Şimdi Ara

Asus Zenfone 5 Anakonu-Fmradyo-Root-Yazılım

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
33.631
Cevap
189
Favori
1.099.108
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Asus >> Asus Zenfone 5 Anakonu-Fmradyo-Root-Yazılım
Giriş
    1071 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: DevrimSeven60

http://forum.donanimhaber.com/m_110562413/f_//tm.htm#110562413

yardımcı olur musunuz

indirdiğin rom dosyası telefondan indirirsen indirme sırasında internet kopukluğu olabilir bundan dolayı a bozulabilir.
    downloadları pc den İDM gibi araçlarla yaparsan daha sağlıklı olur

telefonu fabrika ayarlarına cihazdan veya driodboottan sıfırladığında üzerinde yüklü

V2.21.40.30 veya V2.21.40.44 olmalı bunun üzerine otadan veya şu linktekihttp://dlcdnet.asus.com/pub/ASUS/ZenFone/UL-ASUS_T00F-WW-2.22.40.54-user.zip?_ga=1.5295795.1849004263.1431976331
    Kitkat son V2.22.40.54 güncellemeyi yap. daha sonra V3.23.40.60 versiyonu dahili hafızaya at. Link:http://dlcdnet.asus.com/pub/ASUS/ZenFone/A500CG/UL-ASUS_T00F-WW-3.23.40.60-user.zip

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ademm35 -- 29 Eylül 2015; 12:58:02 >

• Yarbay
    7589 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ahmet ferid

quote:

http://forum.donanimhaber.com/m_110562413/f_//tm.htm#110562413

yardımcı olur musunuz

indirdiğin rom dosyası telefondan indirirsen indirme sırasında internet kopukluğu olabilir bundan dolayı a bozulabilir.
    downloadları pc den İDM gibi araçlarla yaparsan daha sağlıklı olur

telefonu fabrika ayarlarına cihazdan veya driodboottan sıfırladığında üzerinde yüklü

V2.21.40.30 veya V2.21.40.44 olmalı bunun üzerine otadan veya şu linktekihttp://dlcdnet.asus.com/pub/ASUS/ZenFone/UL-ASUS_T00F-WW-2.22.40.54-user.zip?_ga=1.5295795.1849004263.1431976331
    Kitkat son V2.22.40.54 güncellemeyi yap. daha sonra V3.23.40.60 versiyonu dahili hafızaya at. Link:http://dlcdnet.asus.com/pub/ASUS/ZenFone/A500CG/UL-ASUS_T00F-WW-3.23.40.60-user.zip

şuan 40.53 var.
    40.44'e düşürüp manuel yükleme ile 40.54 yükleyeceğim. onun üzerinede manuel yükleme ile 3.23.40.60'ı değil mi?

idm kullanıyorum hocam sağolasınız bilgi için

manuel yükleme dediğimde zipi 'olduğu gibi' telefona atmak değil mi?

• Binbaşı
    1071 Mesaj

EVET CEPTE İNTERNETİN VARSA OTA DAN GÜNCELLEMEYİ KONTROL ET
    BİRKAÇ KEZ DENE. Görmesi lazım 40.54 ü görürse otadan güncelle.
    sonra wipe cache yap , yeniden başlat ve lolipop ww olan ....40.60 ı dahili hafızaya at
    sol üstte köşede güncelleme uyarına tıkla güncellesin. indirdiğin zip için başka bir zip olmasın
    dosya .......-user.zip şeklinde bitmeli
    |
    |
    DevrimSeven60 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: OmC43

LG G2'ye geçenler veya kullananlar şuan G2 almak üzereyim acil deneyimlerinizi yazar mısınız alırsam geri veremem!

bunu bizim konumuza yazsaydın keşke

http://forum.donanimhaber.com/m_79264789/tm.htm

Orijinalden alıntı: ulutan1

Arkadaşlar telefon açıkken şarj full doluyor fakat gece yatarken telefonu kapatıp şarja takıyorum sabah baktığımda led hala sarı, full dolmuyor, açtığımda %95 civarı görüyorum. Böyle sorunla karşılaşan oldu mu acaba?

başka bir kablo ile deneyin ilk olarak.

bende kablodan kaynaklıydı sorun.

eğer diğer kabo ile de sıkıntı devam ediyorsa soktten olabilir.
    |
    |

LOLİPOP U SANIRIM DENEMEYEN AZ KİŞİ VAR
    HERKESİN KULLANMA ALIŞKANLIĞINA GÖRE DEĞİŞECEĞİ AŞİKAR.
    Bana göre dene tecrübe et, beğenmezsen verdiğim linklerde Downgrade 5333 5222
    dosyalarını dailiye atarak geri dönersin hiçbir verin kaybolmaz önceden yedek alırsın olur biter.

Hocam, downgradede herşey sıfırlanıyor.
    |
    |

sonra wipe cache yap , yeniden başlat ve lolipop ww olan ....40.60 ı dahili hafızaya at
    sol üstte köşede güncelleme uyarına tıkla güncellesin. indirdiğin zip için başka bir zip olmasın

hocam, sürüm düşürürken adb yüklemesine başlamadan önce wipe data yapmamız gerekiyo rya aynı hatayı aldım. e:cant.....

işlemlere devam ediyorum pek umudum yok ama
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

quote:

LG G2'ye geçenler veya kullananlar şuan G2 almak üzereyim acil deneyimlerinizi yazar mısınız alırsam geri veremem!

Artık G2'ye Rom bulma talaşındayım...

Bu arada ZF5 gelişmelerini takip edicem.

• Yarbay
    5279 Mesaj

ZenUI uygulamalarından bahsediyorsan gereksiz bir uygulama yok hepside gayet temiz ve güzel çalışan günlük hayatımda kullanıyorum.

|
    |
    X-Slim kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

quote:

quote:

Artık G2'ye Rom bulma talaşındayım...

Bu arada ZF5 gelişmelerini takip edicem.

hocam ben uzun süredir uğtaşıyorum o işlerle. Konuya gelirsen yardımcı olurum kirletmeyelim burayı
    |
    |

• Yarbay
    2721 Mesaj

Traffic smash racers diary adlı oyunda bu hatayı aldım.Oyun türk yapımı,yeni ve online değil.Öylesine indirdim zaten sonra sildim,neden kitlendiğini merak ediyorum sadece.Bugün telefon kendi kendini yeniden başlattı,bunun nedeni nedir ?

|
    |
    CanKartaL84 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

hocam inan bana ben çok uzun zamandır çözememiyordum sıkıntımı dediklerini yaptım ve sonunda lollipopu kurabildim. çok teşekkür ediyorum. telefonu aldığımız gün kamera iyileştirme ve ses yükseltme gibi eylemler yaptığımı hatırlıyorum. lollipopda bu konuda ne yapabiliriz. kamera önemli değilde ses öenmli

Onlari kaldirabiliyor muyuz hocam ? Birde klavyede yazi yazarken ustte hemen tahminler cikiyor onlari kapatabiliyor muyuz ?

|
    |
    OmC43 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Klavye ayarlarında otomatik düzeltme gibi bir şey olmalı ordan kapatabilir yada seviyesini düşünebilirsin.

|
    |
    Merhaba arkadaşlar; yenilenmiş olarak aldığım zenfone 5 telefonum bu gün geldi donanımsal olarak her hangi bir arızasına rast gelmedim sıfırdan farksız olarak geldi... ancak yazılım bilgisine baktığımda 5.0 lolipop oluyor sanırım o yüklü olarak geldi ve geldiğinde %30 bataryası vardı kurcalarken bitti tabi şimdi şarj oluyor tam dolmasını bekliyorum önerileriniz nelerdir? orjinalliğini bozmadan işe yarar şeyler var ise tavsiyelere açığım ayrıca bir çok denemede yaptım konuşma mesajlaşma nete bağlanma vs gayet iyi durumda gözüküyor şimdilik... fm radyo merak ediyordum o da var şu an için sorun yok gibi gözüküyor umarım böylede devam eder...
    TV:LG 50pb690-Luxor 40L600D-LG pa1000 81"/UYDU:Digitürk Humax DCR HM-9504HD-Tivibu Vestel S7830/MP:Philips hmp4000-Samsung BD-F5100/AVR:SONY STR DH-550/HOPARLÖR:MAGNAT 102,252,800-SONY sa-w2500-Edifier m3500/TELEFON:General Mobile 6/AĞ:Asus N12e-TP-LINK 801nd-TP-LINK HA100
  • Yarbay
    2945 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: yuxeses

Merhaba arkadaşlar; yenilenmiş olarak aldığım zenfone 5 telefonum bu gün geldi donanımsal olarak her hangi bir arızasına rast gelmedim sıfırdan farksız olarak geldi... ancak yazılım bilgisine baktığımda 5.0 lolipop oluyor sanırım o yüklü olarak geldi ve geldiğinde %30 bataryası vardı kurcalarken bitti tabi şimdi şarj oluyor tam dolmasını bekliyorum önerileriniz nelerdir? orjinalliğini bozmadan işe yarar şeyler var ise tavsiyelere açığım ayrıca bir çok denemede yaptım konuşma mesajlaşma nete bağlanma vs gayet iyi durumda gözüküyor şimdilik... fm radyo merak ediyordum o da var şu an için sorun yok gibi gözüküyor umarım böylede devam eder...

ayarlar-hakkında-yazılım bilgisi-derleme numarası.
    orda ne yazıyor?
    3.23.40.52 mi
    3.23.40.60 mı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
    12213 Mesaj

Yaptim tesekkurler hocam , peki o bahsettigimiz uygulamalari silemiyor muyuz ?

|
    |
    OmC43 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hayır.

|
    |
Media Sözlük
canlı radyo dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,563
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.