Şimdi Ara

Asus Zenfone 5 Anakonu-Fmradyo-Root-Yazılım (1671. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
33.503
Cevap
174
Favori
1.151.224
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16691670167116721673
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hgurbuz50

quote:

Orijinalden alıntı: hera^^

quote:

internetten kendiniz alıp el yatkınlığınız varsa değiştirebilirsiniz.
    internette video larda var.

Cok fazla anladığım soylenemez.

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/asus-zenfone-5-orjinal-on-off-yan-ses-filmi-zenfone-5-acma-kapama-filmi-zenfone-5-on-off-filmi-302169233

Bu ürünler var her yerde, ama içeriğinde tuş yok sanırım, film olarak geçiyor. Bende tuş da yok. Bir işe yarar mı ki?

ihtiyacınız olan parça bu.

bunun üzerinde butonlar var.

ama kapaktaki tuşlar kapak ile beraber satılır

onu ayrı almanız lazım.

Teşekkür ederim ilginiz için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/asus-zenfone-5-orjinal-on-off-yan-ses-filmi-zenfone-5-acma-kapama-filmi-zenfone-5-on-off-filmi-302169233

Bu ürünler var her yerde, ama içeriğinde tuş yok sanırım, film olarak geçiyor. Bende tuş da yok. Bir işe yarar mı ki?

ihtiyacınız olan parça bu.

bunun üzerinde butonlar var.

ama kapaktaki tuşlar kapak ile beraber satılır

onu ayrı almanız lazım.

Teşekkür ederim ilginiz için

ben teşekkür ederim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: JackWondo

Arkadaşlar telefonu alalı 3 yıl oldu haliyle batarya baya kötü durumda internetten alıp da değiştiren var mı ?

39 tl ye n11 den batarya alıp kendim değiştirdim youtube dan videolar izleyerek.

daha sonra da power tuşum bozuldu. gg den power butonu aldım 13.90 tl ye. butonları değiştirmek çocuk oyuncağı gibi geldi bataryadan sonra.
  • quote:

quote:

Malesef o yan tuşlar kapaktan ayrı bulunmuyor. Bazı arka kapaklarda da bulunmuyor hatta. Arka kapak alırken dikkat edin tuşlu olanlardan olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Meticulous

quote:

Orijinalden alıntı: JackWondo

Arkadaşlar telefonu alalı 3 yıl oldu haliyle batarya baya kötü durumda internetten alıp da değiştiren var mı ?

39 tl ye n11 den batarya alıp kendim değiştirdim youtube dan videolar izleyerek.

daha sonra da power tuşum bozuldu. gg den power butonu aldım 13.90 tl ye. butonları değiştirmek çocuk oyuncağı gibi geldi bataryadan sonra.

Hocam merhaba,annem zenfone 5 kullanıyor, whatsaptaki kişiler rehbere de geliyor daha doğrusu aynı kişiden bir sim kartta bir de cihaza kopyalıyor sanırım bunu nasıl engellerim? Sadece sim karttakiler gözüksün istiyorum, karıştırıyor sonra kadın.

• Arkadaşlar WhatsApp,viber gibi uygulamalarda örüntülü görüşmelerde çok gürültü gidiyor çınlama sesi gibi sebebi nedir?

• Arkadaslar merhabalar ilginc bir sorunum var. Telefonun arka kamerasi video cekiyor ama fotograf cekmiyor icinden kablo cikti falan desek videoda cekmezdi degil mi ? Birde batarya icin en iyi orjinal rom hangisi kitkat kullaniyorum lollipopun sarji asiri kotu cunku.

• com.android.phone durduruldu hatası için format attım ancak açılınca tekrar başlıyor daha önce başıma gelmişti format attım 2 ay önce düzeldi şimdi böyle oldu çözüm önerisi olan var mı sistem dosyalarında mı sıkıntı var acaba

Bir de şarjın en iyi gittiği rom hangisi şuan onu yükleyim hazır format atıyorken.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pozitron~ -- 25 Eylül 2017; 12:4:41 >
  • Pozitron~ kullanıcısına yanıt
    sıfırdan rom yükleyin.

resmi rom da en iyisi 4.4.2

• Arkadaş 4.4 deki cihazım sürekli o durduruldu bu durduruldu hatasu vermeye ve takılmaya başladı lolipop a güncelleyim dedim araştırdım o kadar karışık ki o yazılımı bilgisayara indirme kısmı birsürü yazılım indirdim en sonunda işin içinden çıkamadım. Ne yapmalı nası yapmalı yardımcı olursanız sevinirim
  • Beyler Zenfone 4 2014 model telefona manuel lollipop güncellemesi kurmak istedim ama telefon bir türlü güncellemeyi görmüyor. Neden sizce?
    Birde oyunlarda performans sıkıntısı var. GTA SA yükledim inanılmaz kasıyor hemde en düsukte. Asphalt da aynı şekilde. Neden acaba?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • montana rom un 5. versiyonu çıkmış bende zaten format atacaktım kurdum telefon çağ atladı resmen tavsiye ederim
    özellikle arayüz çok hoş
    https://forum.xda-developers.com/zenfone-5/development/rom-montana-rom-zenfone-5-6-t3442202
  • hgurbuz50 kullanıcısına yanıt
    Merhaba.

http://www.gold.com.tr/xiaomi-redmi-note-4-eu-32gb-dual-sim-gold-cep-telefonu_u

Şu gold'daki redmi note 4, alınırmı? Memnunmusun hala?

• quote:

Orijinalden alıntı: aezd

Merhaba.

http://www.gold.com.tr/xiaomi-redmi-note-4-eu-32gb-dual-sim-gold-cep-telefonu_u

Şu gold'daki redmi note 4, alınırmı? Memnunmusun hala?

gold sayfasında işlemci octa core olarak yazılmış.

mediatek olanlar var önermiyorum.

snapdragon işlemcili olanı alın.

• Yani Gold'taki mediatek işlemcilimi?

• quote:

Orijinalden alıntı: aezd

Yani Gold'taki mediatek işlemcilimi?

bilmiyorum.

• Octacore dediğine göre galiba snapdragon. Mediatek de decacore var. Tamam teşekkür ederim

• Zenfone 5 ime yeni batarya alıp değiştirmek istiyorum fakat internetteki yorumlarda bazı kişilerin bataryayı değiştirdikten sonra ekran sürelerinde bir değişme olmadığını yazdığını gördüm. Bataryasını değiştiripte ekran süresi artan oldu mu arkadaşlar. Şuan 2.5 saati zor çıkarıyor benim telefon

• Bende ikinci el Zenfone 5 var ekranı bariz bi sekilde catlak ve kırıklar mevcut ekranı yaptırmak istiyorum maliyeti bana ne kadar olur ucuza felan bulurmuyum

• quote:

Orijinalden alıntı: Bysnbad

Bende ikinci el Zenfone 5 var ekranı bariz bi sekilde catlak ve kırıklar mevcut ekranı yaptırmak istiyorum maliyeti bana ne kadar olur ucuza felan bulurmuyum

150 200 arasi ekran degisimi,gg den cami kendin alip taktrirsan 130 a filan halledersin sanirim

• 
Sayfa: önceki 16691670167116721673
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.