Şimdi Ara

.::ASUS ZENFONE 3 AİLESİ [ANA KONU - KULLANICI KULÜBÜ]::. (210. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.933
Cevap
46
Favori
266.091
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 208209210211212
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 4g açıkken kendi kendine ekran dokunmatiği çalışma sorununa "ghost touch" çare bulan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: theVerge

quote:

Orijinalden alıntı: The Time Lord

.::ASUS ZENFONE 3 AİLESİ [ANA KONU - KULLANICI KULÜBÜ]::.

ANDROID telefonda JAVA yok.

GSMARENA = ÇÖP

Bu arada ZC553KL Zenfone 3 Max 5.5 inç nasıldır?

Ergen ergen espri yapmaya gerek yok. At telefona bir .jar uzantılı uygulama veya oyun açılıyor mu açılmıyor mu gör ondan sonra gel buraya muhaha çöp vs. yaz..

Zenfone 6 vardı ve çalışıyordu gayet.

• Arkadaşlar benim kız arkadaşımın telefonu zenfone 3 max ve ekranı kırıldı bunu en ucuz nasıl yapıtrabilir aliexpressten sipariş veren var mı? daha önce yaptıran falan? Zamında lg g2 min ekranı kırılmıştı çakma takmışlardı ekranı bastırınca siyahl eke cıkıyordu böyle bir şey olmamasını istiyorum orjinal ekran ya da kalitali çin malı arıyorum yardımcı olursanız cok memnun olayım.
  • enermax600 E kullanıcısına yanıt
    Kendim kendime cevap vereyim, ekran koruyucu camı değiştirdim ve şimdilik düzelmiş görünüyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar cevap verirmisiniz.birkaç kişinin görüşünü istiyorum.zenfone 3(64gb) tavsiye ediyormusunuz.zenfone 3 almasanız ne alırdınız? mesela iphone 6,xperia z5 veya x,xz gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FJieQuen.RAA -- 7 Ağustos 2017; 23:44:6 >
  • FJieQuen.RAA kullanıcısına yanıt
    İfa beklerdim

• quote:

Orijinalden alıntı: enermax600

Kendim kendime cevap vereyim, ekran koruyucu camı değiştirdim ve şimdilik düzelmiş görünüyor.

Önceleri kendi kendine bildirim çubuğunu indirip kaldırıyordu, sonra ekran fotosu almaya başladı, epeydir o da yok. ama ekran koruyucu aklıma gelmemişti. bir de onu deneyeyim, teşekkürler.
  • P9 Lite, Huawei Gr5 ve bu telefon arasında kaldım. Tavsiye eder misiniz arkadaşlar? Kronik sorunları var mıdır? Gps çok ama çok önemli benim için. Zenfone 3'ün gps'si başarılı mı?
  • Zenfone 3Max iyimidir?

Kullanma amacım.

İnternette gezinme(takilmadan), kamera ve oyun performansı.

Önemli kronik sorunu var mi? Kullanlar cevap verirse sevinirim.

• zenfone 3 max 5.5 kullanan Kimse var mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • _M-U-E_ kullanıcısına yanıt
    1 haftadır kullanıyorum oyun oynamadım diğer özellikler bakımından hiç bir problemi yok çok doğru bir karar verdiğimi düşünüyorum. Özelleştirme ayarları çok var çok güzel.
  • Zamr kullanıcısına yanıt
    teşekkürler.

• güzel kırılmaz cam ve kılıf öneriniz varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nameofblood

güzel kırılmaz cam ve kılıf öneriniz varmı?

Bana da lazım. Benim can kırıldı da, koruyucu cam mı kırıldı, kendi camı mı kırıldı bilmiyorum. 5 farklı yerden ev eşyası taşıdık sabahtan geceye kadar, arka cebe koyma salaklığı yaptım, kırılmış. Umarım koruyucu camdır...
  • bütün zenfone 3 serilerine nougat güncellemesi geldi mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mises

quote:

Orijinalden alıntı: nameofblood

güzel kırılmaz cam ve kılıf öneriniz varmı?

Bana da lazım. Benim can kırıldı da, koruyucu cam mı kırıldı, kendi camı mı kırıldı bilmiyorum. 5 farklı yerden ev eşyası taşıdık sabahtan geceye kadar, arka cebe koyma salaklığı yaptım, kırılmış. Umarım koruyucu camdır...

Bundan sipariş ettim 2 tane, gelsin durumunu yazarım. şu an bizim de ekran koruyucu kırık.

.::ASUS ZENFONE 3 AİLESİ [ANA KONU - KULLANICI KULÜBÜ]::.

• Yeni guncelleme geldi neler degisti 147mblik

• eşime zenfone max aldık iyi bayağı yeterli şarjı baya iyi gidiyor özellikle, bende laser versiyonunu almayı düşünüyorum yada xioami alacağım 2 si arasında kaldım

http://www.hepsiburada.com/asus-zenfone-3-laser-zc551kl-asus-turkiye-garantili-p-HBV0000035DSR

http://www.hepsiburada.com/xiaomi-mi5-prime-ithalatci-garantili-p-HBV000002XTKZ

hangisini alsam acaba laser iyi duruyor gibi

• muratgun kullanıcısına yanıt
    xiaomi çok daha üstün bi cihaz ancak işlemcisi vs.ama garantisi yok
  • merhaba arkadaşlar.Ayarlar kısmında sürekli tuş kilidini parmak izinle yap vs güvenlikle ilgili önerileri çıkıyor bunu nereden kapatacağım yardımcı olurmusunuz?telefonum zenfone 3 max
  • 
Sayfa: önceki 208209210211212
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.