksa ne anlamı kaldı yahu

• quote:

Orijinalden alıntı: Fairy Tail

quote:

Hattımı Vodafone a taşıyalı yaklaşık 10 gün oldu. Önceden Bimcell kullanıyordum.
    Şimdi şarj günü tamamlamıyor. Kullanım alışkanlıklarım ve konumum ya da kullandığım program ve uygulamalar değişmediği halde durum neden böyle?
    Durum böyle giderse, ki öyle olacak gibime geliyor. Önümüzdeki ay yine hattımı Bimcell veya aveaya taşıyacağım. Sorunu Vodafone a bildirsem
    ilgileneceklerirni hiç sanmıyorum.
    Fikirlerinizi alabilir miyim?

Aynı olay bende de var. Hattımı vodafone'a taşıdığımdan beri günde 2 kez şarj etmeye başladım hem de telefonu gerçek anlamda kullanmamama rağmen. Hattım turkcellken takılıyordum ediyordum hatta akşama doğru oyun bile oynuyordum anca yatarken takıyordum şarja 1 günü tamamlıyordu yani. Bu olay böyle olacaksa ne anlamı kaldı yahu

Cidden çok mu farkediyor. Ben tarife değişmeyi planlıyorum abe ya geçmek de vardı aklımda bunu duydum şimdi kafam karıştı.

• Fairy Tail kullanıcısına yanıt
    30 gün kalma süresi var diye biliyorum, Ekim 16da tekrar Bimcell'e veya Avea döneceğim. Aveaya aklım daha çok yatıyor, bütçe meselesi (500DK +500MB=15TL, yeterli benim için)
  • vodafone'nin daha fazla sarj yediğini gogıllayarak bulabilirsiniz beyler kanıtlanmış bir şeydir.

kardeşime aldık telefonu oda vodafone geçti zph5 in sarjı 1 günü zor çıkartıyor.
  • quote:

30 gün kalma süresi var diye biliyorum, Ekim 16da tekrar Bimcell'e veya Avea döneceğim. Aveaya aklım daha çok yatıyor, bütçe meselesi (500DK +500MB=15TL, yeterli benim için)

Valla öyleyse ben de öyle yapayım yahu peki 30. günde hemen avea 'ya veya turkcell'e gidip değişim talep etsek direk işlemi başlatırlar mı ?
    Peki bi de şu olay geldi aklıma ben şimdi 1 ay önce turkcellden ayrıldıysam 1 ay sonra turkcell'e geri dönebilirmiyim yani biraz ilginç olmaz mı belli bir süresi falan yok mudur ?
  • Turkcellin yeni gelenlere özel 500 dk heryöne ve 1 gb interneti var.Yaz 500 paketin adı, 30 eylüle kadar.paket arayanlar bunuda göz önüne alın.
  • yeni laucher güncellem. geldi

• Fairy Tail kullanıcısına yanıt
    Vodafone müşteri hizmetlerini arayıp ögrenmiştim. 30 günlük kullanım süresi olduğunu. Turkcell hariç herhangi bir operatöre geçebilirim. Büyük ihtimalle Avea olacak.
    Vodafone un tek artısı hakikatten interneti hızlı geldi bana.
  • B.H.R.17 B kullanıcısına yanıt
    hadi diyorum bloklamıyım. belki ilerde adam gibi bişey yazarlarda okuruz diye. neyse sizin yazacağınız şeyden ne hayır gelecek
  • quote:

bide kaç günde geldi

3 günde geldi dostum dörtyolada gelir merak etme olmadı ups başka kargoya transfer eder o getirir size :))
  • selami023 kullanıcısına yanıt
    Saol ilgilendiğin için teşekkür ederim
  • Bilhakis kendim denedim gerçekten beğendim ve orta halli uygun fiyatlı kullanışlı ve alınabilitesi yüksek telefon ama kamerası beni tatmin etmedi ilk sayfa da arkadaşın teknik bilgileri yazdığını gördüm, karşılaştırma yaparken xperia neo ile asus zenfone u karşılaştırdım aynı lan bu dedim kendi kendime meğersem sony sensörü kullanıyormuş ama anneme aldığım lg g2 nin kamerası ile karşılaştırdığım da hiç değil se 8 mp ye lafım yok ama lens kamera daha kaliteli olsaydı onun haricinde 2-3 sene rahat götürür.
  • 
Sayfa: önceki 348349350351352
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.