Yüzbaşı
03 Ağustos 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
13 üye
Görüntülenme
Toplam: 66 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Uzun suredir takip ettigim bir monttu. Yilbasi indirimleri vs 240kusurlerden asagi bir turlu dusmedi.bu fiyati gorunce siparis gectim. Markanin baska bir montunu yaklasik 10yildir kullaniyorum. Baska bir sicak dirsat konusunda su gecirmedigi soylenen ayni marka montun ozellikleri bunda da mevcut. 150₺ uzeri kargo ucretsiz sanirim.

https://www.boyner.com.tr/jack-jones-mont-763662?dfw_tracker=42933-5001752757001&searchKey=new flic
Merhaba arkadaslar,

Az once +905370173890 nolu numara aradi guya yapikredi genel mudurlukten ariyormus kredi kartimdan rusyadan para cekim talebi olmus bundan haberim var mi diye sordu ben de yok vs dedim en sonunda da guvenligim icin tc kimlik nomu istedi yok vermem deyince kapatti,ses kaydini da son 1dk da almak geldi aklima. polise bildirdim savciya gitmemi soyledi banka ise bi islem yapmiyor, bilginize.
Merhaba arkadaslar,

Baslikta da belirttigim uzere 30bin tlye kadar hb bir arac ariyorum. Genel ozellikler olarak manuel vites ve mumkunse dusuk km li temiz arac bakiyorum. Belirttigim ozellik ve butceye gore megane 2 dinamik donanimli araclar mantikli geldi bana. Sizin de farkli onerileriniz varsa yardimci olursaniz cok sevinirim.

Saygilar.
merhaba arkadaşlar.geçen ağustos ayında bimeksten s4 zoom aldım.kamerada sıkıntı çıktığı için servise göndereceğim fakat ürünün faturası kayıp.rica ettim bana fatura kopyasını gönderdiler aslı gibidir mührüyle beraber.fakat samsung bu örnekle sadece tamir işlemi yapabiliyormuş.yani iade ya da değişim deseler orijinal fatura olmadığı için işlem yapmayacaklar.anlamadığım madem aslı yerine geçmeyecek neden aslı gibidir mührü basıyorlar?yardımcı olabilecek arkadaşlardan acil yardım bekliyorum.şimdiden teşekkürler.
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-seat-acilll-acillllll-2004model-seatcordoba-1-4tdi-signo-full-55757796/detay/

arkadaşlar araç bu.aile aracı olarak kullanılacak.değerli görüş,bilgi ve tecrübelerinizi aktararırsanız çok makbule geçer.
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Otomobil
opel
Oyun Platformu
PS4
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 1 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 9 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.296
İkinci El Bölümü Mesajları: 2
Konularının görüntülenme sayısı: 2.504 (Bu ay: 108)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 185 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.