Şimdi Ara

Asus Zenfone 5 Anakonu-Fmradyo-Root-Yazılım (349. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33.503
Cevap
174
Favori
1.151.227
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 347348349350351
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hezarfenburak

Hocam LG 32LA620S-ZA modeli. Aktarmak baya uğraştırıyor. Tahminim diğer ağ cihazları ile çakışma oluyor. Çünkü muhtemelen aynı frekansları kullanıyorlar. Modem vs. yakınsa kapatıp deneyin.

Kardeş kaç defa denedim. Bağlanıyor diye yazıyo ama bağlantı olmuyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • edit: @Grck çok teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkboy -- 25 Eylül 2014; 13:11:44 >
  • bjkboy kullanıcısına yanıt
    1. msj da var link..
  • Merhabalar;

Teknosa.com' da şu an 77-TL hediye çeki var(bugün son). Daha önceki sayfalarda Teknosa'dan web sitesinden satın alan bir arkadaşın gelen telefonunun kullanılmış/iade edilmiş olduğunu okumuştum. Sık rastlanır bir hadise midir? Başına gelen var mı?
    Yoksa, uğraşacaksam boşver 77 TL' sini gider yerinden görerek alırım.

İyi günler..
  • hezarfenburak kullanıcısına yanıt
    paypal ve garanti sanalkart kabul etmıyor aliexpress
    siz nasıl alışverış yaptınız acaba
    gerçek visa kart no vermek istemıyorum açıkcası
  • B.H.R.17 B kullanıcısına yanıt
    önce adam ol cango sana giren çıkan nedir her mesaja zenphone avukatı gibi cevap veriyosun. google yaz kaç saat gidiyormuş ôğren. bidahada mesajımı alıntı yapma sana cevap vermicem.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • chekirghe kullanıcısına yanıt
    sana çok iyi oldu
  • ilishki İ kullanıcısına yanıt
    kapalı ambalajlı pakette geldi bana.. kullanılmış iade mal göndereceklerini sanmıyorum..
  • Merhaba telefonu (ZF5) 3 gündür kullanıyorum. Telefonla ilgili görüşlerimi ayrıca toplu şekilde yazacağım ama önce pil kullanımı konusunda paylaşım yapmak istedim.

Telefonu dün sabah saat 7 de %100 ile şarjdan aldım 1 gün 8 saat oldu ve daha %11 şarjım var. Gece 2 ile sabah 7 arası wifi yi kapatıyorum (eski teleffonumdada bu şekil kullanıyordum) bu saatler dışında wifi hep açık şebekem sadece 2g üzerinden bağlı operatör üzerinden internet kullanmaya ihtiyaç duymuyorum evde ve işte sürükli wifi var, günde 1 saat kadar müzik dinliyorum servisle işe gidiş dönüş yolunda. Bu pil kullanımında oyun hiç yok. Youtubede video izledim. 1 saat kadar aralıklarla Teamwiever üzerinden fabrikadaki çeşitli noktalardan ofisteki pc mi kullandım. Facebook İnstagram wahatsapp kullandım. internet tarayıcısı olarak kendi tarayıcısını kullandım (Gayet hızlı). Şarjım bitmesin diye herhangi ekstra birşey yapmadım üstüne telefon yani olduğu için biraz kurcaladık çevremdekilerde yenimi aldın ver bir bakayım diyip bızıkladılar.

Kısacası benim kullanım tarzımla pil konusunda bana fazla fazla yetecek gibi gözüküyor. 15-20 günden sonra pilin daha fazla oturduğunu söylüyorlar yani bu süreler dahada iyi olacak. Benim beklentim beni sabah 7 den akşam 8-9 a kadar taşısa yeter şeklindeydi. ama fazla fazla karşıladı.

1 hafta kadar kullandıktan sonra daha detaylı bir deneyim/değerlendirme paylaşmak istiyorum.

Asus Zenfone 5 Anakonu-Fmradyo-Root-Yazılım  Asus Zenfone 5 Anakonu-Fmradyo-Root-Yazılım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NorthShield -- 25 Eylül 2014; 15:57:57 >

• Kliksa'dan almıştım ben önce mikrofon arızalıydı iade ettim ama kapalı ambalajında sıfır geldi kötü şans diyelim daha sonra teknosa mağzasından aldım test ettim şuan maşallah bir problem yok. Pili de gayet iyi gidiyor.

- Arkadaşlar seviyeyi düşürmeyelim...
  • elinde zenfone 5 olan bi arkadaş şarj aletinin üzerindeki voltaj değerlerini yazabilir mi.? bugun zenfone 5 sipariş ettim daha gelmedi taşınabilir şarj cihazı alıcam ondan soruyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: chekirghe

Arkadaşlar YASAL TAKİP diye bir mesaj geldi imei numaram klonlanmıştır 30 gün içinde kapatılacaktır diye ne yapmam gerekli bu durumda cihaz teknosadan alınma

Geçen bizim amcaoğluna da geldi aynı mesaj adamı asayiş şube aldı götürdü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • facebook uygulaması crash oluyormu arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: forewer67

elinde zenfone 5 olan bi arkadaş şarj aletinin üzerindeki voltaj değerlerini yazabilir mi.? bugun zenfone 5 sipariş ettim daha gelmedi taşınabilir şarj cihazı alıcam ondan soruyorum.

Asus Zenfone 5 Anakonu-Fmradyo-Root-Yazılım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Persheid1903

quote:

Orijinalden alıntı: forewer67

elinde zenfone 5 olan bi arkadaş şarj aletinin üzerindeki voltaj değerlerini yazabilir mi.? bugun zenfone 5 sipariş ettim daha gelmedi taşınabilir şarj cihazı alıcam ondan soruyorum.

Asus Zenfone 5 Anakonu-Fmradyo-Root-Yazılım

harikasın dostum çok teşekkürler

• seven44 S kullanıcısına yanıt
    android in sistem dosyası telefonu hibernate moduna geçmesini engellliyor, pilin hızlı tükenmesine neden oluyor
  • quote:

Arkadaşlar üstün tasarruf moduna alıyorum ekran kapanınca ağ bağlantısını kesmiyor neden

aynı durum bende de var, RILJ sorunu diye yazmıştım. üstün tasarruf modunun özelliği ekranı kapatınca değil telefonu askıya alınca ağ bağlantısını kesmesi. android sistemde RILJ diye bir dosya var telefonu askıya alınmasını engelliyor, Türkiye de konu hakkında pek bilgisi olan yok yabancı formlara baktım Jeally Bean nin kalıtsal sorunu gibi duruyor. bir kaç yöntem de yazmışlar denedim ama fayda etmedi. böyle kabul ettim. Kit kat gelince çözülür diye umut ediyorum
  • social kullanıcısına yanıt
    Forumu kullanıyoruz diye arkadaş yada forumdaş olma durumu söz konusu değil.
  • Zf5 Dün sipariş verdim sonunda Allaha şükür teknosadan aldım UPS kargo ile gelecekmiş bu kargo bzim burda yok nasıl olacak şimdi bide kaç günde gelir istanbuldan hataya
  • quote:

Orijinalden alıntı: HakanGurol

quote:

Arkadaşlar üstün tasarruf moduna alıyorum ekran kapanınca ağ bağlantısını kesmiyor neden

aynı durum bende de var, RILJ sorunu diye yazmıştım. üstün tasarruf modunun özelliği ekranı kapatınca değil telefonu askıya alınca ağ bağlantısını kesmesi. android sistemde RILJ diye bir dosya var telefonu askıya alınmasını engelliyor, Türkiye de konu hakkında pek bilgisi olan yok yabancı formlara baktım Jeally Bean nin kalıtsal sorunu gibi duruyor. bir kaç yöntem de yazmışlar denedim ama fayda etmedi. böyle kabul ettim. Kit kat gelince çözülür diye umut ediyorum

Ben üstün tasarrufa alınca kesiliyor yanlız.

Ben wifi kullanıyorum, 3g den bahsetmiyorum bu arada. Sizlerin ki wifi de de mi kesilmiyor.

• 
Sayfa: önceki 347348349350351
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.