Şimdi Ara

Asus Zenfone 5 Anakonu-Fmradyo-Root-Yazılım (1670. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33.504
Cevap
174
Favori
1.151.224
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16681669167016711672
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam geçmiş olsun, eğer ekran sağlamsa ve satmayı düşünürseniz yedek parça olarak alabilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Meteormta kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam.

Walla telefon ölümsüzlüğünü ilan etti.

O kadar kötü kullanmama rağmen hala hayatta.

Ben umudu kestiğim için samsung galaxy c7 aldım 64gb olanından.

Daha sonra bir tanıdık ben tamir ederim dedi. 30 TL karşılığında telefonu eskiden güzel hale soktu.

Şuan kullanmıyorum ama yedekte dursun istiyorum.

Yardımcı olamadım kusura bakmayın artık. İyi forumlar.

• serseri sirin kullanıcısına yanıt
    Sizin işiniz çözüldüyse problem yok :D Benimde 2.5 seneyi buldu, baya hor kullanmama rağmen hala çalışıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Temet Nosce

Yeni rom atmayı düşünüyorum en son baktığımda şu iyi gibi geldi;

[ROM] [7.1.x] Unofficial LineageOS 14.1 Nightly Builds

Daha önce kullanan var mı acaba? Bir de mesela TWRP ile bunu yüklesem, yüklemeden önce stock rom backupunu alırsam LineageOS da sorun olursa stock roma dönebilir miyim?

Ben denedim. Kamera hariç herşey çalışıyor. Ama foto ve video berbat oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xfighter9

quote:

Daha önce kullanan var mı acaba? Bir de mesela TWRP ile bunu yüklesem, yüklemeden önce stock rom backupunu alırsam LineageOS da sorun olursa stock roma dönebilir miyim?

Başka denediğiniz güzel bir rom var mı acaba? Stock bazlı rom kullanmak istiyorum Gps için. Montana iyi gibi geldi en son
  • quote:

quote:

Temet Nosce, xfighter9, romların içinde genellikle beğenmediğin bir uygulama çıkacaktır. bununla silersin System App Remover (ROOT) . şahsen ben özel romlarda kafama göre takılırım, zaten bu romları bundan dolayı ya stock kamera yada bunu denerim yada Camera FV-5
    (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.flavionet.android.camera.pro&hl=tr ) . paid yada pathedi stersen webde var arattırın.
    diğer uygulamalar için de dene dur istediğin romda kal

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ademm35 -- 16 Ağustos 2017; 8:20:26 >

• quote:

quote:

quote:

Başka denediğiniz güzel bir rom var mı acaba? Stock bazlı rom kullanmak istiyorum Gps için. Montana iyi gibi geldi en son

Montana veya MNML bunlar stock stabil denebilecek en iyi 2 romlardır. Sanırım onların son güncellemeleri oldu.
    [ROM][STOCK][LP][5.0]mnml STOCK ROM 5.0.3https://forum.xda-developers.com/zenfone-5/development/mnml-stock-rom-5-0-t3421450

Birde kernel geliştiricisi Borets24 den bir çalışma var ama henüz tam stabil değil ama o iddiadlı diğer cihazlarada yapmış.
    Asusun cihaz arayüz melezlemeleri denebilir.

BORETS ROM for Asus Zenfone 6 & Zenfone 5https://forum.xda-developers.com/zenfone-5/development/borets-rom-asus-zenfone-6i-zenfone-test-t3635840

EDİT: Borets e sordum en son versiyonun stabil olduğunu söyledi. BORETS_ROM-1.2.1.zip

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ademm35 -- 17 Ağustos 2017; 8:15:21 >

• zenfone 5 im şarj olmuyor. şu videodakiyle durumum tamamen aynı. ne yapmam gerek?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Meticulous -- 20 Ağustos 2017; 22:35:40 >
  • Telefonum yavasladı format atmak lazım. Bende format atana kadar iyi bir rom atar öyle kullanırım dedim.

Hem sade,kullanışlı batarya konusunda iyi olan bir rom var mı ?
  • zefone 5 i 3 senedir kullaniyorum yazilimsal sorun ve batarya sorunu dışında beni yarıyolda bırakmadı herzaman çalıştı. hiç servise götürmedim. android telefonlar için 3 sene ömür biçiyorlar ondan sonra sorunları normal karşılamak lazım. şu aralar format atınca telefon kendine geliyor lakin bir süre sonra gene yazılımsal sorunlar kapanıp açılmalar ve takılıp donmalar oluyor fiyatına göre genede iyi telefon.

• EVEEET HALA ASUS GÜNCELLEME VERSİN DİYENLER VAR GİBİ DUYUYORUM. Gerek yok be gardaşım aha buyur "ANDROİD O" HANGİ FİRMA FULL DESTEK VERDİ Kİ ASUS VERSİN
    https://forum.xda-developers.com/zenfone-5/development/rom-aosp-oreo-tank0412-t3663733

[ROM][ALPHA][8.0.0_r1] AOSP Oreo by tank0412[T00F/G]

Asus Zenfone 5 Anakonu-Fmradyo-Root-Yazılım

DİĞER VERSİYON "O" LARDA GELİYOR ZENFONE5 İÇİN AZ KALDI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ademm35 -- 28 Ağustos 2017; 8:44:11 >

• en güncel lollipop versiyonu 3.23.40.87 mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Meticulous

zenfone 5 im şarj olmuyor. şu videodakiyle durumum tamamen aynı. ne yapmam gerek?

sorunu hala çözemedim
  • quote:

quote:

zenfone 5 im şarj olmuyor. şu videodakiyle durumum tamamen aynı. ne yapmam gerek?

sorunu hala çözemedim

Şarj devresiyle ilgili bir sıkıntı var gibi. Servise göndermeniz gerek.
    Veya kendim yaparım derseniz şarj soketi ve devresini internetten bulup alırsanız takma imkanınız olabilir belki ama çok da riske girmeyin derim.

• quote:

quote:

sorunu hala çözemedim

subboard alın hocam internette de var Eminönündede var el yatkınlığınız varsa kendiniz degiştirebilirsiniz.

alttaki subboard tek parça zaten.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Herkese merhaba. İki buçuk yıldan fazla süredir kullandığım Zenfone 5'imin güç tuşu ve ses tuşları kırılıp kayboldu. Bir süre kalem gibi sivri cisimlerle kullanmaya devam ettim ama bastırmadan dolayı o kısım içe göçük durumda, işlemiyor şu an.

Tuş kilidini açabilmem için ya yanımdakilere kendimi aratıyorum, ya şarja takıp çıkarıyorum ya da kartı çıkarıp geri takıyorum.

Baska bir is icin gittiğimde Vatan Bilgisayar'daki görevliye gösterdim, teknik servisten gelen bir elemanmış. Tamirinin çok masraflı olacagını söyledi. Telefonun baska bir sıkıntısı yok, yeni telefona para vermek istemiyorum. Yok mudur bu işin az masraflı kolay bir çözümü?

Bir de aliexpress'te ve gg'de yan film olarak geçiyor, tuşlar görünmüyor. O ürünler isime yaramaz sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: hera^^

Herkese merhaba. İki buçuk yıldan fazla süredir kullandığım Zenfone 5'imin güç tuşu ve ses tuşları kırılıp kayboldu. Bir süre kalem gibi sivri cisimlerle kullanmaya devam ettim ama bastırmadan dolayı o kısım içe göçük durumda, işlemiyor şu an.

Tuş kilidini açabilmem için ya yanımdakilere kendimi aratıyorum, ya şarja takıp çıkarıyorum ya da kartı çıkarıp geri takıyorum.

Baska bir is icin gittiğimde Vatan Bilgisayar'daki görevliye gösterdim, teknik servisten gelen bir elemanmış. Tamirinin çok masraflı olacagını söyledi. Telefonun baska bir sıkıntısı yok, yeni telefona para vermek istemiyorum. Yok mudur bu işin az masraflı kolay bir çözümü?

Bir de aliexpress'te ve gg'de yan film olarak geçiyor, tuşlar görünmüyor. O ürünler isime yaramaz sanırım.

istanbul Eminönü yıldız handa yarım saatte tamir ettirirsiniz

birçok dükkan var orda

parçası illa birinde vardır

• quote:

Orijinalden alıntı: hgurbuz50

quote:

Orijinalden alıntı: hera^^

Herkese merhaba. İki buçuk yıldan fazla süredir kullandığım Zenfone 5'imin güç tuşu ve ses tuşları kırılıp kayboldu. Bir süre kalem gibi sivri cisimlerle kullanmaya devam ettim ama bastırmadan dolayı o kısım içe göçük durumda, işlemiyor şu an.

istanbul Eminönü yıldız handa yarım saatte tamir ettirirsiniz

birçok dükkan var orda

parçası illa birinde vardır

İstanbul'da değilim maalesef.

• hera^^ H kullanıcısına yanıt
    internetten kendiniz alıp el yatkınlığınız varsa değiştirebilirsiniz.
    internette video larda var.
  • Arkadaşlar telefonu alalı 3 yıl oldu haliyle batarya baya kötü durumda internetten alıp da değiştiren var mı ?

• 
Sayfa: önceki 16681669167016711672
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.