Şimdi Ara

.::ASUS ZENFONE 3 AİLESİ [ANA KONU - KULLANICI KULÜBÜ]::. (209. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.934
Cevap
46
Favori
266.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 207208209210211
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Zenfone 3 Laser için yeni güncelleme çıkmış. Yükleyen var mı?
    https://www.asus.com/zentalk/thread-153267-1-1.html
  • CanKartaL84 kullanıcısına yanıt
    625 işlemcili 1500lük versiyondan hocam.duyduğum kadarıyla özel ses çipi var ve kamerasıda iyiymiş.
  • Bu telefonun kronik bir sorunu varmidir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ANDROID telefonda JAVA yok.

GSMARENA = ÇÖP

Bu arada ZC553KL Zenfone 3 Max 5.5 inç nasıldır?

• kryss K kullanıcısına yanıt
    Anlık arama(snap call) asus zenfone;
    Merhaba Hocam, bende bunu merak ettim, bulunca sana da bildirmek istedim. Bu seçenek işaretliyse listendeki birinde; bir dakika sonra arama kaydını otomatik olarak siliyormuş. İyi günler.
  • Zenfone 3 4gb ram 64gb hafiza vatanda 1500 lira, c9 pro 6gb ram 64gb hafiza cepport ta 1715 civari, su anki telefonum zenfone 2, zenfone 3 ve c9 pro arasinda kaldim, tarafsiz yorumlari bekliyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • C9 Pro'da ois yok eğer önemli ise.
  • Zenfone 3 4gb/64gb versiyonunu aldım bu gün.tu?larda ı?ıklandırma yokmu?.bir incelemede zenfine 2 lerde bu durumdan çok şikayet alınca,asusun bu problemi zenfone 3 lerde hallettigi yazıyordu.nasıl inceleme yapıyorlar,yalan yanlış.neden tuş ışığı koymazlar şu telefonlara?

• Arkadaşlar 1 hafta önce aldığım zenfone 3 de yatay kalibrasyon sorunu var. Araba oyunlarında sürekli sola çekiyor ve bu yüzden telefonu yamuk tutmak zorunda kalıyorum. Acaba sorun donanımsal mı yoksa yazılımsal mı bilen arkadaşlar cevaplarsa sevinirim.

• Asus zenfone 3teki gizli dolap menüsüne nasıl ulaşabilirim bilen var mı?

• Telefonu satmaya karar verdim kronik sorunlu hep yazi yazilmaz klavye cok kotu sarj da deil telefon cok yuksek isi deyip otuyor hep

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zenfone 3 32 GB Almayı düşünoyorum.Önerir misiniz ? Aynı fiyat segmentine göre başka hangi telefonlara bakabilirim ?
  • zenfone 3 64gb/4gb almanızı öneririm. Hepsiburada da 1559 lira sanırım.Bende oradan aldım ,salı günü elime geçti.Bir sürü sistem güncellemesi aldı aldığım günden beri.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkutgulec

zenfone 3 64gb/4gb almanızı öneririm. Hepsiburada da 1559 lira sanırım.Bende oradan aldım ,salı günü elime geçti.Bir sürü sistem güncellemesi aldı aldığım günden beri.

32/3GB ile aynı desteği alıyor. Hatta performansı da aynı. Aralarında bellekten başka hiçbir fark yok. Hatta yüklü uygulamaların hepsini açıp, kullanılan RAM oranına göz attığımda da hiçbir zaman 3GB'a ulaşamadım. 4GB RAM lüks sayılabilir bence. 32GB ve 64GB farkının önemi kişiden kişiye değişir; mesela ben uygulama yüklemeleri haricinde herşeyi hafıza kartı olarak işaretledim, telefon hafızasının ömrü uzasın diye. Aldığım hafıza kartı da üst-düzey hız kategorisinde olan bir kart, 4K videoyu da rahatça kaydedebilen bir kart, dolayısıyla telefonun 32GB'lığı da yeterlidir bana.

• Teşekkürler.Alabilirsem 64gb modelini alacağım.Zaten 32 GB fazla göremedim arasında fiyat uçurumu da yok.
  • Google ve telefon üreticileri bu hızla giderse 2 yıla kalmaz 3gb ram yetersiz gelecektir. Şu an bile 2gb ramli telefonlar ram sıkıntısı çekmeye başladı. Sistemler 1-1,2gb ram tüketir oldu. Bence de 64gb/4gb versiyon tercih edilebilir.
  • arkadaşlar kamerada otomatik moddda çekim yapıldığı zaman mesela bi evrak resmi çekerken yada yakın çekim yaparken görüntüyü netlemiyor. manuel modu açarsam o zaman net çekim yapabiliyorum
  • Arkadaşlar sorunumun çözümünü bilen yok mu acaba? Servise versem yazılımla halledebilir mi?

• Sadece parmak izi ile telefonu açmanın bir yolu yokmu?illa yanına pin,desen,sifremi koymalıyız :(

• quote:

Orijinalden alıntı: The Time Lord

ANDROID telefonda JAVA yok.

GSMARENA = ÇÖP

Bu arada ZC553KL Zenfone 3 Max 5.5 inç nasıldır?

Ergen ergen espri yapmaya gerek yok. At telefona bir .jar uzantılı uygulama veya oyun açılıyor mu açılmıyor mu gör ondan sonra gel buraya muhaha çöp vs. yaz..

• 
Sayfa: önceki 207208209210211
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.