Yüzbaşı
19 Ağustos 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 82 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba, ben Açık Öğretim İşletme okumak istiyorum fakat işletme bölümü için eşit ağırlıkdan girmem gerekiyor sınava fakat ben başvuru yaparsan beni TYT SOSYAL BİLİMLER TESTİ olarak seçiyor
ben ise Tyt eşit ağırlıkdan girmek istiyorum 5 yıldır hiçbir sınava girmedim nasıl değiştiricem tyt sosyal bilimleri?
Merhaba Beyler 2013,2014,2015 gibi sezonlarda oynadığım maçlara bakabileceğim her hangi bir site varmı? ranked de kaç win kaç loss almışım onu gösterecek
Merhaba Arkadaşlar bugün e kadar lol oynarken hiçbir sıkıntı çekmezken dün ve bugün oynarken ekran titriyor örneğin oyuna başlarken o hızlı koşan karakter etrafında dönerken pc sanki fps 20 e düşmüş gibi oluyor fps baktığımda 300-400 lerde dün monitörü değiştirdim 27 inc bir monitör aldım acaba ondanmı oldu? daha sonra fps 60 a sabitledim sanki düzeldi gibi oldu ekran kartım nvdia gtx 1050 ti 4 gb neden oluyor bir bilgisi olan varmı?
arkaşlar xioami 4 alalı 4 gün oldu çok iyi buldum telefonu fakat bir sorunum var normalde kamerayı açıyordum hiçbir sıkıntı olmadı dün açtım kamera durduruldu dedi gittim telefonun dilini ingilizce yaptım baktım çalıştı daha sonra türkçe yaptım çalışmadı neden böyle oldugunuda anlamadım hiç bir güncelleme de atılmadı bana yardımcı olabilirmisiniz?
arkdaşlar emin sizin başınıza gelmiştir bu sorun tam degil ama ara sıra izliyorum
westte öyle bir sorun yok sadece tr de var buyrun resmi

şimdiden teşekkürler

selamün aleyküm arkadaşlar benim internetim hızı 8 mps daha 3 gün önce superonlineye geçtim 2 gün sorunsuz kullandım hiç ping sorunu yaşamadım hızda pingim 58 50 arasıydı
fakat dün adsl ışığı hiç yanmıyordu bende pirizi cıkarardım kabloları felan değiştirdim nihayet geldi fakat
adsl hızım cok düştü

ttnet de ki aynı sorunları yine yaşamaya başladım pingin bir anda 1500 e cıkması felan sürekli 800 lerde dolaşmasınızı yardımlarınız bekliyorum

buyrun resim göstereyim
Sistem ve Tercihleri
Operatör
Türk Telekom
Takım
Galatasaray
Steam
CsGo
LOL
Jax
Dünyadan Futbol
Atletico Madrid
İşlemci
Intel
Formula 1
Ferrari
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 gün önce
Son Mesaj Zamanı: 11 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.023
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 1.317 (Bu ay: 77)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 477 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Spor
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.